Jump to content

0nLin3

Üyeler
  • İçerik sayısı

1043
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

7

Durum güncellemeleri bölümüne 0nLin3 kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Ege Üniversitesinde öğrenci köyünü kazanan varsa haber versin, kalmak istediğim kişi diye yazayım :D

2. Ege Üniversitesi, tercümanlık. Var mı aynı yerde olacak? okulun ilk günü tek başıma oturmayayım -_-

3. Classroom Crisis izliyorum, Türkiye Mars'ta koloni kuran ülkelerden biri :D

1. OrangeBox

OrangeBox

Daha aya gidemedik :D

2. Rosiecy

Rosiecy

ahahhahahah :D "Daha aya gidemedik :D "

3. houston

houston

23te aya 50de marsa 77de kara delikten farklı bir galaksiye inş

4. Gakkou Gurashi! serisinin birinci bölümüne bakın mutlaka çıktığı zaman. Ama hakkında tek bir şey bile araştırmayın, konusunu ya da etiketlerini bile okumayın. Birinci bölümün sonu gerçekten sezonun en büyük sürprizi :D

1. Kaplumburger

Kaplumburger

sana anime konusunda güveniyorum mondaijimi bulan ADAM :)

5. Bir seri daha gördüm, tanıtımı ilgimi çekti. Çünkü beş ünlü karakter tasarımcısı bildiğiniz zarları, oyun kartları ile masa başına oturup altı gün boyunca RP yapmışlar, sonuçta hikayeyi de animeye çevirmişler :D Serinin adı Chaos Dragon: Sekiryuu Senyaku.

6. Overlord serisi Japonya'da çıktı, bir iki güne Türkçesi de gelir. Tavsiye ettiğim bir seri, kitabı popüler LN'lerden biri. Ana karakter yanlış anlaşılmış, trajik bir çocukluk geçirmiş falan filan değil de, direk bildiğin dünyayı ele geçirecek kötü :D

7. Babama Boğaziçi Üniversitesinde İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünü yazacağımı söyledim. Bana turist rehberi mi olacaksın diye sordu -_-

8. Shimoneta to Iu Gainen ga Sonzai Shinai Taikutsu na Sekai' yi sezonun en tuhaf animesi ilan ediyorum..

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Başlamamış ki, bir bakam dedim

2. 0nLin3

0nLin3

Ben beklemek artık zor geldiği için İngilizcesinden izliyorum serileri, artık Japoncaya kadar yolumuz var :D

9. Dil sınavından 475 aldım :D Keşke matematikten aynısını söyleyebilsem -_-

1. Buldozer

Buldozer

Iyiymiş Hahahaha matematik hakkında aynı Duyguları paylaşıyoruz eminim

10. LYS ingilizceden 80/75 bekliyorum. Keşke matematik için aynısını söyleyebilsem TT_TT

1. Lynx

Lynx

Ne. 0.0 İngilizceden mi tercih yapıcan sen?

11. Başka kimin sınava bir hafta kala sandığının başına eski matematik öğretmeni denk gelir ki? Üstelik lakabı "Yakar Hoca" olanı.

12. Dün kep törenimiz vardı. Dönemde animeci kız olduğunu öğrendim. Dört yıl boşa geçmiş gibi hissediyorum -_-

13. Kepleri bugün aldık, içinde çuval yarışına katılacakmış gibi görünüyorum -_-

14. Hoca derste LN okuyorum diye dersten attı -_-

1. Witch

Witch

Anlayamassiniz hocalar -_-

15. Annemin "Stresli misin?" sorusuna "Sınavdan sonra daha çok stres oldum, herkes sorup duruyor. Okulda artık hocalar sınıfa girdiğinde, sınav hakkında konuşanınnn.... diyorlar." diye cevap verdim. Umarım konuşmaya şahit olan babam mesajı almıştır.

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Kaxell

Kaxell

SANANE KAC ALDIGIMDAN BENIM YERIME MI GIRECEKSIN lysye derdim. Sonra bunlarin bitince daha buyuk sikintilarin basladigini farkettim ve anime izlemeye devam ettim.

3. Songena

Songena

Sinav konusmayigectim "Nasil gecti?" diyorlar. :|

16. Nedense profiline girince kendimi eroge açılışı izliyormuş gibi hissettim :D

2. Title

Title

Bende aslında görsel roman denicem diye aldım çok satanlardaydı :S 5. bölüme geldikten sonra neden orda olduğunu anlıyor insan :D

3. AkaiKnight

AkaiKnight

eroge açılışı az kalmıyomu ?

17. Alın benden hediye, akşam akşam ağlayın :D

18. Makarneks'in bardak noodle'ı çıkmış. Bilgisayar masasına boş noodle bardağını koyunca görüntüdeki eksik bir şey tamamlanmış gibi hissettim :D

1. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Sahi mi? Markete gittiğimde ben de bir tane alayım.. Bu arada sınava az kaldı, şimdiden başarılar..:)

19. Fena kar yağıyor. Çatıya çıkıp çanak antene üçüncü sıcak su döküşüm. ( Not: 10 yıldır kar yağmamıştı burada, bu sene diyanet kutlamayın dedi yağdı :D )

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Eskişehir'de coştu, kar diz boyu gergerçekten

2. Yuki-chan

Yuki-chan

Nere ora belki burayada yağar lan *_*

3. Barış

Barış

buradada fırtına var giderek kötüleşiyor belki burayada yağar.

20. Spore oyununda Grox 'lar ile tanıştım -_-

2. LeornKayn

LeornKayn

Adamlar çalışmış...

3. Kaxell

Kaxell

ezik lol gel :D

sadece ben ve fiber internetim var gel taşıyım seni :D

4. BloodlyStorms

BloodlyStorms

Spore 3 kısımdan yani strateji kısmında sıkmaya başladı en sevmeidğim yerdir :D

21. Ev tadilatta bir süre giremeyebilirim.

2. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Stress eksikliği büyük bir sorun. Doktora göründün mü? :D

3. Kaxell

Kaxell

dağılabilirsiniz seçilmiş kişiyi bulduk. abi stres eksikliği ne demek :D bende fazlasıyla var istersen yarısını sana verebilirim.

4. houston

houston

stress eksikliği :dd kötüymüş.pp hoo ne güldüm ya :'D

22. Ne kadar büyümüşsün! Ben senin şu kadarlığını biliyorum. Eee, okul nasıl?

1. BloodlyStorms

BloodlyStorms

Güzel Güzel senpai seri cevap vermen lazım

23. Otomatik odemeye guven olmuyor. Elektrigi kesmisler, komsunun interneti kullaniyorum :P

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.