Jump to content

0nLin3

Üyeler
  • İçerik sayısı

1043
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

7

Durum yanıtları bölümüne 0nLin3 kullanıcısının eklediği dosyalar

1. ts2 394 olacağına ts 1 394 olaydı şimdi ankara ünide radyo tv okuyacaktım ya neyse Ege üniversiteside iyidir...öbür türlü başkent + trt faydası olacaktı ama neyse :D

1. 0nLin3

0nLin3

Ben de Ege'yi tutturdum. Bir ara birbirimizi bulalım orada, daha ilk günlerden asosyal gibi tek dolaşmayalım, gerçi benim de asosyal olduğumdan değil, sadece ilgi alanları farklı olduğundan muhabbet uzun sürmüyor -_-

2. (See 21 other replies to this status update)

2. Hakomari'nin 7. Kitabina başladın mı? :D ilk chapter i cevirmisler bakatsukide. Ben agzim acik okudum!

1. 0nLin3

0nLin3

Yok biriksin diye bekliyorum. Hem okuyalı bayağı oldu, belki eski kitaplara tekrar bakarım yan karakterleri hatırlamak için.

2. (See 1 other reply to this status update)

3. İyi ki animeleri keşfetmişim ve başlarda ön yargılı olsamda ,azıcık sıksa da Naruto' yu izlemişim. Animelerin ve Japon dizilerinin hayatımı/beni değiştirdiğini bugün daha iyi fark ettim. Kısaca mutluyum. :D Foruma üye olduğum için de mutluyum. :D

1. 0nLin3

0nLin3

Ben One Piece Bleach ve Narutoya aynı anda başlamıştım :D Şimdi bile bilgisayarda 18 sekme açık. 6 anime, 5 manga, 3 LN, gerisi benim blog, google çeviri, youtube (Şu an senbonzakura çalıyor) ve googledocs. Animeye başlamadan önceyse 9. Senfoniyi dinleyip pinball oynuyordum :D

2. (See 12 other replies to this status update)

4. off off off bu yazki ecchi seriler efsane değil mi ya :D "shimoneta to Iu Gainen ga Sonzai Shinai Taikutsu na Sekai" çok eğlenceli olmuş çeviren var mı bunu ?

1. 0nLin3

0nLin3

Dün söylemiştim sezonun en tuhaf serisi diye :D

2. (See 10 other replies to this status update)

5. Shimoneta to Iu Gainen ga Sonzai Shinai Taikutsu na Sekai' yi sezonun en tuhaf animesi ilan ediyorum..

1. 0nLin3

0nLin3

Ben beklemek artık zor geldiği için İngilizcesinden izliyorum serileri, artık Japoncaya kadar yolumuz var :D

6. Nedense profiline girince kendimi eroge açılışı izliyormuş gibi hissettim :D

1. 0nLin3

0nLin3

Ben zaten onun çizerinin yayınladığı resimleri ve çizdiği mangaları takip ediyordum :D Sadece oyununu oynamamıştım (gerçi onun da resimlerine baktım)

Zaten profiline de imzadaki kedileri tanıyıp geldim :D

2. (See 4 other replies to this status update)

7. Spore oyununda Grox 'lar ile tanıştım -_-

1. 0nLin3

0nLin3

Karşılaştırma için söylüyorum: Grox İmparatorluğu 2400 güneş sistemi ve 5000'den fazla gezegene, ek olarak ta galaksinin en güçlü donanmasına sahip. Bu da yetmezmiş gibi, galaksinin çekirdeğine yakınlıkları yüzünden oraya gittiğim zaman yer çekimi gemimin hızını yarıya düşürüyor. Ben de tam 12. gezegenimi fethettim diye seviniyordum -_-

2. (See 6 other replies to this status update)

8. Ev tadilatta bir süre giremeyebilirim.

1. 0nLin3

0nLin3

Yarım saat gittim muabbetin ucu kopmuş :D Bende zaten stres eksikliği var. Ailem benden daha çok stres yapıyor. Okuldan gelince elime kitap almıyorum. Okulda da tenefüsleri light novel okuyarak geçiriyorum :p

2. (See 22 other replies to this status update)

9. Ev tadilatta bir süre giremeyebilirim.

1. 0nLin3

0nLin3

Sınava hazırlık öğrencisiyiz, ben tembel de olsam sabahın köründe okul, zaten okul il dışı servisle gidip geliyorum, akşam geliyorum bu sefer de dershane. Hafta sonu da dershane. Bir günde 12 dersten sonra o soruya cevap vermek zor oluyor -_-

2. (See 22 other replies to this status update)

10. Pokemon RPG de sabahın köründe kalkıp bir 30 maç filan kazandım, açık betaya geçmeden önce ucu ucuna ilk 10 a girdim :D

11. Lazer ile mikroskop yaptım, odamın tavanında su damlasındaki bakterilerin mitoz bölünmesini izliyorum :D

1. 0nLin3

0nLin3

Doğru tahmin. Var mı anime önerecek :D

2. (See 2 other replies to this status update)

12. Akşam akşam canım sıkıldı 3 boyutlu gözlük yaptım :D https://developers.google.com/cardboard/

1. 0nLin3

0nLin3

Eğer telefonu biraz uzakta tutarsan tam denk geliyor, o zaman üç boyutlu gösteriyor :D Oculus Rift fakir versiyonu :P

13. Akşam akşam canım sıkıldı 3 boyutlu gözlük yaptım :D https://developers.google.com/cardboard/

1. 0nLin3

0nLin3

Çıktısını alıp kartona yapıştırdım. Sonra iki tane adi büyüteci parçaladım :D Ama mercekler lazım olandan bir santim daha büyükmüş. O yüzden hatalı oldu :(

14. Akşam akşam canım sıkıldı 3 boyutlu gözlük yaptım :D https://developers.google.com/cardboard/

1. 0nLin3

0nLin3

Benimki daha adi görünüyor, ayrıca odağı bozuk :P

15. -MekakuCityFC- ex olmuş :(

1. 0nLin3

0nLin3

Aynen. Kötü komplolara kurban gitmiş olabiliriz :D Artık yeni açsam bile ne işe yarayacak ki? Anime bitti...

16. Evde boya yapılıyor, internete girebilmek için kardeşimin dizüstü ile komşunun internetini kırdım :D

1. 0nLin3

0nLin3

Wifi şifresi olan bilgisayardan girip modem ayarlarını açtım. Modem şifresi için önce admin-admin denedim olmadı. Sonra ttnet-ttnet denedim olmadı. En son admin-ttnet diye açıldı. Oradan ayarları kurcalayarak şifreyi aldım.... Daha çok unutulmuş şifreyi bulma gibi bir şey bu :P

17. Arkadaşı Madoka Magica'ya başlatmaya çalışıyorum. Birinci sezonun Türkanime'deki afişini görür görmez 180 derece dönüş yaptı...

18. Seriyi okumamış olsam imzanın bir aşçılık mangasından olduğuna inanmazdım...

1. 0nLin3

0nLin3

Yemek isimleriyle cebelleşmende kolay gelsin...

19. Ben şu an Kore'de çıkan bir novelin Türkçe çevirisini yapıyorum. Başlayalı fazla olmadı, ama bölüm bölüm çevirip forumda paylaşmayı düşünüyorum. Öncelikle çeviriyi paylaşmak için izin istiyorum. Ayrıca bunu forumda nereye paylaşabileceğimi sormak istiyorum. Eğer bunun için uygun bir bölüm yoksa, yeni bir bölüm açılması mümkün müdür? Bir süre önce Halil Karahan'a da özel mesaj yazmıştım, ama sanırım görmedi.

1. 0nLin3

0nLin3

Halil Üye projelerine yollayabilirsin diye cevap verdi. O zaman ilk bölüm bitince yolluyorum.

20. Horimiya bile gelmiş. OVA da olsa sorun yok. Bu sezon harika geçecek :D

1. 0nLin3

0nLin3

Mangası aylık çünkü. O yüzden fazla bölüm yok.

21. Az önce çin burçlarına göre inek burcu olduğumu öğrendim. Özelliği çalışkanlığıymış -_-

1. 0nLin3

0nLin3

Bizim komşunun da havlayan papağanı vardı :D Almadan önce köpek kafesinin yanında duruyormuş.

2. (See 11 other replies to this status update)

22. Ders boş, duvara basket potası taktık, sıraları çektik oynuyoruz :D Ben de okulun wifi şifresini kırdım :P

23. Dün buz pateni ile tanıştım. Hala pişmanım...

24. Madoka Movie 3 nete düşmüş ingilizceden, daha yeni görüyorum :P

1. 0nLin3

0nLin3

inanılmazdı...

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.