Jump to content

0nLin3

Üyeler
  • İçerik sayısı

1043
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

7

0nLin3 kullanıcısının paylaşımları

1. Okulu ektim, sabah sabah miku dinliyorum

2. 0nLin3

Mangada erkek karakter nasıl olmalı?

Maria holic mi o? Mangada erkek nasıl olmalı konusu ve maria holic oldukça tuhaf bir ikili :D
  3. 0nLin3

Kızlar ne tarz erkekleri sever?

7. maddeyi uygulayıp anime anlatınca genelde ters etki yapiyor :D
  4. 0nLin3

Manga Tavsiyesi (Acill!!)

Şimdi yeni bir manga buldum. Denpa Kyoushi, tanıtımını açtım foruma. Onada bakabilirsin istersen.
  5. Bir kişi hayal edin. Kendisi daha 17 yaşında dünyaca ünlü dergilerde makaleleri yayınlanmış dahi bir Fizikçi. Peki şu an ne mi yapıyor? Büyük ihtimalle anime sitesine birşeyler yükleyip sıralamalarda yükseltmeye çalışıyor. Evet, kendisi bir otaku. Hemde ileri düzeyde. :D Kagami Junichirou sürekli bir hastalığı olduğundan yakınıyor. Hastalığının adını türkçeye çevirirsek S.C.I.Y. yani "S"adece "C"anının "İ"stediğini "Y"apabilme. Otaku olup kendini eve kapatmasını da bu şekilde açıklıyor. Otakuluk dışında hiçbir şeye ilgi duymuyor, hiçbir şeye! Otaku fizilçimiz bir gün kardeşi tarafından bir okulda geçici öğretmen olmaya ikna ediliyor (Beyzbol sopası ile ). Öğretmen olmak umrunda değil. Ama belki bu meslektede ilgisini çekebilecek bir şeyler bulabilir? Bu mangada dev kılıçlar, süslü büyüler ve küçük kapsüllerden çıkan arabalar yokmu? Tabiki var. Karakterimiz bunları hergün izliyor :P Okuyacak birşeyler arıyorsanız size bunu tavsiye edebilirim. Oldukça zevkli bir manga. Sanırım en son 57 çıkmış.
  6. 0nLin3

En sevdiğiniz karakter sesleri?

Rie Kugimiya seslendirmelerine bayılıyorum: Fullmetal Alchemist – Alphonse Elric (Evet, erkek olsada bir kız tarafından seslendirildi :D ) Bleach – Karin Kurosaki Shakugan no Shana – Shana Gintama – Kagura Zero no Tsukaima – Louise Françoise le Blanc de la Vallière ( tam isim için wikiye bakmam gerekti :D ) Rosario + Vampire – Mizore Shirayuki Toradora! – Taiga Aisaka Fairy Tail – Happy Toaru Majutsu no Index II – Agnese Sanctis Dragon Crisis! – Rose Robotics;Notes – Airi Ayrıca Kenichi'nin bir ovasında Furinji'yi, ve hatta The Simpsons'da bir bölümde bir karakteri canlandırmıştı. Bir pokemon filminde bile seslendirme yapmıştı. Kendisi özellikle Tsundere seslendirmelerinde çok ünlü.
  7. 0nLin3

Birkaç çizik

Herkül sakura'ya koptum :D
  8. 0nLin3

Teoriler (Bol Spoiler içerir)

Benim de aklımda şöyle bir şey var, ya Ichigo potansiyel varis ise?
  9. 0nLin3

Öldürme Sanatı ? (Manga Spoilerı İçerebilir)

Namek'den 7 adet dragonball, bir adet de Japonca-Namekce sözlük sipariş etmişler. Onu kullanacaklarmış :D
  10. 0nLin3

Manga Tavsiyesi (Acill!!)

Rave Master önerebilirim. Ayrıca Kyou Kara Ore Wa da sevdiğim mangalardandır. Aksiyon yok, ama Ai Kora da tavsiye ederim. Daha sonra, A Fairytale for the Demon Lord, Air Gear, Crepuscule, Gamaran, Rosario Vampire (Mangası animesinden daha farklı ve daha iyi, sadece başları aynı), Tiji-kun, Toriko, Tower of God, ve bir de Yamada-kun to 7-nin no Majo Liste uzun oldu diyorsan mutlaka önerdiklerim ve aksiyon olanlar: Toriko, Rave Master, Air Gear(animesini izlemis olabilirsin belki) ve Gamaran
  11. 0nLin3

Öldürme Sanatı ? (Manga Spoilerı İçerebilir)

Herifin lakap "Troll King" sunuçta :D
  12. Bir kız ve bir erkek. Kızın babası bir mafya babası, erkeğin babası ise bir yakuza lideri. Bu iki grup arasında büyük bir savaş çıkmak üzere. Öyle bir savaş ki, şehrin sonunu getirebilir. Aslında iki grup lideri birbiriyle iyi anlaşmak istiyor, fakat gruplardaki diğer kişiler için bu söylenemez. Bu nedenle bir plan yapılıyor. Ichijou ve Kirisaki'den sevgili olmaları isteniyor, böylece iki aile dost olacak. Fakat sorun şu iki bu ikisi birbirinden nefret ediyor. Peşlerinde 7/24 dolaşanlar yüzünden sürekli bu oyunu oynamak zorundalar. Tabiki hikaye bu ikisi arasında kalmıyor. Hikaye boyunca başka kızlar ortaya çıkıyor. Tabiki de hepsi bizim Ichijou-kun'a aşık. Ichijou-kun bakalım hangisini seçecek? Çok beyendiğim bir hikaye. Umarım birisi çıkar ve türkçeye çevirir. Şu an çıkan en son bölümü 57.
  13. 0nLin3

Air Gear imza - İki saatlik emek!

Mangadan aldım resmide, o yüzden siyah beyaz. Hem imza önemlidir, photoshopu öğrendiğimden beri başkasının yaptığı imzaları kullanmayı yediremiyorum :D Büyük ihtimal o orda aylarca kalacak. Yani iki saate değer :lol:
  14. İki saattir bununla uğraşıyorum, Ama buna değdi sanırım. üzerine yazdığım söz mangasının daha Türkçeye çevrilmemiş bölümlerinden. Edit:Aaaaah, neden "Heart" ın sonuna "H" koydum ki :unsure: Edit2: İşte düzeltilmişi
  15. 0nLin3

Mangada erkek karakter nasıl olmalı?

Ne yazık ki %90 dağınık saçlı oluyor, tarak oraya geç gitmiş galiba :P
  16. Tüh ya, yeni gördüm bu yarışmayı, elimde çok güzel iki tane vardı :(
  17. Ben güncel animelerden başlatıyorum ki bir günde-haftada bitirmesin :P Her hafta bekledikçe daha da ilgisini çekiyor anime. Bir kişiyi Accel World, bir kişiyi Another, iki kişiyi SAO ile başlattım. Kişiden kişiye değişir bence. Anotheri korku filmi tartışırken başlattım. Accel i hiperaktif kuzenime izlettim. SAO da sınıftan iki kişiye. Unutmadan, bir kişiye de derste canı sıkılınca One Piece cilt 1 i eline vererek başlattım. İkinci ders başladı, beşinci ders bitirdi :D
  18. 0nLin3

Hatsune Miku Kimdir ? Ne ayaktır?

Sevdiğim vocaloid şarkılarından biri:
  19. 0nLin3

Steins;Gate - Burdened Region of Deja Vu

Evet bu sene, tanıtım videosunun deyişiyle bizim zaman çizgimizde :D
  20. 劇場版 シュタインズ・ゲート 負荷領域のデジャヴ Bilim-kurgu hayranlarına müjde! Steins;Gate Movie bu bahar geliyor! Normalde pek forumlarda dolaşmayan birisiyim. Fakat bu haber beni o kadar heyecanlandırdı ki, hemen herkese duyurmak istedim. Seriyi bitirdiğimde bir filmi olmadığını görmek beni üzmüştü. Daha sonra güzel bir OVA bölümü gelsede, kimseye yetmemişti. Ve şimdi o zaman dan beri büyük umutlarla beklediğim bu olay gerçek oluyor. Hikaye bu sefer Makise Kurisu üzerine olacak gibi görünüyor. Ayrıca bir de web sitesi var. isteyenler ziyaret edebilir. http-~~-//www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=tLTQAKDnpOQ
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.