Jump to content

Oxemon

Üyeler
  • İçerik sayısı

11
  • Son ziyareti

Oxemon kullanıcısının paylaşımları

1. Torrent ile indirebilirsin. İnternete top 10 Torrent Sites falan yaz, o sitelerde aradığın animeyi arat indir,(Utorrent programını indirmen lazım) One Piece naruto bleach gibi devasa serileri ve ilk animelerimi öyle izlemiştim. Artısı ne dersen ; video donmuyor,720p 1080p falan indirebiliyorsun. Şu anda biraz üşendiğim için Türk Animeden falan izliyorum. Sadece anime değil;film,dizi,oyun... da indirebilirsin.
  2. Code geass kesinlikle ama kesinlikle izlenmeli Fullmetal Alchemist: Brotherhood --> 2 versiyonu var ama brotherhood olanı izleyin diyorlar.AŞırı müthiş bir seridir bu da steins gate -->Tekrar tekrar izlediğim bir seridir. mirai nikki -->Bu aslında steins gate izlendikten sonra izlense çok daha güzel olur çünkü steins gate havası taşıyor biraz boku dake ga inai machi --> İlk animemdir. (kısa çerezlik bir seridir) death note -> Polisiye türündeki en iyi anime budur bence bunların dışında akamega kill --> Aşırı orjinal bir seridir. (Fazla kan içerir) (En sevdiğim animelerden biridir.) hunterXhunter --> 150 bölüm falan diğerlerinden daha uzun ama bayağı hoşuma gitmiş bir seridir. zetsuen no tempest -> Bu biraz ağır kaçar mı bilmiyorum hamlet ve tempest den bir sürü gönderme yapan değişik bir seri(shakespare'in kitapları) Re:Creators --> Bu anime yeni başlayanlara göre bir şey değil. şöyle 30-40 anime izleyen birine uygun bir animedir. Avatar the last airbender --> Güzel bir seridir. Mob Psycho -->İnsanlarla çok iyi anlaşamayan ama telekinezi gücüne sahip olan ortaokullu bir çocuğun hikayesi.(one punch man i biraz andırıyor)
  3. SHOUJO Aİ SHOUNEN Aİ bunların normal shouju ve normal shonen den farkı ne? türleri çok iyi bilmiyorum
  4. Oxemon

no game no life 2 sezon gelicek mi

novelde yeterince içerik varmış ama animasyon şirketinin keyfi bilir
  5. Oxemon

JoJo Bizzare Advanture Part 2

ilk sezonun içinde zaten bu arada bu sitede 2.sezona geçtiğinde dikkat et ben jojo 1.sezon u izledim sonra 3.sezonu sonra 2. sezonu izledim isimleri garip vermişler bu sitede
  6. Oxemon

Kahramanlık Akademim 10.Cilt

bütün mangalar öyle sayılır.Tr- japonca çeviri yapabilen birini bulmak zor. bide kahramanlık akademim dediğiniz boku no hero academia mı
  7. Oxemon

Boruto

Çok eğlenceli olan 2 arc var gerisi çöp zaten.Önerim boruto ya bir kaç sene sonra bittiğinde ya da bitmeye yaklaştığında başlaman, fillerları atlayıp geçersin çünkü aşırı sıkıcılar. not:1. ve 2. bölümü izleyip bırakman iyi olucaktır shippudenden sonra ne oldu diye
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.