Jump to content

Batros

Üyeler
  • İçerik sayısı

9
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Batros kullanıcısının son zaferi 13 Ekim 2020

Batros en beğenilen içeriğe sahiptir

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    Uyku ve anime

Son profil ziyaretçileri

638 profil görütülenme

Batros üyemizin başarıları

1. Batros

Beelzebub 2 sezon çıkıçak mı?

Gerçekten benimde en sevdiğim animedir kendisi. Çıkacağına dair bir habere rastlamadım ama umarım çıkar (Üstlerde her ne kadar imkansız deselerde) :( Final bölümü çok aceleye gelmiş ve sonrası için çok merak ettirmişti. Çıkmayacağını bile bile bekliyoruz işte xd
  2. Batros

One Piece boş bölümler

Teşekkür ederim Önemli değil, dönüp uyardığın içinde teşekkürler :)
  3. Batros

One Piece boş bölümler

Bu kadar uğraşıp cevap verdiğin için teşekkür ederim
  4. Batros

One Piece boş bölümler

Hepinize teşekkür ederim, genel olarak ileri sararak izle demişsiniz mecbur öyle yapıcam ve unutmadığım sürecede bu boş bölümlerin bir listesini tutup animede güncel olduğum vakit paylaşmayı düşünüyorum. Tekrardan teşekkürler cevap veren herkese
  5. Merhaba, zamanında one piece'a başlayıp bu special yada fiiler artık ne denirse o bölümler yüzünden sıkılıp bıraktım. Şöyle ki internetten araştırmak istediğim de ise direkt fiiler bölümlerin listesini veriyorlar ama bazen fiiler bölümlerde bile güzel şeyler çıkabiliyor. O yüzden net bir cevap almak istiyorum ve bu konuyu açtım. One Piece'da bu special ve sadece bölüm fazlalığı olsun diye (herhangi yeni karakter tanıtmayan, sadece boş beleş eğlenceye odaklanan) kısacası geçtiğim zaman bana bir eksiklik hissettirmeyecek bölümler nelerdir? Dediğim gibi direkt fiiler listesini atmayın bazen fiiler bölümler arasında bile güzel bölümler çıkabiliyor o yüzden elimden geldiğince fiiler'da olsa izlemek ve serinin keyfine varmak istiyorum. Tek istediğim special ve boş beleş bölümlerin bir listesi.
  6. Bildiğim kadarıyla 1999 ilk çıkan 2011 ise yenilenmiş hâli. Ben 2011'den başladım ve normal bir anime gibi 0'dan başlıyor bence pek bir şey kaybetmezsin 2011'den başlayabilirsin.
  7. Manga okumayı sevmeyen birisi ve beelzebub'u 3-4 kere bitiren birisi olarak animesini sevebileceğini düşünüyorum. Tabii ki zevklerine kalmış sevip sevmeyeceğin ama bence aşırı derecede sarıyor
  8. Batros

Doğrulanmış Discord Botum

Öncelikle dediklerimi yanlış anlama lütfen. Yaklaşık olarak 1 yıl'a yakın süredir Discord bot işleri ve son 2-3 aydır discord.js modülü dışında direk node.js'in kendisiyle ilgilenmeye başladım. Öncelikle botunda olan çoğu komut "Bana göre" premium değil. Botunda moderasyon komutları olsa bile en basitinden "Mute/sustur" komutunda; Web sitenden incelediğim kadarı ile süre belirtme yok. Eğer böyle bir seçenek yoksa cidden ben bu özelliği bile olmayan bota gelişmiş ve onay almayı hak eden bir bot diyemem. Şuan anime izleyeceğim için botu test sunucularımdan birisine ekleyip detaylı inceleme fırsatım olmadı, eğer olursa bu mesajı tekrardan düzenlerim. Siten ise güzel ama bazı yerlerde hataların var örneğin arka planda kullandığın gif sayfada aşağı indiğimiz zaman donuyor 1 saniye 1.5 saniye kadar beklediğimizde kendine geliyor. Footer'a yakın kısımda yeşil alan ise düz bir şekilde her yeri kapladığı için 2 farklı rengin karışmasını veya o yeşil yerin hatalı gözüktüğü izlenimini veriyor. Tabii ki bu tür basit hatalardan yola çıkarak botun tamamı kötü diyemem güzel ama klasik şeylerde var. Ve her ne kadar güzel desemde botunda ki komutlar piyasada ki çoğu botla aynı özelliğe sahip. Biraz daha farklılık getirip kendi özgün fikirlerini eklesen, hatta piyasada her kategoride bulunan en büyük botları tek bir botta birleştirsen botunun kullanılma oranı dahada artar. Açıkcası şuanda hem kendi yeni fikirlerimi hemde sana söylediğim taktiği uygulayarak baya büyük bir bot çıkarmayı hedefliyorum. Şuan botumda olacak komutların listesini, veritabanı şemasını hazırlıyorum ve daha sonrasında ise yavaştan başlayacağım. Tahminime göre en mükemmel ve kusursuz dereceye getirmem 1-2 ayımı alacak. Yinede sonunda güzel bir şey ortaya çıkaracağıma inanıyorum. Umarım tavsiyelerimi ve eleştirilerimi yanlış anlamazsın :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.