Jump to content

Barış D. Baryshx

Emektar
  • İçerik sayısı

4463
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

84

İtibar Etkinliği

1. Üzgün
    Barış D. Baryshx reacted to Amygirl for bir durum güncellemesi, Namaikizakari yi 48 de falan droplamıştım 107 chapter olmuş. Skip Beat i yabancı günc   
    Namaikizakari yi 48 de falan droplamıştım 107 chapter olmuş. Skip Beat i yabancı güncel üç yıldır takip etmiyorum 270leri aşmış. Shoujo okumayı bu sebepten istemiyorum. Hikayeyi tadında bitirmiyorlar...
  2. Beğen
    Barış D. Baryshx reacted to Nones for bir durum güncellemesi,   
  3. Harika
    Barış D. Baryshx reacted to Beng-chan for bir durum güncellemesi, Yeni ev arkadaşımla animeden muhabbet açılınca girip baktım, çok ilginç bir ortammış   
    Yeni ev arkadaşımla animeden muhabbet açılınca girip baktım, çok ilginç bir ortammış burası. Neler düşünmüşüm de bunları yazmış, yapmışım 2015te; aklım hayalim almıyor.
  4. Beğen
    Barış D. Baryshx reacted to Leffwn for bir durum güncellemesi, Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun.   
    Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun. 
  5. Üzgün
    Barış D. Baryshx reacted to Beytize for bir durum güncellemesi, heyt be daha dün gibi ... Okuldan eve gelmiş ve buraya girip saatlerce boş muhabbet e   
    heyt be daha dün gibi ... Okuldan eve gelmiş ve buraya girip saatlerce boş muhabbet edişim dün gibi...
  6. Üzgün
    Barış D. Baryshx reacted to bluegrass for bir durum güncellemesi, Üniversite tercihi yapmak ne kadar stresli bir iş yahu. Yok başarı sıralaması, puanın   
    Üniversite tercihi yapmak ne kadar stresli bir iş yahu.  Yok başarı sıralaması, puanın önemi yok cümleleri, falanlar filanlar. 
  7. Teşekkür
    Barış D. Baryshx reacted to sShoguNn for bir durum güncellemesi, Şehirler arası taşınmak... Uzun bir taşınma süreci ardından, internetsiz geçen 10. gü   
    Şehirler arası taşınmak... Uzun bir taşınma süreci ardından, internetsiz geçen 10. günün gecesinde internetime nihayet kavuştum. Çok özlemişim. En çok da anime izlemeyi özledim. Canım animelerim de beni özlemiştir hemen izlemeye başlıyorum
    Forum ahalisine de selam olsun
  8. Teşekkür
    Barış D. Baryshx reacted to Golge_Kaze for bir durum güncellemesi, Ölmedim, yaşıyorum... Sanırım... Neyse :D Eskilerden pek kalan yok ha? Neyse şimdiki   
    Ölmedim, yaşıyorum... Sanırım... Neyse :D Eskilerden pek kalan yok ha? Neyse şimdiki arkadaşlara iyi akşamlar dilerim ^^ Zümrüd-ü Anka'nın Evi'ne bayağıdır şarkı çevirisi atmadım. Eğer çevirmemi istediğiniz bir anime OST'si varsa alta yazabilirsiniz uygun zamanda çeviririm ^^ Şimdilerde youtubeda çevirenler var ama yine de ben bloga düz yazı şeklinde kendi çevirilerimi atma keyfimden vazgeçemiyorum :D 
  9. Teşekkür
    Barış D. Baryshx reacted to Gallardo for bir durum güncellemesi, Tamamiyle Yang Wen-li ve Wolfgang Grimmer'in sohbetinden oluşan 1,5 saatlik bir movie   
    Tamamiyle Yang Wen-li ve Wolfgang Grimmer'in sohbetinden oluşan 1,5 saatlik bir movie izleyesim var.
  10. Teşekkür
    Barış D. Baryshx reacted to Leffwn for bir durum güncellemesi, Sonunda bitti artık geriye kaldı dönüş.   
    Sonunda bitti artık geriye kaldı dönüş. 
  11. Üzgün
    Barış D. Baryshx reacted to Gallardo for bir durum güncellemesi, Vinland Saga ve Dr. Stone hariç dikkatimi çekenler.   
    Vinland Saga ve Dr. Stone hariç dikkatimi çekenler.

12. Üzgün
    Barış D. Baryshx reacted to Mileydi for bir durum güncellemesi, Hem Solo Leveling, hem Tate no Yuusha no Nariagari de güncele gelmek :'( Zalimsin 3M   
    Hem Solo Leveling,  hem Tate no Yuusha no Nariagari de güncele gelmek :'( Zalimsin 3M dünyası :'(
  13. Teşekkür
    Barış D. Baryshx reacted to MangaTR for bir durum güncellemesi, Manga Düzenleme Nasıl Yapılır? Okumak için: Manga-TR.com   
    Manga Düzenleme Nasıl Yapılır?

Okumak için: Manga-TR.com
  14. Üzgün
    Barış D. Baryshx reacted to LeornKayn for bir durum güncellemesi, Şu bebe digitürk umarım game of thrones gibi attack on titanı keşif etmezde güzelim s   
    Şu bebe digitürk umarım game of thrones gibi attack on titanı keşif etmezde güzelim site patlamaz, anlık hevesleri yüzünden bir sürü dizi sitesi patladı sırf heves ha salıcaklar 1-2 yıl içinde yabancı dizi olaylarını.
  15. Harika
    Barış D. Baryshx reacted to Gallardo for bir durum güncellemesi, Anime izlemenin faydaları :) One Punch Man 100 Days Challenge.   
    Anime izlemenin faydaları :) One Punch Man 100 Days Challenge.

16. Beğen
    Barış D. Baryshx reacted to Singularity for bir durum güncellemesi, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün Samsun'a ayak basışı ve Kurtuluş Savaşı'nın başl   
    Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün Samsun'a ayak basışı ve Kurtuluş Savaşı'nın başlangıcının 100. yıl dönümünde; Gazi Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşları ve tüm şehitlerimizi saygıyla anıyor, ulusumuzun 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nı kutluyorum. Bizi ite çakala yem etmedin hakkın asla ödenmez Paşam.

17. Beğen
    Barış D. Baryshx reacted to Amygirl for bir durum güncellemesi, Günde üç bölümden fazla Jojo izlersem konuşurken değişik düğüşük jest ve mimik yapmay   
    Günde üç bölümden fazla Jojo izlersem konuşurken değişik düğüşük jest ve mimik yapmaya başlayacağım diye korkuyorum. Konusu şahsına münhasır aksiyonu yerinde güzel bir seri ama her bölümde repliklere hareketlere gülmekten ölüyorum :D
  18. Karmaşık
    Barış D. Baryshx reacted to 1456ha for bir durum güncellemesi,   
  19. Teşekkür
    Barış D. Baryshx reacted to Leffwn for bir durum güncellemesi, 00'dan sonra atarsa askerlikte 200. gün. Az kaldı az.   
    00'dan sonra atarsa askerlikte 200. gün. Az kaldı az. 
  20. Beğen
    Barış D. Baryshx reacted to Amygirl for bir durum güncellemesi, 2018 Sonbahar Anime Sezonuna Orhan Sezonu adını veriyorum :D   
    2018 Sonbahar Anime Sezonuna Orhan Sezonu adını veriyorum :D 
  21. Beğen
    Barış D. Baryshx reacted to Nones for bir durum güncellemesi,   
  22. Beğen
    Barış D. Baryshx reacted to sShoguNn for bir durum güncellemesi, Son 1,5 aydır Berserk'e çok sardım. 2-3 yıl önce eski Berserk'i izlemiştim ve çok beğ   
    Son 1,5 aydır Berserk'e çok sardım. 2-3 yıl önce eski Berserk'i izlemiştim ve çok beğendiğim için 10 puan vermiştim. Fakat yinede o zaman bile bu kadar sarmamıştı. Geçenlerde mangasının 3 cildini sipariş ettim, geldi, okudum. Çünkü internetten manga okumak hoşuma gitmiyordu ve ilk 3 cildi öylesine okuyup bırakırım diyordum ancak dayanamadım fiziksel kitapları koklaya koklaya bitirince (mangalar çok güzel kokuyor) 4-5-6-7-8-10-11-12...... diye internetten devam ettim bu şekilde her gece okudum azar azar okudum okudum. Geçen haftalarda 22 veya 23. ciltteyken Golden Age kısmının movie'leri izlemediğim için manganın o kısmında birde movieleri izledim nedense bayağı güzel geldi ne olacağını bilsem bile beğendim, sonra mangaya devam ettim işte şimdilerde neredeyse 300. bölümlere gelmek üzereyim "bu Berserk neymiş böyle!!!" dedim resmen. Niye daha önce okumadım diye düşündüm. Myanimelistte 1. sıradaki manga olmasına şaşmamalı. Ayrıca yeni yapılan kötü animasyonlu 2016 ve 2017 serilerini bir daha izlemek istiyorum çünkü önceki izleyişimde mangadan bihaber olduğum için bune diyip sıkılarak izlemiştim. Zaten hiçbişey hatırlamıyorum onlar hakkında (animasyonlarının kötü oluşu dışında) Şimdiyse izlersem her şeyi bildiğim için daha zevkli geleceğine eminim. Güzel içimi döktüm ?
  23. Üzgün
    Barış D. Baryshx reacted to Nones for bir durum güncellemesi, Küçük bir kızın babasına duyduğu aşktan doğan en büyük sevgi... İyi ki... 19 .07 ❤️ ❤   
    Küçük bir kızın babasına duyduğu aşktan doğan en büyük sevgi...
    İyi ki... 19.07 ❤️❤️

24. Teşekkür
    Barış D. Baryshx reacted to Leffwn for bir durum güncellemesi, Abin Denizci bebeğim. ? http://i.hizliresim.com/2aj6LL.png   
    Abin Denizci bebeğim. ?
    http://i.hizliresim.com/2aj6LL.png

25. Beğen
    Barış D. Baryshx reacted to Giselle Night for bir durum güncellemesi, Vay canına neredeyse 1 yıl olmus gideli! ?   
    Vay canına neredeyse 1 yıl olmus gideli! ?

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.