Jump to content

908

Üyeler
  • İçerik sayısı

510
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

7

908 kullanıcısının son zaferi 20 Eylül 2020

908 en beğenilen içeriğe sahiptir

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

16860 profil görütülenme

908 üyemizin başarıları

Tek durum güncellemesi

Tümünü görüntüle: 908

1.  

İlk sezonunu izleyip çok beğenmediğim ve 2. sezonunu izlemek istemediğim bir anime var.

(Açıkçası o 25 bölüme 8-10 saat ayırmak istemem (. )

Ama izlemezsem de seriyi yarım bırakacakmışım gibi geliyor..  :bird-onion-head-emoticon:

Taktik verin .-.

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. 908

908

Alıntı

bende fragmanı bir gördüm, ben şok.  Gerçekten bir anime bu kadar mı iyi olur. Çizimiyle, seslendirmesiyle, konusuyla. 

Bu arada Clannada önyargılı yaklaşma.  Bende onyargiliydim ama gercekten beğendim.  Bir violet sevdalısı olarak. Dram animesi izlemek istediğinde aklında bulunsun.

@MikasaWithInTheFire

Yok zaten Clannad listemde vardı bi' süredir.. yakın zamanda başlamayı düşündüğüm serilerden biri değil ama.

Bu arada dram türünde yapımları ben de severim ^-^

Listeme ne varsa ekledim maalesef, hepsini de seveceğimi düşünüyorum. Bazı animelere yıllar sonra bile sıra gelebilir.

Özetlemek için küçük bir örnek > (https://prnt.sc/uqm4lq)

Konularını okuyup seveceğimi düşündüğüm animeleri bu listeye aldım.

Yeri geldiğinde ise listede, bu animeleri sezon/bölüm sayılarına göre ayırıyorum. Ayırabileceğim zamana göre bir anime seçmek için.

Bir animeye başlayacağım sırada, aralarından birini seçip başlıyorum filan.

Şu anlık başlamayı düşündüklerim, sana önceki yorumlarda bahsettiğim K-on veya The god of of highschool gibi kafa yormayacak animeler.

MAL'de puanı henüz düşük olmasına rağmen Turkanime sitesinde 9.35/10 almış.. izlemezsem olmaz sanırım xd

3. Ellen

Ellen

Yeni çıkan seriler heyecanlandırıyor beni, şu sıra izlemesemde izlemeye başladığımda yeni serilere bakmayı düşünüyorum.  JUJUTSU KAISEN bayağı iddialı geldi.

4. 908

908

Alıntı

Yeni çıkan seriler heyecanlandırıyor beni, şu sıra izlemesemde izlemeye başladığımda yeni serilere bakmayı düşünüyorum.  JUJUTSU KAISEN bayağı iddialı geldi.

Dediğim gibi şu yarım bıraktığımı da bitirebilirsem (muhtemelen 5-6 gün sürecek) yeni bir animeye başlayabilirim.

Bazı animeler bazen öyle bir sıkıyor ki günde 2 bölüm zor izleyecek duruma geliyorum.

5. Sonraki yorumları göster  %s tane daha
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.