Jump to content

908

Üyeler
  • İçerik sayısı

510
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

7

İletiler bölümüne 908 kullanıcısının eklediği dosyalar

1. ToaTokuchi, 2 saat önce tarihinde yazdı:

merhaba arkadaşlar uzun süredir anime izliyorum ama bu siteyi yeni keşfettim.

400 üzeri anime izlemişliğim var / adım berat 17 yaşındayım. umarım eğleniriz :onion_gomen_by_7anime7drawer7:

Hoş geldin Berat  :bye2-onion-head-emoticon:

2. Kullanıcıların çeşitli yollarla kazanacağı rozet/başarım gibi şeyler getirilebilir.

Attığım görseldekine benzer bir tasarım yapılabilir.

Spoiler

x0Nhpp.png

Örnek vermek gerekirse;

• Kullanıcılar ileti sayılarına bağlı olarak level atlayınca, belirli levellerle birlikte kazanılacak bir simge/rozet olabilir.
    • veya hafta/ay içinde belirli bir etkileşim yakalayan kullanıcılar için, geçici olarak görünecek bir rozet gelebilir.

Kullanmak istediğimiz simgeyi ayarlar kısmından seçebiliriz mesela.
    (imza mantığı)

Biraz Steam'i andırdığını biliyorum ama eğlenceli olurdu (. 

3. A1ucard, 37 dakika önce tarihinde yazdı:

bu sitenin disgus modları kaç yaşında tam olarak neden durduk yere ban yiyorum kişiye yada kişilere karşı argo bir tavrım falanmı var tam olarak kaç yaşındasınız sizde her haltı argo anlıyorsunuz kaldı ki kişi yada kişilere kullanılan bir şey yok ortada .d disgus modları kişi yada kişilere karşı argo kullanıldığında banlasınlar anime hakkındaki yorumlara ban atma gibi bir hakkınız yok sizin kendinize gelin .d he şunu yapabilirsiniz yorumu silersiniz olur biter gereksiz ban atmanın manası ne ben kişi yada kişilere mi küfür ettim biri çıkıp bana küfür etti desin öyle bir şey varsa .d he şu da var ben anime karakterleri hakkında istediğim yorumu da yaparım buna ne siz karışabilirsiniz ne başkası buna bir hakkınız yok sizin .d

Neden yasaklandığınız hakkında bilgi verilmedi mi?

(Disqus'u kullanmadığım için, ban sebebi söyleniyor mu bilemiyorum.)

bilgi amaçlı yazıyorum;

Birinin, bi' karakter hakkındaki bazı eleştirel yorumlara sinirlenmesi ve "Ona öyle deme, o benim prensim!.." gibi şeylerle başlayan bir cümlede, kullanıcıya karşı hakaret kullanması da ban sebebi olabilir.

Bu tür şeyleri kastediyorsanız ben yanlış bir şey göremedim maalesef  :confused-onion-head-emoticon:

4. Viole, 8 dakika önce tarihinde yazdı:

Selamlar. Bayağdır anime izlediğim siteye sonunda fırsat bulup kayıt olabildim. :cool-onion-head-emoticon:

Umuyorum ki bir sürü arkadaş edinip anime konuşabileceğim bir üyelik yapmışımdır. Şimdiden çok heyecanlandım. 

Hoş geldin  :bye2-onion-head-emoticon:

Emin ol heyecanlanacak bi'şey/biri yok (.

İyi forumlar.

5. alcolmew, 2 saat önce tarihinde yazdı:

ben anime izlemeye yeni başlamış birisiyim ve izlediğim animelerin çoğu yarım kalmış yada devamı gelicek animeler benim merak ettiğim  benim bu animeleri  bir sitede takip edip yeni sezonlarının ne zaman çıkacağını öğrenebileceğim bir site var mı yada bu sitede öyle bir şey var mı?

MyAnimeList veya Anime News Network işine yarayacaktır. 

6. XsaianX, 7 saat önce tarihinde yazdı:

Arkadaşlar selamlar;

19 yaşındayım ve 4-5 senedir anime takip ediyorum manga okumayı sevmem. Forumda yeniyim ve buralarda kaybolmamak için ne yapmalıyım, tavsiye varsa alırım.

Herkese iyi günler.

Hoş Geldin.  :bye2-onion-head-emoticon:

7. Yavuz_zzY, Bir saat önce tarihinde yazdı:

nasıl isterse öyle yapıyo mesela biri siyah yapmıştı animenin karanlık sahnelerinde ne söylediklerini okuyabilmek için monitörün dibine giriyodum okuyabilmek için

Log Horizon'un bazı bölümlerinde, altyazıda kullanılan font okunmuyordu neredeyse.. Üşenmezsem mesajı düzenleyerek buraya bi' örnek bırakırım.

Düzeltme:

9. Bölümü açıp Odnoklassniki oynatıcısını seçtiğimizde görünüyor. (AoiSubs)

Bulmam kısa sürdü o yüzden ^-^ (https://prnt.sc/uj6a46)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.