Jump to content

908

Üyeler
  • İçerik sayısı

510
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

7

İletiler bölümüne 908 kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Pseudohomophylus, 15.10.2020 - 21:42 tarihinde yazdı:

Öncelikle nickin güzelmiş

İmza:     8/10

Spoiler içi imza: 7.5/10

Senin de nickin hoş görünmeye başladı :D

İmza: 7/10

Spoiler: 8/10

Şu an fark ettim:

İmzadaki 1 2 gifim durmuş sanırım :D Aylardır girmeyince kontrol edemiyorum tabii.

2. lostlonginus, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Biraz kendimi tanıtayım. Adım Oğuz, yaşım 12, animeye tam olarak bu sene başladım, en sevdiğim anime Beyblade. Bu forumda kaliteli dostlar bulacağıma kalpten inanıyorum. Ve hepsinden önemlisi animeyi seviyorum.

Hoş geldin Oğuz. 

:bye2-onion-head-emoticon:

3. alcolmew, 10 saat önce tarihinde yazdı:

bu yazıyı çevirmenler hakkında yazıyorum. Çevirdiğiniz yazılara saygı duyuyorum emek harcıyorsunuz ama bu sizin bölümün ortasında düşüncelerinizi paylaşma lüksünü vermiyor. Bu tam tersine izleyicinin dikkatini dağıtan bir durum kısaca saygısızlık. 

O kadar haklı bir isyan ki (.

(Sırf buna sinirlenip gönderi atmışlığım da var forumda ^-^)

Zaman zaman seçenek kalmayınca eng sub tercih ettiğim/başka sitelere baktığım filan da oluyor mecbur.

TAÇE başta olmak üzere, bazı fansublarda bu kusuru görmedim hiç ^-^

Gerçi TAÇE'de sevmediğim bir şey keşfettim geçenlerde.

Örneğin bir konuşmadan 3 saniye sonra ikinci bir konuşma geliyor diyelim..

İlk konuşma bittiğinde, ikinci konuşma gelene kadar altyazı durmaya devam ediyor.

Halbuki ilk konuşma biter bitmez altyazı yok olsa daha güzel olur.. ikinci konuşma gelince tekrar koyabilirler sonuçta.

2, 3 saniye sonraki diyaloğa kadar o yazının altta durmaya devam etmesi biraz rahatsız edici.

4. picmolia4, 34 dakika önce tarihinde yazdı:

Merhaba türk anime tv forum üyeleri. Adım Beyza 14 yaşındayım. Yaklaşık 7 aydır anime izliyorum buralarda yeniyim. Spor ile uğraşıyorum, aktif olarak basketbol'a devam ediyorum. Basketbol dışında çok spor ile ilgilendim ama en uzun süre jimnastik, basketbol, yüzme ile ilgilendim. LGS öğrencisi olduğum için sadece hafta sonları anime izleyebiliyorum. Fav animem yok; aksiyon, doğaüstü güçler, büyü, dedektiflik vb. konuları ele alan animeler daha çok ilgimi çeker. E o zaman Hajimemashite (tanıştığımıza memnun oldum)

Hoş geldin Beyza :bye2-onion-head-emoticon:

5. RailTracer, 2 saat önce tarihinde yazdı:

2013 ve 2016 yılları arasında sıkı bir anime izleyicisiyken animelerin genel olarak tadının kaçması dolayısıyla bu hobimi sonlandırmıştım. 2016'dan beri dünyanın genel olarak rayından çıkması nedeniyle de sorumluluğu üzerime alarak yeniden ait olduğum yere dönmeye karar verdim. 4 yıl aradan sonra bir seri bitirebildiğim (Baccano) için de iyice heves edip bu foruma kaydolmaya karar verdim. Herkese merhaba.

Hoş geldin.

6. Asphodeus, 7 saat önce tarihinde yazdı:

Merhabalar yaklaşık 3 yıldır anime izlemekteyim bu senede manga okumaya başladım,yıllardır turkanimetv de anime izliyorum ve keyif alıyorum artık forumunada katılalım demi

Hoş geldin.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.