Jump to content

908

Üyeler
  • İçerik sayısı

510
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

7

908 kullanıcısının paylaşımları

1. 908

Merhabalar

Hoş geldin.
  2. 908

Selam

Hoş geldin.
  3. 908

selamlaar

Hoş geldin Berat
  4. 908

Bu Animeyi İzledin mi?

İzledim. Alttaki youjo senki izlememiştir.
  5.  

Saat 18:00'yı beklememişler ^-^

Tüm bölümleri çıktığına göre, artık başlayabilirim.  :cool-onion-head-emoticon:

Spoiler

x0DHYe.png

Edit:

Bitirdim ^-^ 06:30

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Perfectum

Perfectum

Ben asla başladığım bir seriyi aynı gün bitiremem. Onu iyice zihnime yedirme ihtiyacı duyuyorum:pff1-onion-head-emoticon:Sao'nun Sinon'lu sezonunu izlediydim de bunlar ne ara çıktı yav. Listem uzuyor sürekli :looser-crazy-rabbit-emoticon:

3. 908

908

Alıntı

Neyse iyi seyirler demeden bitirmişsin :) Mecbur yeni sezonu bekleyecez :D

Teşekkür ederim. Demiş kadar oldun ^-^

@pegasusejder

Alıntı

Ben asla başladığım bir seriyi aynı gün bitiremem. Onu iyice zihnime yedirme ihtiyacı duyuyorum

Aslında ben, "Bugün 6 bölüm izlerim, yarın kalan 5 bölümü izlerim" diye düşünüyordum.

ama sıkmadığı için tek günde bitireyim dedim.

Alıntı

Sao'nun Sinon'lu sezonunu izlediydim de bunlar ne ara çıktı yav. Listem uzuyor sürekli 

O sezonu gayet güzeldi bu arada ^-^

Çok bir şey çıkmadı aslında. 47 bölümlük bir şey var

(sezonlara ayırırsak 24+12+11)

Zaten alicizationdan sonrası, farklı bir animeye başlamışsın gibi hissettiriyor.

Listemdeki yarım kalan şeyleri bitirirsem yeni bir animeye başlarım artık.

@Perfectum

6. Uzun süredir unutmuştum, tekrar karşıma çıktı ^-^ Bu klip son zamanlarda gördüğüm en pozitif şey.
  7. 908

Site Hakkında Öneri ve Hata Bildirme

Kullanıcıların çeşitli yollarla kazanacağı rozet/başarım gibi şeyler getirilebilir. Attığım görseldekine benzer bir tasarım yapılabilir. Örnek vermek gerekirse; Kullanıcılar ileti sayılarına bağlı olarak level atlayınca, belirli levellerle birlikte kazanılacak bir simge/rozet olabilir. veya hafta/ay içinde belirli bir etkileşim yakalayan kullanıcılar için, geçici olarak görünecek bir rozet gelebilir. Kullanmak istediğimiz simgeyi ayarlar kısmından seçebiliriz mesela. (imza mantığı) Biraz Steam'i andırdığını biliyorum ama eğlenceli olurdu (.
  8. Neden yasaklandığınız hakkında bilgi verilmedi mi? (Disqus'u kullanmadığım için, ban sebebi söyleniyor mu bilemiyorum.) bilgi amaçlı yazıyorum; Birinin, bi' karakter hakkındaki bazı eleştirel yorumlara sinirlenmesi ve "Ona öyle deme, o benim prensim!.." gibi şeylerle başlayan bir cümlede, kullanıcıya karşı hakaret kullanması da ban sebebi olabilir. Bu tür şeyleri kastediyorsanız ben yanlış bir şey göremedim maalesef
  9. 908

Selamlarr

Hoş geldin Emin ol heyecanlanacak bi'şey/biri yok (. İyi forumlar.
  10. 908

Son Harfinden Başlayan Bir Anime Yazın!

I's
  11. 908

Bu Animeyi İzledin mi?

izledim. alttaki youjo senki izlememiştir
  12. 908

Noragami
  13. 908

ReZero
  14. 908

Bu Animeyi İzledin mi?

İzledim. Alttaki Erased izlemiştir.
  15. 908

I's
  16. 908

Bu Animeyi İzledin mi?

İzlemedim. Alttaki Youjo Senki izlemiştir.
  17. 908

bu sitede yada başka sitede

MyAnimeList veya Anime News Network işine yarayacaktır.
  18. 908

Kapıştırmaca!!!! (İlk Mesajı Okuyunuz)

O göz tasarımına rağmen, re-l mayer. Hangisine pembemsi saç daha çok yakışıyor? Yuno Gasai / Lucy (Elfen Lied)
  19. (Git gide düşmüş (. Spoiler'in yarısını kendim yapmıştım oysaki ^-^) Avatar: 4.5 İmza: 8 Spoiler: 6 (kapak fotoğrafına verebiliyorsak 10 bu arada)
  20. 908

( 13 / 13 ) Gleipnir

Teşekkürler.
  21. 908

Watashi ga kita

Hoş Geldin.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.