Jump to content

Promacherr

Üyeler
  • İçerik sayısı

2
  • Son ziyareti

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

Son ziyaretçiler bloğu devre dışı bırakıldı ve diğer kullanıcılara gösterilmiyor.

Promacherr üyemizin başarıları

1. Promacherr

Merhaba

Öncelikle tanıştığıma memnun oldum dostum.Ben de bir süre senin gibi animeleri salmıştım. Promised Neverland izleyince tekrar bulaştım. Benim ilk animem ao no exorcist idi, ama bleach'te severim.Önerilerinizi izledim her biri güzel animeydi severek bitirmiştim. Hoşbulduk dostum,takılırım diye düşünüyorum. ;)
  2. Merhaba, 20 yaşındayım. Yaklaşık 7 yıldır anime izleyicisiyim. Anime izlemeye shounen serilerini izlemekle başladım. Çoğunu tükettiğim için artık eskisi gibi shounen türüne ait anime izlemesem de halen shounen türünü seviyorum. Bu türe ait en sevdiğim anime; Hunter x Hunter olsa da One Piece, Bleach, Katekyo Hitman Reborn gibi animeleri izlemekten de hoşlanıyorum.Asıl ilgim alanım sinema olsa da, son yıllarda rotamı nedense animelere doğru yönelttim. Filmler biraz arka planda kalmış olsa da, halen sevdiğim bazı yönetmenlerin filmlerini takip etmekten geri durmuyorum (Yeni dönemde korku sinemasından, James Wan ve Jordon Peele, genel bağlamda ise,Christopher Nolan,David Lynch,Gaspar Noe gibi isimleri takip ediyorum). Gönül rahatlığıyla film/dizi konuşmak için yazabilirsiniz. En Sevdiğim animeler sırasıyla şöyle;Hunter x Hunter,Promised Neverland,Neon Genesis Evangelion Discord Hesabım: Meitantei#9792
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.