Jump to content

0nLin3

Üyeler
  • İçerik sayısı

1043
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

7

Durum güncellemeleri bölümüne 0nLin3 kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Pokemon RPG de sabahın köründe kalkıp bir 30 maç filan kazandım, açık betaya geçmeden önce ucu ucuna ilk 10 a girdim :D

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. 0nLin3

0nLin3

Olsun şu an 2. yim :D

3. Cold Dewil

Cold Dewil

Kapalı betada 1.ydim T.T 20 lvllik Char. Pikachu psyduck,kadara T.T

4. Cold Dewil
  2. Lazer ile mikroskop yaptım, odamın tavanında su damlasındaki bakterilerin mitoz bölünmesini izliyorum :D

1. Cувєя efsanedir. :)

Cувєя efsanedir. :)

Abi sen bu aralar mucitlige merak sardın heralde nedir bu fantaziler :D 3 boyutlu gözlük , mikroskop... :D

2. free word

free word

Afedersinizde bu bildiğin işsizlik #_#

3. 0nLin3

0nLin3

Doğru tahmin. Var mı anime önerecek :D

3. Akşam akşam canım sıkıldı 3 boyutlu gözlük yaptım :D https://developers.google.com/cardboard/

2. 0nLin3

0nLin3

Çıktısını alıp kartona yapıştırdım. Sonra iki tane adi büyüteci parçaladım :D Ama mercekler lazım olandan bir santim daha büyükmüş. O yüzden hatalı oldu :(

3. Cold Dewil

Cold Dewil

Olsun ya genede ciks olmuş izlerken baya hoşuma gitti :D Bence bu tarz bir çalışmayı minik oyuncaklarla hikaye oluşturmak içinde kullanabilirsin.Bir ara biri şarkı filan yapmışdı hatta :D

4. 0nLin3

0nLin3

Eğer telefonu biraz uzakta tutarsan tam denk geliyor, o zaman üç boyutlu gösteriyor :D Oculus Rift fakir versiyonu :P

4. Tokyo ESP animesi de çıkmış. Niye o sezon çıkacak olan tüm serilerin mangalarını okuyorum ki -_-

1. TheDirectEco

TheDirectEco

Ayy Tokyo esp'i bende bekliorun manga sini oku adim sadece af işinden baglandim animeye :D Ne güzel iste okuduğunu canli izleyeceksin ben bu turlu alisamadm net ten manga okumaya :/

5. Yükleme yapmazsan hattın kapanır mesajı nedeniyle kontörüm dokuz aydır ilk defa sıfırın üstüne çıktı :D

2. free word

free word

en son 7. sıınfta gelmişti mesaj bana :D

3. Cold Dewil

Cold Dewil

Turkcell sağolsun düzenli mesaj atar <3

4. HideAndSeek

HideAndSeek

10 yılda bir telefonuma mesaj gelir zaten ya iş bankası ya turkcell olan kontürümde kesilen vergilerden bitiyo zaten :(

6. Evde boya yapılıyor, internete girebilmek için kardeşimin dizüstü ile komşunun internetini kırdım :D

2. free word

free word

0nLin3 is hacker (gidip istemiştir yada aşırı kolay bir şifredir :P )

3. 0nLin3

0nLin3

Wifi şifresi olan bilgisayardan girip modem ayarlarını açtım. Modem şifresi için önce admin-admin denedim olmadı. Sonra ttnet-ttnet denedim olmadı. En son admin-ttnet diye açıldı. Oradan ayarları kurcalayarak şifreyi aldım.... Daha çok unutulmuş şifreyi bulma gibi bir şey bu :P

4. eXt

eXt

Komşunun haberi olmadığı sürece sorun olmaz *-*

7. Awe Me duydu sonunda sesimizi :D

8. İnternetim öldü :d

1. Pingu
    2. Pingu

Pingu

Attıgın elemanlarda bizim okuldan Mahmut :D

9. Nerede olduğunu bilmeden kaybolmak çok zevkli, ta ki köpek seni kovalamaya başlayıncaya kadar -_-

1. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Zaten nerede olduğunu bilsen kaybolmazdın :3

10. Bu gün de koyamadım çeviriyi :( Ama yarın 4'üncü bölümün tamamını koyacağım.

11. Seriyi okumamış olsam imzanın bir aşçılık mangasından olduğuna inanmazdım...

1. Kaxell

Kaxell

Oh be sonunda okuyan birini buldum. :) Bile bile seçtim o imzayı. İnsanları meraklandırmak için, :D (Çevirisine başladım da 5 sayfa falan anca gidebildim çok sinir bozucu bişey manga çevirisi)

2. 0nLin3

0nLin3

Yemek isimleriyle cebelleşmende kolay gelsin...

3. Kaxell

Kaxell

Kelimesi kelimesine çevirirsem kanser olurum. :) Casanova subs ın yaptığı gibi, hemen altına www.wiki/yemekadı yazıp geçicem. Zaten tek amacım insanlara İrina'yı tanıtmak. Gerisi boş ÇP

12. Light Novel çevirisi için hala yardım kabul ediyorum, 3 kişi 2 kişiden iyidir :D

13. Annemin bir anlık evi yeniden dekore etme arzusu sonucunda, sekiz yerinden kırık olan ve değmeyen yerleri hareket etmemesi için duvara bantlanmış tarihi İnternet bağlantım son nefesini verdi ve bir koşu gidip kablosuz adaptörü almak zorunda kaldım :D

1. Cold Dewil

Cold Dewil

Koltuk taşımanın bedeli ilginç olmuş :D

14. Annem bana dik durma korsesi almış.....

2. eXt

eXt

Hmm anneler iyi ki var :P mı desem :D

3. NaokoTe

NaokoTe

Çok... değişikmiş. :

4. ohmy34

ohmy34

sinir olur insan bir süre sonra

15. Bugün annemin günü vardı. bir baktım odanın kapısında üç küçük çocuk bana bakıyor. O arada biriyle konuşuyordum. Ne yapayım diye sordum ve cevabı şuydu :D http://a.gifb.in/25yuswsw28295.gif

1. ohmy34

ohmy34

bu yüzden odamın kapısını misafir çocukları gelince kitliyorum :D

16. Light Novel çevirisi yaptığım konu çöktü, açılmadı. Çok uzun yazı yazdım diye sadece upload linkleri verip yeni konu açtım, ve şimdi açılmayan iki konumuz daha oldu :(

17. Light novel çevirisine başladım forumda. Konusu SAO ve Log Horizon'a benziyor. Adı Legendary Moonlight Sculptor

1. eXt

eXt

Başarılar ve kolay gelsin :D

18. Ben şu an Kore'de çıkan bir novelin Türkçe çevirisini yapıyorum. Başlayalı fazla olmadı, ama bölüm bölüm çevirip forumda paylaşmayı düşünüyorum. Öncelikle çeviriyi paylaşmak için izin istiyorum. Ayrıca bunu forumda nereye paylaşabileceğimi sormak istiyorum. Eğer bunun için uygun bir bölüm yoksa, yeni bir bölüm açılması mümkün müdür? Bir süre önce Halil Karahan'a da özel mesaj yazmıştım, ama sanırım görmedi.

1. schneizeL

schneizeL

Merhabalar,

Elbette gereken paylaşımı yapabilirsiniz. Yalnız konunun nereye açılacağı ile ilgili http://forum.turkanime.tv/user/6127-baris-d-baryshx/ Barış ile görüşebilirseniz daha iyi olacaktır.

Çalışmalarınızda başarılar dilerim elinize sağlık şimdiden.

saygılarımla

2. 0nLin3

0nLin3

Halil Üye projelerine yollayabilirsin diye cevap verdi. O zaman ilk bölüm bitince yolluyorum.

19. Bunu gördükten sonra seriyi izlemeye karar verdim: funnymama.com/store/140428/287345_v0_600x.gif

1. _phantom_

_phantom_

Haha bu sahnede çok gülmüştüm :D Anime fena değildi güzeldi :)

2. Kaxell

Kaxell

Kuoko aşkım ya. <3 Golden time çok guzeldi :)

20. Bu gün veli toplantısı vardı. Tek bir zayıfım vardı, onun da öğretmeni gelmemiş :D

1. _phantom_

_phantom_

bizimde veli toplantısı vardı O.o Ne yazık ki senin kadar şanslı değildim T.T

2. ohmy34

ohmy34

gel sınıfları değişelim :D

21. The World God Only Knows mangası bitti ;(

1. Centılboy

Centılboy

Bütün sevenlerine baş sağlığı diliyorum... ;(

2. Kaxell

Kaxell

animesi gelsin gelsin gelsin gelsin gelsin... daha fazla haqua istiyoruz... (madem mangasınıda bitirdiler bir sezon daha çıkarsalar bari)

22. XP de sonunda öldü.

1. LeornKayn

LeornKayn

Kaç yıldır öldürmeye çalışılıyordu :D

23. Horimiya bile gelmiş. OVA da olsa sorun yok. Bu sezon harika geçecek :D

1. free word

free word

hani Dövmeli çocukla caliskan güzel kızlı ova mi okula gitmrden izledim galiba cok hostu niye 2 bölüm :(

2. 0nLin3

0nLin3

Mangası aylık çünkü. O yüzden fazla bölüm yok.

24. Yunanlıların kahve baklava bizim demesine alıştık. Şimdi de İngilizler döner bizim diyorlarmış :D

2. quincy

quincy

Yunanlılara kahve ile baklavayı yedirmedik,ingilizlere de döneri yedirmeyiz! :D

3. TheDirectEco

TheDirectEco

Şaşırmam eğer gercekten durum buysa cunku biz kulturumuze sahip cikan bi millet degiliz sadece lafta :P

4. ohmy34

ohmy34

ya bak acıktım yine *-*

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.