Jump to content

SikatriX

Üyeler
  • İçerik sayısı

11
  • Son ziyareti

Profil Bilgileri

SikatriX üyemizin başarıları

1. SikatriX

One Piece Film: Red Ne Zaman Eklenecek?

Öğrendiniz mi hocam
  2. SikatriX

Anime İstek ve Önerileri

merhaba , anime movie öneriniz var mı ? daha önce miyazakinin tüm filmlerini silent voice, your name, wolf children tarzı animeler seyrettim bu tarz bir öneriniz var mı?
  3. SikatriX

Anime İstek ve Önerileri

gençler kingdomu 2 günde bitirdim. mükemmel bir animeydi. buna benzer anime önerebilirmisiniz. savaşı ve aksiyonu bol.
  4. SikatriX

Anime İstek ve Önerileri

Gençler ben arkadaş önerisi ile one piece başladım fakat cidden çok sıktığı yerler oldu çok yer atladım sıkıntıdan arkadaş ilerde daha güzel dio sizce devam etmeli miyim yoksa sırada naruto ya mı geçiim. Ben bleach hastasıyım acaba diyorum naruto daha mı çok satar.
  5. SikatriX

( 26 / 26 ) Mahouka Koukou no Rettousei

Arkadaşlar ben yeni başladım 5.bölümdeyim ama ciddi anlamda bırakacak raddeye geldim çünkü şu aralarındaki ilişki cidden rahatsız edici animeyi beğendim ama çok iyi gibi duruyor bana biri bu aralarındaki olay tam olarak ne anlatabilecek varmı bazısı kuzen demiş bazıları da öyle bişey yok diyor. Eğer cidden kardeşlerse devam edemiyecem çünkü cidden rahatsız ediyor beni. Şimdiden teşekkür ederim.
  6. SikatriX

Anime İstek ve Önerileri

Re zero kesin izle Gate var ama ben çok beğenmedim belki seversin Darwins game i başlayıp hemen bitirdim bunu da kesin izle olarak al The kings avatar bu isekai değil ama sword art tarzı ben çok beğendim Ayrıca sword art türünün en iyisidir Şu an aklıma gelenler bunlar hatrlarsam daha da yazarım
  7. SikatriX

Anime İstek ve Önerileri

Ecchi değil ama sword art serisini çok seveceğini düşünüyorum ayrıca Charlotte var oda çok başarılı ecchi olarak high school of deathi seversin ama onda ekstra power up çok oluşmuyor daha çok Bi survivor ekip var onların mücadelesini konu alıyor
  8. SikatriX

Anime İstek ve Önerileri

Valla başlıyorum o zaman eyvallah
  9. SikatriX

Anime İstek ve Önerileri

Exorcist ile soul eateri izledim şu ansatsu Kyoushitsu nasıl hangi anime ayarında bu arada çok teşekkür ederim
  10. SikatriX

Anime İstek ve Önerileri

Arkadaşlar acil anime lazım fena boşluktayım şunlara benzer bişi olursa çok güzel olur. Attack on Titan Fate zero Black clover Re zero Tate no yousha Boku no hero academia Bleach Vinland saga Kimetsu no yaiba Drifter Berserk Hellsing ultımate Overlord Claymore Sword art online Owari no seraph Youkoso Jitsuryoku Shijou Shugi no Kyoushitsu e Sevdiğim animeler bunlar benzeri veyaa bunu da izlersen seversin dediğiniz varmı
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.