Jump to content

0nLin3

Üyeler
  • İçerik sayısı

1043
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

7

Durum güncellemeleri bölümüne 0nLin3 kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Aaah, ağzımda yara var ;(

1. SUNA

SUNA

Büyük bir ihtimalle aft'dır...Kenacort-A,kullan.

2. Mileydi

Mileydi

olmadı tuzlu su ile gargara yap gecmis olsun

3. ByBesgen

ByBesgen

Aft kadar iğrenç bir şey yok. İlaç kullanmazsan ciddi bir şey değilse 2 haftaya geçiyor.

2. Aaah, Yarın geometri sınavı var ben elimi yardım :(

1. Mileydi

Mileydi

gecmis olsun :(

3. Ahh, bitti bitti. Şimdi de başka bir animeye başlayalım :P

4. Akşam akşam canım sıkıldı 3 boyutlu gözlük yaptım :D https://developers.google.com/cardboard/

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. 0nLin3

0nLin3

Çıktısını alıp kartona yapıştırdım. Sonra iki tane adi büyüteci parçaladım :D Ama mercekler lazım olandan bir santim daha büyükmüş. O yüzden hatalı oldu :(

3. Cold Dewil

Cold Dewil

Olsun ya genede ciks olmuş izlerken baya hoşuma gitti :D Bence bu tarz bir çalışmayı minik oyuncaklarla hikaye oluşturmak içinde kullanabilirsin.Bir ara biri şarkı filan yapmışdı hatta :D

4. 0nLin3

0nLin3

Eğer telefonu biraz uzakta tutarsan tam denk geliyor, o zaman üç boyutlu gösteriyor :D Oculus Rift fakir versiyonu :P

5. Alın benden hediye, akşam akşam ağlayın :D

6. Annem bana dik durma korsesi almış.....

2. eXt

eXt

Hmm anneler iyi ki var :P mı desem :D

3. NaokoTe

NaokoTe

Çok... değişikmiş. :

4. ohmy34

ohmy34

sinir olur insan bir süre sonra

7. Annemin "Stresli misin?" sorusuna "Sınavdan sonra daha çok stres oldum, herkes sorup duruyor. Okulda artık hocalar sınıfa girdiğinde, sınav hakkında konuşanınnn.... diyorlar." diye cevap verdim. Umarım konuşmaya şahit olan babam mesajı almıştır.

2. Kaxell

Kaxell

SANANE KAC ALDIGIMDAN BENIM YERIME MI GIRECEKSIN lysye derdim. Sonra bunlarin bitince daha buyuk sikintilarin basladigini farkettim ve anime izlemeye devam ettim.

3. Songena

Songena

Sinav konusmayigectim "Nasil gecti?" diyorlar. :|

8. Annemin bir anlık evi yeniden dekore etme arzusu sonucunda, sekiz yerinden kırık olan ve değmeyen yerleri hareket etmemesi için duvara bantlanmış tarihi İnternet bağlantım son nefesini verdi ve bir koşu gidip kablosuz adaptörü almak zorunda kaldım :D

1. Cold Dewil

Cold Dewil

Koltuk taşımanın bedeli ilginç olmuş :D

9. Ansatsu Kyoushitsu Special bölümü çıkmış. Boşta olan varsa çevirebilir mi?

10. Awe Me duydu sonunda sesimizi :D

11. Az önce çin burçlarına göre inek burcu olduğumu öğrendim. Özelliği çalışkanlığıymış -_-

2. Yuki-chan

Yuki-chan

Alice harikalar diyarının varoş versiyonu :D dev uçaçan böcekler falanda var bu gün gördük arkadaşla :D ben bugün kendimden it diye bahsettiydim içime doğmuş herhalde :D

3. 0nLin3

0nLin3

Bizim komşunun da havlayan papağanı vardı :D Almadan önce köpek kafesinin yanında duruyormuş.

4. ohmy34

ohmy34

ejderha çıktı bana hiç değilse karizmayı kurtardık :D

12. Babama Boğaziçi Üniversitesinde İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünü yazacağımı söyledim. Bana turist rehberi mi olacaksın diye sordu -_-

13. Başka kimin sınava bir hafta kala sandığının başına eski matematik öğretmeni denk gelir ki? Üstelik lakabı "Yakar Hoca" olanı.

14. Ben şu an Kore'de çıkan bir novelin Türkçe çevirisini yapıyorum. Başlayalı fazla olmadı, ama bölüm bölüm çevirip forumda paylaşmayı düşünüyorum. Öncelikle çeviriyi paylaşmak için izin istiyorum. Ayrıca bunu forumda nereye paylaşabileceğimi sormak istiyorum. Eğer bunun için uygun bir bölüm yoksa, yeni bir bölüm açılması mümkün müdür? Bir süre önce Halil Karahan'a da özel mesaj yazmıştım, ama sanırım görmedi.

1. schneizeL

schneizeL

Merhabalar,

Elbette gereken paylaşımı yapabilirsiniz. Yalnız konunun nereye açılacağı ile ilgili http://forum.turkanime.tv/user/6127-baris-d-baryshx/ Barış ile görüşebilirseniz daha iyi olacaktır.

Çalışmalarınızda başarılar dilerim elinize sağlık şimdiden.

saygılarımla

2. 0nLin3

0nLin3

Halil Üye projelerine yollayabilirsin diye cevap verdi. O zaman ilk bölüm bitince yolluyorum.

15. Bir kişiyi daha başlattım animeye, bu sefer de death note deniyorum :P

16. Bir manga daha bitti, bakalım sömestır için bir şeyler bulabilecekmiyim :D :D

17. Bir seri daha gördüm, tanıtımı ilgimi çekti. Çünkü beş ünlü karakter tasarımcısı bildiğiniz zarları, oyun kartları ile masa başına oturup altı gün boyunca RP yapmışlar, sonuçta hikayeyi de animeye çevirmişler :D Serinin adı Chaos Dragon: Sekiryuu Senyaku.

18. Bu arada dün çok tuhaf bir olay yaşadım. Bluetooth'u açar açmaz anında tanımadığım birinden bir resim geldi. İki seçenek vardı. "Kabul et" ve "Reddetme". Basit bir çeviri hatası olsa da bence bundan güzel bir FF çıkabilir :D

1. 0nLin3

0nLin3

( Not: Gelen resim ders programıydı :D Birisi yanlışlıkla bana atmış. )

19. Bu gün de koyamadım çeviriyi :( Ama yarın 4'üncü bölümün tamamını koyacağım.

20. Bu gün veli toplantısı vardı. Tek bir zayıfım vardı, onun da öğretmeni gelmemiş :D

1. _phantom_

_phantom_

bizimde veli toplantısı vardı O.o Ne yazık ki senin kadar şanslı değildim T.T

2. ohmy34

ohmy34

gel sınıfları değişelim :D

21. Bu senede animeniz bol olsun :D

1. Mileydi

Mileydi

Mangamız da :D

22. Bugün annemin günü vardı. bir baktım odanın kapısında üç küçük çocuk bana bakıyor. O arada biriyle konuşuyordum. Ne yapayım diye sordum ve cevabı şuydu :D http://a.gifb.in/25yuswsw28295.gif

1. ohmy34

ohmy34

bu yüzden odamın kapısını misafir çocukları gelince kitliyorum :D

23. Bunu gördükten sonra seriyi izlemeye karar verdim: funnymama.com/store/140428/287345_v0_600x.gif

1. _phantom_

_phantom_

Haha bu sahnede çok gülmüştüm :D Anime fena değildi güzeldi :)

2. Kaxell

Kaxell

Kuoko aşkım ya. <3 Golden time çok guzeldi :)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.