Jump to content

134251234

Üyeler
  • İçerik sayısı

3
  • Son ziyareti

134251234 kullanıcısının paylaşımları

1. kötü anime seviyorsan başlayabilirsin ben kötü anime seven birisiyim o yüzden 3 sezon izledim
  2. 134251234

Monster (hani şu DrTenma olan)

izlemeye değer en sevdiğim animelerden biridir ama beğenmemişsin izleme
  3. https://www.turkanime.net/anime/kingdom-2nd-season sitede çevirisi bulunuyor ama gördüğüm en kötü çevirilmiş seri olabilir yorumların yarısında çevirinin ve font vb şeylerin ne kadar rezalet ve animeyi izlenmeyecek duruma getirdiğini yazmışlar 36 Yorumdan çeviriyle alakalı olanlar: Alper Akdemir • 2 ay önce Anime güzel, çeviri kötü. Şaşkınlıkla söylüyorum ANİKEYF gördüğüm en kötü çeviri ve yazı stili ile bu animenin tekel çevirmeni olmuş. Başka bir Allah'ın kulu da rahatsız olup 6 yıldır animeye çeviri yapmamış. Gidin ingilizce altyazı izleyin, sonra benim gibi tadınız kaçmasın. furkan • bir ay önce çeviri rezalet ötesi Okay Okyay • bir yıl önce @anikeyf şaka mısınız abi? öyle şekilli şukullu yazıyla çevirmenlik yapılmaz. gram anlaşılmıyo çevirdiğiniz cümleler, boşuna yer işgal ediyosunuz. ya yapmayın yapacaksanız da doğru düzgün yapın. hayatımda gördüğüm en kötü çeviri Emre • 3 yıl önce Çeviren ellerinizi ... Mangaya başladım isimler herşey değişik mangaya başlamadan önce teşekkür edicektim mangaya bi baktım bütün isimler değişik of of Şaban Akay • 3 yıl önce Tamam bazen animeler mangalardan, mangalar ise zaman zaman animelerinden daha iyi oluyor ama şaka mı bu, Karyo Ten olmuş Diao mu ne, izleyemedim on bin sayfa mangadan sonra alışamadım ^^ isimlerin bazılarının çince okunuşları doğru ama genellikle yanlış, çevirirken mangasına bir göz atsaydınız keşke, gerçi direk animesini izleyenlere karşı değişren bir şey yok, amacım mangasını okumanızı tavsiye idi ^^ Berserk'ten sonra en ilgimi çeken mangalardan biri Kingdom, animesi biraz saçma gibi olmuş, böyle dedim diye olumsuz almayın, animesi biraz kötü de olmuş olsa Kingdom her türlü iyi
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.