Jump to content

Barış D. Baryshx

Emektar
  • İçerik sayısı

4463
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

84

Barış D. Baryshx kullanıcısının paylaşımları

1. Bakıma alınmış evet, bir müddet
  2. Deneyin tekrardan bakalım, olmuş olması lazım
  3. Admin-sama, admin-dono veya admin sensei diyecen
  4. https://forum.turkanime.tv/konu/14908-anime-istek-ve-önerileri/ Konu kilit ve uyarı verildi
  5. Barış D. Baryshx

M-merhaba?

Hoşgeldin Enes
  6. Hoşgeldin Kaan-kun
  7. Barış D. Baryshx

Selamlar Min'na!

Hoşgeldin Şevval
  8. https://forum.turkanime.tv/konu/19182-siteye-erişim-sorunu/?do=findComment&comment=384101
  9. Barış D. Baryshx

Adblock hatası

Olur arada öyle, tutkanime çerezleri sil, tekrar dene
  10. Barış D. Baryshx

Fansublar Hakkında

Bütün seriler 720p değil yalnız, eski seriler genelde düşük kalite, Orjinali 480p ve 360p olanlar var. Hatta naruto ve death note bile öyle, düşün yani daha eski serilerin durumunu... İzleme seçeneği kalmayan bölümler ve kötü çeviriler için dediklerine katılıyorum. Ama uploaderimiz torotoro fırsat buldukça linkleri ve serileri yeniliyor. Eleman eksikliği var uploader konusunda
  11. Barış D. Baryshx

( 126 / 124+ ) Yawara!

Teşekkürler, eline sağlık ;)
  12. İlk iki sezonu izlediydim, animasyon olarak kötü ama konusu iyi tabii. Mangası popüler bir seri, sevindim gelmesine, inşallah düzgün bir stüdyo yapar. Çevirileride iyi değil belli bi yere kadar, tam hatırlamıyorum anikeyf çevirisinin yosun olanı iyi gibiydi, dediğin gibi
  13. Barış D. Baryshx

Ne yazsam bilemedim

Hoşgeldin Emir-kun
  14. Teşekkkürler, eline sağlık, izleyeyim bölümü
  15. Barış D. Baryshx

eski güzel günler..

Hoşgeldin. Eski güzel günler mazide kaldı
  16. Barış D. Baryshx

(Anket) Zıt Kutuplar Mı Benzerlik Mi?

Bilimsel olarakta kanıtlanmış bir şey değil mi, zıt kutupların birbirini çekmesi behehe Benzer tipteki karakterler sıkıcı olur, seyirciyi çekemez
  17. Kolay gelsin, eline sağlık
  18. Okudum eline sağlık, aşağıdaki serilere bakacağım bakalım Kabukichou Sherlock No guns life Pet Mugen no Juunin: Immortal Kengan Ashura 2 (sevdiğim dövüş serisi devamı) Bu da plase olarak Honzuki no Gekokujou: Shisho ni Naru Tame ni wa Shudan wo Erandeiraremasen = ismai ama kitap sever bir kızın mücadelesi, ilgimi çekti.
  19. Barış D. Baryshx

Eski Çeviri

Elinize sağlık, teşekkürler
  20. İzlemiştim, güzel film, 9 vermiştim. Teşekkürler çeviri için
  21. Barış D. Baryshx

( 12 / 12 ) Sounan Desu ka?

Teşekkürler, eline sağlık.
  22. Barış D. Baryshx

Çeviri Kalitesi Düşüyor Mu?

Türkçeleştirmede sorun yokta, çeviri kalitesi can sıkıcı bir durum ve baya kötü çeviriler var. Gerçi bazı serilerin ingilizce kaynakları da iyi değil. Eski ve kaliteli çevirmenlerin çoğu bıraktı, yeni çevirmenler gelmiyor aynı membaadan. Yenilerde de kaliteli iş yapan çevirici var ama eskiye nazaran daha az.
  23. Barış D. Baryshx

( 126 / 124+ ) Yawara!

Eline koluna sağlık. 124. Bölüm Final yazsaydın iyi olurdutekrardan teşekkürler
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.