Jump to content

Barış D. Baryshx

Emektar
  • İçerik sayısı

4463
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

84

Barış D. Baryshx kullanıcısının paylaşımları

1. Sakura Trick bu türde en iyilerden Mnemosyne: Mnemosyne no Musume-tachi
  2. 3-5 gün önce buna benzer bir video izlemiştim, Japonların anime tercihleri dünyanın diğer yerlerindeki insanlardan baya farklı.
  3. @Singularity Ümit doğum günün kutlu olsun bakalım hacoli
  4. Barış D. Baryshx

İlk İzlediğiniz Anime?

Meselâ Ginga Eiyuu Densetsu animesini izlemişsinizdir herhalde, onun gibi seriler. Juuni kokuki, Shigurui, The Tatami Galaxy gibi...
  5. Barış D. Baryshx

İlk İzlediğiniz Anime?

Anime izlemeye devam edip, izlediğiniz anime sayısını çoğalttığınızda bu fikrinizden vazgeçeceğinizi düşünüyorum. Bu engin deryada ne eserler göreceksiniz
  6. @Amygirl Doğum günün kutlu olsun Emel
  7. @ekmll Dün izledim bende, aşırı günlük hayat içeriyor Hikâye üzerinde biraz daha çalışsalarmış güzel bir şeyler çıkarmış, devamı var mı bilmiyorum tabii, varsa merakta ediyorum Devamı da varmış aslında 2 bölüm, çevrilebilir Yokohama Kaidashi Kikou: Quiet Country Cafe Teşekkürler emeği geçenler için
  8. Barış D. Baryshx

Varsayılan sorunu.

Sen yenisiniz galiba Animenin ana sayfasında altyazı yazan yerdeki kişi ve kişilerin üzerine basınca yönlendirme ile gidiyor. Yönlendirme yoksa planetdp.org veya turkcealtyazi.org adresinden bakacaksınız arama bölümünden, o animenin altyazısı var mı diye.
  9. Bir ara bende de oldu geçen haftalarda, sonra düzeldi. Çerezleri ve tarayıcı geçmişi falan silin turkanime'nin , düzelir sanırsam
  10. Gidip yapan fansubtan indirin. Bağımsız çevirmen çevirdiyse altyazıyı planetdp'den indirip, ona uygun videoyuda nyaa.si v.b. sitelerden torrent veya direk link olarak indirin. Video ve altyazıyı aynı isim yapın. Uğraşmam derseniz yukarıdaki gibi yapacaksınız
  11. Öyle bir user ve id gözükmüyor. disqus_2wsO...7QHo şu şekilde olan kullanıcı id ve email yolla
  12. Barış D. Baryshx

Video izleme sorunu!

Opera tarayıcı kullanıyorsan olur. Flash desteği olmadığı için, yani sorun genelde tarayıcıyla ilgili oluyor
  13. Bana da öyle geliyor, yani 720p olayı olabilir, çünkü bende yüklüyorum Amaterasu oraya ve geç işleniyor video ve bu yüzden geç 720p oluyor. Hâlbuki eski yüklenmiş amaterasu (gdrive) seçenekleri hemen açılıyor meselâ. Birde bu hata ile ilgili birkaç şey yaptıydım ama yine olmadıydı, yabancı sitelerde gördüğüm şeyleri denediydim.
  14. Barış D. Baryshx

Yanlış Puanlama

Sitenin altında mal en iyi 500 var, oradaki sıralamaya bakmak lazım. Bizim sitenin puanlama sistemi gidik, daha önce de çok söylendi bu konu zaten.
  15. Barış D. Baryshx

( 26 / 26 ) Mouretsu Pirates

Teşekkürler Aylin-chan ve teşekkürler İnci
  16. Barış D. Baryshx

Jojo Bizarre Adventure

https://anime-deposu.blogspot.com/search?q=Jojo
  17. İzleyeceklerim listemde vardı, ilk bölümü gayet güzeldi, depresif bir havası vardı ama. Uozumi gibi insanlar var yani çokça, içimizden birisi Kolay gelsin
  18. Barış D. Baryshx

( 13 / 13 ) Kami no Tou

Kolay gelsin, sonradan dedin herhalde çevireyim diye. Beğendiğinden dolayı mı yoğsam
  19. Eğer öneri gelmezse, aşağıdaki sitenin en altında bulunan recommendations bölümündeki animelere bakın. https://myanimelist.net/anime/19429/Akuma_no_Riddle https://myanimelist.net/anime/10620/Mirai_Nikki?q=Mirai n
  20. Bundan sonra anime önerisi başlığı açan herkesi banlayacağım direk.

Onun için konu ve başlık var zaten = https://forum.turkanime.tv/konu/14908-anime-istek-ve-önerileri/

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Gallardo

Gallardo

2dk'lık araştırmayla cevabını bulabilecekleri sorular soruyorlar. Araştırmacı değiller. Çoğu zaman böyle.

3. rubyDaCherry
    4. Kutatgu

Kutatgu

Bundan sonra tatik maktik yok ban ban ban :D

21. Barış D. Baryshx

Merhabalar

@Cisim Hoşgeldin Fatma-chan
  22. Elinize sağlık, teşekkürler
  23. Kolay gelsin, ilk sezondan sonrakilerin düzgün çevirisi yok diye biliyordum. Özellikle arka plan ve kutucuklardakilerinin. Neyse, sevdiğim bir anime
  24. Barış D. Baryshx

Yeni Discord Sunucum

Hoşgeldin, turkanime discord'a geç en iyisi
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.