Jump to content

galacticmonster

Üyeler
  • İçerik sayısı

5
  • Son ziyareti

Profil Bilgileri

galacticmonster üyemizin başarıları

1. başlamanı kesinlikle tavsiye etmiyorum çünkü 1.sezon inanılmaz bir havası varken merak hissi falan varken bir anda çöpleşiyor acayip saçma yerlere geliyor şuanda nereye varıcak diye sırf izliyorum bitsede gitsek kafasındayım sword art online=pişmanlık sebebi altta spo istiyosan oku yok eğer ben izliyecdem hala diyorsan belki sen seversin hala sevenler var
  2. galacticmonster

İnsan yiyenler

aynen animeler gerçek dünyadan kaçış biletim
  3. galacticmonster

Black Clover Asta Kim

evet yaratıcılığımı konuşturuyorum bence asta çok uzak bilinmeyen bir yerden geldi bilinmeyen bir kıtadan yani orda çok güçlü ve büyücü kral gibi soyluları hizaya getiriodu ama astanın eşide vardı ve aşırı güçlüydü astanın eşi sancılıyken soylular öldürmeye çalıştı astanın eşi yaralandı denizden kaçıp bilinmezliğe doğru yol aldılar sonra şuanda olduğu kıtayı bi şekilde yanlışlıkla keşfetti ama eşi ölümcül yaralanmıştı çocuğu doğurup öldü ama soylular eşine saldırdığı için bebek erken doğmak zorunda kalmış idi ve bu bebek aslında bizim yuno! idi erken doğduğu için ölmek üzeredir asta nın eşi ölmeden çocuğumuza iyi bak der ve asta ailesinden son kişi olan oğlunu kurtarabilmek için yasaklı büyü kullanıp yuno yu kurtarır ama büyünün etkisi olarak astanın hafızası silinir bebek olur ve büyü gücü yok olur bence mantıklı ne yazmışım bee
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.