Jump to content

Oxemon

Kayıtlı Üye
  • Content Count

11
  • Last visited

About Oxemon

• Rank
    Level 1

Profil Bilgileri

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Torrent ile indirebilirsin. İnternete top 10 Torrent Sites falan yaz, o sitelerde aradığın animeyi arat indir,(Utorrent programını indirmen lazım) One Piece naruto bleach gibi devasa serileri ve ilk animelerimi öyle izlemiştim. Artısı ne dersen ; video donmuyor,720p 1080p falan indirebiliyorsun. Şu anda biraz üşendiğim için Türk Animeden falan izliyorum. Sadece anime değil;film,dizi,oyun... da indirebilirsin.
  2. Code geass kesinlikle ama kesinlikle izlenmeli Fullmetal Alchemist: Brotherhood --> 2 versiyonu var ama brotherhood olanı izleyin diyorlar.AŞırı müthiş bir seridir bu da steins gate -->Tekrar tekrar izlediğim bir seridir. mirai nikki -->Bu aslında steins gate izlendikten sonra izlense çok daha güzel olur çünkü steins gate havası taşıyor biraz boku dake ga inai machi --> İlk animemdir. (kısa çerezlik bir seridir) death note -> Polisiye türündeki en iyi anime budur bence bunların dışında akamega kill --> Aşırı orjinal bir seridir. (Faz
  3. SHOUJO Aİ SHOUNEN Aİ bunların normal shouju ve normal shonen den farkı ne? türleri çok iyi bilmiyorum
  4. novelde yeterince içerik varmış ama animasyon şirketinin keyfi bilir
  5. ilk sezonun içinde zaten bu arada bu sitede 2.sezona geçtiğinde dikkat et ben jojo 1.sezon u izledim sonra 3.sezonu sonra 2. sezonu izledim isimleri garip vermişler bu sitede
  6. bütün mangalar öyle sayılır.Tr- japonca çeviri yapabilen birini bulmak zor. bide kahramanlık akademim dediğiniz boku no hero academia mı
  7. Oxemon

Boruto

Çok eğlenceli olan 2 arc var gerisi çöp zaten.Önerim boruto ya bir kaç sene sonra bittiğinde ya da bitmeye yaklaştığında başlaman, fillerları atlayıp geçersin çünkü aşırı sıkıcılar. not:1. ve 2. bölümü izleyip bırakman iyi olucaktır shippudenden sonra ne oldu diye
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.