Jump to content

kEDRA

Üyeler
  • İçerik sayısı

16
  • Son ziyareti

kEDRA kullanıcısının paylaşımları

1. Bilmiyorum yine bırakmayıp çalışmaya çalışıyorum en azından seneye de girme durumu olursa daha donanımlı girerim :D
  2. Kötü ya yetişteremicem gibi demoralize oldum biraz
  3. Sınavdan dolayı giremiyordum yeni yılınız kutlu olsun azıcık geç oldu sdkfasmkfasm
  4. Evet ya hobilerimizi de sınav için bıraktık bir de stres atalım deyince onları da yapamıyoruz.
  5. Ben işte gitmek istediğim bölüme baya baktım bilgim var zaten hayalimdi umarım kazanırım.
  6. Günaydın Ben de öyle düşündüğüm için bilgisiyar mühendisi olmayı düşünüyordum ama şimdi büyüyünce acaba o bölüme girseydim nolurdu diye düşünmemek için oraya gitçem :D Ben de 12.sınıfım bu sınav zamanı çok stresli değil mi ya
  7. Karanlık tema çok havalı
  8. Çok duramayacağım öyle bakiyim bir dedim
  9. Bir zamanlar yazı yazardım
  10. kEDRA

Son Harfinden Başlayan Bir Anime Yazın!

ashita no joe
  11. kEDRA

Merhaba :D

Hoş geldin Her türlü anime severim yazmışsın da özel olarak sevdiğin bir tür yok mu ki
  12. kEDRA

Merhaba :)

Hoşgeldin
  13. kEDRA

Bu Animeyi İzledin mi?

İzledim alttaki Aru Tabibito no Nikki izlememiştir
  14. kEDRA

noragami
  15. kEDRA

One outs
  16. kEDRA

Nerden Anime Bulabilirim?

MAL top 500e de bakabilirsin ordakilerin çoğu iyi animeler
  17. kEDRA

Herkese Merhaba :D

Zevklerimiz baya benziyor hoşgeldin
  18. kEDRA

tanışalım

Hoşgeldin :) Basketbol animesi izlemeyi seviyorsan kesinlikle Slam Dunkı da izlemeni öneririm
  19. kEDRA

Yeni geldim merhabalar

Doğrudur. Aslında ben de bleach,op,hxh,naruto gibi uzun soluklu serileri bitirdim belki de ondan sayım az gözüküyo :D (Op bitmedi evet ama 900bölüme kadar geldi artık yeter)
  20. kEDRA

Yeni geldim merhabalar

Hoşgeldin J yarım yılda 60 anime izlemek ne 0_0 Ben 5 yıldır anime izliyorum daha yeni 123 anime olmuş.
  21. kEDRA

Selamlarrr

Cuphead de favori bossum ejderha olabilir Matchstickti sanırsam ismi. Hollow knightı fazla oynamadım bilmiyorum ama oynadığım yere kadar baya eğlenmiştim. Böyle oyunlar seviyorsan Dark Souls serisine de bakmanı öneririm.
  22. kEDRA

Selamlarrr

Zor oyunları aşırı severim Dark souls serisini yalayıp yuttum :D Şimdi de speedrunlarını yapmaya çalışıyorum. Cuphead ve Hollow knightları da çok severek oynadım fakat araya başka oyunlar girince ara vermek zorunda kaldım ama bir gün geri gelmeyi düşünüyorum tasarımları,mekanikleri,müziklerini çok beğendim ikisinin de.
  23. kEDRA

Selamlarrr

Hoşbuldum bu kadar mesaj gelmesini beklemiyordum teşekkürler 0_0 . Yaşımı yazmayı unutmuşum yaşım 17 :D
  24. Selamlar bu site sağ olsun 1-2 yıldır tüm anime ihtiyacımı giderirken yeni bir şey fark ettim. Evet yıllarımı burada harcamama rağmen gözümden kaçan ufak bir detay. Bu sitenin forumu varmış -_- . Ben de evdeyiz yapacak pek bir şey yok diye buraya takılmaya gelmek istedim :) İsmim Efe anime izlemeyi çok severim. Favori animelerim Cowboy Bebop,GTO,One Outs,One piece,Ashita no Joe,NGE ,Code Geass diyebiliriz. Her türlü animeyi de izlerim genelikle (120 küsur anime bitirmişim ,tek bir tür severek yapmak zor olurdu böyle olmasa). Bu sıralar biraz daha kült animeleri izlemeye başladım (Monster,Legend of Galactic Heroes vb.) anime muhabbetlerini çok severim çevrem de yapabilecek fazla kişi yok burada umarım birileri bulurum :D. Anime dışında souls like ve rpg oyunlarını çok severim ufaktan speedrunlara da başladım nereye kadar sürecek bu heves bilmiyorum. Film,manga,kitap,çizgi roman gibi şeylerde de çok varım buradaki çoğu kişi de olduğu gibi :). Bunlar dışında ufaktan sihirbazlığa başladım sihirbaz olduğum söylenemez ama kararlıyım öğrenicemmm. Aklıma şu anlık pek bir şey gelmiyor buraya kadar okuduysan altıma bir mesaj yaz da konuşalım :) Daha önce hiç böyle bir şey yapmadığım için kendim ile ilgili ne yazmam gerekiyor emin değilim kafama geleni yazdım . Zaman geçtikçe aklıma gelen yeni şeyleri ekleyebilirim.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.