Jump to content

908

Üyeler
  • İçerik sayısı

510
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

7

908 kullanıcısının paylaşımları

1. Yani 74/74 Bölüm olduğunu gördüğümde bi' duraksadım :p Biraz uzun bir anime gibi geldi. Başlarda Johann karakteri için başlamıştım ama konular çok yavaş ilerliyor (belki de bana öyle geliyor) En son 24. bölümü izlemiştim demek istediğim, bitirmeye değer bir anime mi? Anlayamadım ^-^ Spoiler vermezseniz sevinirim.
  2. 908

sword art online izleyenleri buraya alabilirmiyim..

Sitede neden "Harem" tagı almamış... bu konuda beni hâlâ düşündüren bir anime .-. Alicization (Tamamı değil) ve Alfheim Online kısımları zorlama geliyor.. ama güzel seri. (kitlesi, Tokyo Ghoul kitlesiyle neredeyse aynı gerçi.. ama yapacak bir şey yok ^-^) ve çoğunluk neden 2. sezonu kötülüyor anlayamadım doğrusu. (.
  3. 908

Okul-Doğaüstü Anime Önerileri

Pek okul+doğaüstü izlemeye fırsat bulamıyormuşum galiba :p şu anda bunu fark ettim. Aklıma gelenler sadece: -Kokoro Connect -Angel Beats -Yugioh (Okulda çok fazla geçtiği söylenemez .-. "Yugioh GX" serisi, buna kıyasla daha çok okulda geçiyor... ama sanırım GX serisi de "doğaüstü" yerine "fantastik" sayılabilir.) Düzeltme: izlemeye yeni zaman ayırabildim.. bu listeye Another da eklenebilir.
  4. 908

Beyin yakan şarkılar

Kasım Şeren - Aşk Benimle
  5. 908

Psycho-pass ile ilgili..

Müzikle arası olanlar bilebilir sanırım. Biraz alakasız bir soru olacak ama.. Büyük ihtimal, öğrenirsem bir şey değişmeyecek :d ama çok tanıdık geliyor.
  6. 908

Bir günde ortalama kaç bölüm anime izliyorsunuz?

Animeye göre çok değişiyor.. Mesela şu an Psycho-pass ın 3. sezonundayım. Bölüm başı 45dk olduğu için 6-8 civarı bitiremem. Max 4 5 bölüm izleyebilirim. Klasik 20dk olanlardan, sararsa eğer günlük 10-12 bitebiliyor.
  7. 908

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

Violet Evergarden derim galiba.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.