Jump to content

Barış D. Baryshx

Emektar
  • İçerik sayısı

4463
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

84

Barış D. Baryshx kullanıcısının paylaşımları

1. Bu video indirilse, mega hesabı kimin ise o yüklese tam süper olur
  2. Barış D. Baryshx

( 126 / 124+ ) Yawara!

Vinland Saga iyi anime, puanı yüksek. Daha iyi çevirileri hak ediyor, o bakımdan şey ettiydim
  3. Barış D. Baryshx

( 126 / 124+ ) Yawara!

Tarzın olmadığı için mi, yani sevdiğin tür veya konu değil mi
  4. Barış D. Baryshx

( 126 / 124+ ) Yawara!

Eline sağlık, hızlandın haya. Keşke Vinland Saga'yı da çevirseydin
  5. Merak ettim kimlerdensiniz, kaç kişisiniz. Kontrol grubuna da girmişsiniz:)
  6. Çok teşekkürler. 37 oldum, 38'den gün alıyorum bakalım
  7. Bu şikayetleri turkanime discord'da da yazarsan daha çabuk ulaşılabilir ilgili kişilere
  8. O özel istek üzerine çevrilmişti
  9. VK, Sibnet, Myvi, Meta, Odnok...iyi siteler. Bu aralar Fembed'de iyi... Aslında google' player'da teliften kurtulma olayı için, sadece kaynağa sahip olan yerde çalışsın seçeneği var, böylece google aramalarında gizlenebiliyor. Birde premium üyelik aldım mı, videolar ölmüyor. Ok.ru içinde mobilde izlerken, masaüstü değilde, mobil seçiyorum izleniyor böylelikle ama hız sorunu var dediğin gibi
  10. Barış D. Baryshx

Anime İndirme Hakkında

Yok öylebir kaynak. Ancak koleksiyonu olan birilerinden alabilirsin toplu, onu da araştırıp soruşturacan. Yaşadığın şehirden veya başka bir yerden
  11. Barış D. Baryshx

( 147 / 147 ) Toriko

Mecbur turkanime izleme linklerinden indirilecek, animearşivcisi kapatmış blogu. Piyasada Altyazıları da yok 65 bölümün hepsinin. Benim arşivde var o bölümler ama yeterli Upload hızı olmadığı için yükleyemiyorum :(
  12. Yalnız bu anime değil, Cartoon (çizgi film) :P
  13. Dikkat çekici olanlar var, çıktığında izlerim
  14. Barış D. Baryshx

( 12 / 12 ) Sounan Desu ka?

@samet_419 Kolay gelsin, planetdp deki Samet sin değil mi
  15. Barış D. Baryshx

TRwebtoon - Türkçe webtoon

@trwebtoon Kolay gelsin, emeğinize sağlık.
  16. Yassağ kaarşim geri döndürüle bilemez şekilde banlıyoruz saygı değer üyelerimizi
  17. Aslında bölüm hakkında, bölüm altına yorum yapmak spoiler olmamalı, zaten değil de. Önce izlemeyip, sonra yorumlara bakan tipler spoiler diyor. Niye izlemeden bakıyorlar bölümün yorumuna anlamadım, mazoşist bir durum
  18. Berserk, Golden Boy, Ginga Eiyuu Densetsu, Shigurui, Detroit Metal City, Naruto, Steins;Gate, Claymore, Fullmetal Alchemist Brotherhood, Hunter x Hunter...
  19. Barış D. Baryshx

Kendimi Tanıtayım.

Hoşgeldin ;)
  20. Barış D. Baryshx

MangaTR

Hayırlı olsun iyi iş yapmışınız, chatango'ya da yazdım, içerik listesi çıkmıyor bende. Acep sorun benim telefonda mı
  21. @ays_drl ve @Hokage_Minato da olabilir linkler veya @torotoro ile @FeeLing7d
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.