Jump to content

Zonrail

Üyeler
  • İçerik sayısı

3
  • Son ziyareti

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    Yazılım , Donanım

Son profil ziyaretçileri

1438 profil görütülenme

Zonrail üyemizin başarıları

1. Zonrail

Doğrulanmış Discord Botum

Teşekkür ederim sunucuya eklerseniz bende gelebilirim :D
  2. Zonrail

Doğrulanmış Discord Botum

yanlış anlamadım tavsiyelerini aldım fakat o günden bu güne çok şey değişti site işi benim işim değil.Ben sadece bot ile ilgilenirim siteye yapan arkadşa sölerim.Bizde bekleme diye bir sorun yok.Yeşil ve siyah renk Foreigns yani botumuzun rengidir.Bazı büyük botlarla yarışan Foreigns komutları ile aynı olabilir fakat işlemleri ile farklıdır,çoğu bot bu özelliğe sahip değildir.Eğer bot yapıcaksanız yardımcı olabilirim
  3. Heya Selam Ben Zonrail Uzun süredir yazılım ile uğraşıyorum 1 yıl süren Foreigns yaklaşık 2 ay önce botum doğrulandı ve büyük bir patlama yaşadı. Sizlerin sayesinde daha geniş bir aileye sahip olabilirim! Özellikleri say say bitmez kısaca özetlemek gerekirse; Işık hızında vds , hızlı tepki , hatasız , bugsuz , moderasyon , müzik , koruma botudur Discord yetkilileri tarafından kontrol edilen bir bottur. Sunucuna Eklemek istersen Web sitemizden Ekliyebilirsin! "http://foreigns-web.glitch.me/" Sitede Bütün komutlar Bütün özellikler yazıyor okumayı unutmayın. Not: Patlama derken bir çok sunucuya ve 100+ kişilik sunuculara eklenmiştir
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.