Jump to content

908

Kayıtlı Üye
  • Content Count

510
  • Last visited

• Days Won

7

908 last won the day on September 20 2020

908 had the most liked content!

About 908

• Rank
    Oturduğu yerden her şeye karışan biri işte (ponçik biri)

Profil Bilgileri

Recent Profile Visitors

12,823 profile views

Single Status Update

See all updates by 908

1.  

İlk sezonunu izleyip çok beğenmediğim ve 2. sezonunu izlemek istemediğim bir anime var.

(Açıkçası o 25 bölüme 8-10 saat ayırmak istemem (. )

Ama izlemezsem de seriyi yarım bırakacakmışım gibi geliyor..  :bird-onion-head-emoticon:

Taktik verin .-.

1. Show previous comments  11 more
    2. 908

908

Alıntı

bende fragmanı bir gördüm, ben şok.  Gerçekten bir anime bu kadar mı iyi olur. Çizimiyle, seslendirmesiyle, konusuyla. 

Bu arada Clannada önyargılı yaklaşma.  Bende onyargiliydim ama gercekten beğendim.  Bir violet sevdalısı olarak. Dram animesi izlemek istediğinde aklında bulunsun.

@MikasaWithInTheFire

Yok zaten Clannad listemde vardı bi' süredir.. yakın zamanda başlamayı düşündüğüm serilerden biri değil ama.

Bu arada dram türünde yapımları ben de severim ^-^

Listeme ne varsa ekledim maalesef, hepsini de seveceğimi düşünüyorum. Bazı animelere yıllar sonra bile sıra gelebilir.

Özetlemek için küçük bir örnek > (https://prnt.sc/uqm4lq)

Konularını okuyup seveceğimi düşündüğüm animeleri bu listeye aldım.

Yeri geldiğinde ise listede, bu animeleri sezon/bölüm sayılarına göre ayırıyorum. Ayırabileceğim zamana göre bir anime seçmek için.

Bir animeye başlayacağım sırada, aralarından birini seçip başlıyorum filan.

Şu anlık başlamayı düşündüklerim, sana önceki yorumlarda bahsettiğim K-on veya The god of of highschool gibi kafa yormayacak animeler.

MAL'de puanı henüz düşük olmasına rağmen Turkanime sitesinde 9.35/10 almış.. izlemezsem olmaz sanırım xd

3. Mika-desu

Mika-desu

Yeni çıkan seriler heyecanlandırıyor beni, şu sıra izlemesemde izlemeye başladığımda yeni serilere bakmayı düşünüyorum.  JUJUTSU KAISEN bayağı iddialı geldi.

4. 908

908

Alıntı

Yeni çıkan seriler heyecanlandırıyor beni, şu sıra izlemesemde izlemeye başladığımda yeni serilere bakmayı düşünüyorum.  JUJUTSU KAISEN bayağı iddialı geldi.

Dediğim gibi şu yarım bıraktığımı da bitirebilirsem (muhtemelen 5-6 gün sürecek) yeni bir animeye başlayabilirim.

Bazı animeler bazen öyle bir sıkıyor ki günde 2 bölüm zor izleyecek duruma geliyorum.

5. Show next comments  3 more
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.