Jump to content

908

Üyeler
  • İçerik sayısı

510
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

7

İletiler bölümüne 908 kullanıcısının eklediği dosyalar

1. becboi, 9 dakika önce tarihinde yazdı:

Siteye eskiden, çocukken de kaydolmuştum. O zaman da anime izlemeyi severdim ama şuan anime zevkimin tamamiyle değiştiğini fark ettim. Umarım keyfiniz yerindedir. spacer.png

Büyük ihtimal o zaman ben yoktum ^-^

Tekrar hoş geldin.

2. Yavuz_zzY, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

dimi onları indirene kadar direk izle daha iyi izledikten sonra ztn sileceksin indirmiş olduğun animeyi ama internetin olmadığı bir yere gideceksen veyahut ona benzer bi durumdan izleyemiycek  olacaksan  indirirsin sonra izlersin bende bi ara baya güzel bi anime başlamıştım baya sarmışdı akşam başladım sabah olmuş farkında değilim 14 bölüm mü ne izlemiştim sanırım

Belki şey düşüncesi olabilir..

indirmediğim için çok bilemiyorum ama .-.

Birlikte izlemek istediğin bir yakının varsa, "Kaliteli seri" dediğin animeleri indirmen gayet normal.

3. Jatenow, 16 dakika önce tarihinde yazdı:

Merhaba arkadaşlar adımı soy adımı boşverin sadece 17 yaşında olup 2-3 yıldır anime izleyen bir gencim ama bu sürede anime izlememe rağmen bu yeri daha yeni keşfettim bundan sonra burdayım güzel bir anime forumuna benziyor :)

Hoş geldin. İyi forumlar.  :bye2-onion-head-emoticon:

4. SayinBezmenler, 4 saat önce tarihinde yazdı:

Uzun süredir yoktum sitede hesabımın şifresini de hatırlamıyorum. 

67750873_326588914962127_3581971874113912832_n.jpg

Tekrar hoş geldin. Eski hesabının adı neydi bu arada?

Ufak da olsa tanıyor olma ihtimalim..  :cool-onion-head-emoticon: 

5. adamas, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Bence söylediklerin çok doğru değil. Çünkü mesela Fullmetal Alchemist Brotherhood'un 64, Akame Ga Kill'in 24 bölümü var. Eğer Akame'nin de o kadar bölümü olsaydı bence puanı daha yüksek olurdu. Bir de zaten Fullmetal Alchemist Brotherhood, My Anime List'te ki en yüksek puana sahip anime. Yani Fmab bence puanı ile kıyaslanamaz çünkü eğer puana bakarsak zaten Fullmetal hepsini geçer. Ayrıca Fullmetal'in de bir fanboy/girl kitlesi de var, bu Akame'ye özgü bir şey değil. Amacım Fullmetal Alchemist Brotherhood'u kötülemek değil açıkçası ben de seviyorum sadece sana bu konuda katılmadığım için yazmak istedim. 

Aslında.. uzun serilerden daha çabuk sıkılma ihtimalim var .-. Hatta sırf bu yüzden Monster'i yarım bıraktım. (24/74)

Ayrıca MyAnimeList'deki sıralama benim için pek bir anlam ifade etmiyor denebilir ^-^

Örnek vermek gerekirse;

MyAnimeList'de 383. sırada olan Gosick, benim için 9,4/10 'lük bir animeyken,

27. sıradaki Cowboy Bebop veya 100. sıradaki One Piece'i izlemeyi bile düşünmüyorum.

Dediğin gibi.. Puana bakarsak biraz anlamsız olur.  :cool-onion-head-emoticon:

Bir animede beni kendine çeken şeyler;

Hikayesi, müzikleri, karakterlerin kişilikleri, animenin çizimleri, konusu ve bunların nasıl işlendiği olur.

(Bi' aralar openingleri de beni kendine çekiyordu ^-^ Mirai Nikki'yi izledikten sonra bu algım kırıldı.. o kadar da ilgi çekiciydi halbuki.)

Akame ga Kill ve FMAB animelerine başlayacaktım zaten.

( Gerçi seri uzun olunca başlamaya da üşenmiyor değilim (. )

Başta yazdığım şeyin amacı, daha çok "Hangisine önce başlamalıyım?" sorusuna cevap aramamdan kaynaklanıyordu. :whistling-onion-head-emoticon:

Neden bu kadar uzattım bilmiyorum .) Saat geç olunca konuşasım geliyor demek ki.

Bu konudaki yorumun için teşekkür ederim bu arada.  @adamas 

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.