Jump to content

Sejiuku

Üyeler
  • İçerik sayısı

15
  • Son ziyareti

Sejiuku hakkında

• Doğum günü 07/17/1995

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    Kahve ( orta lütfen)
    Çikolata ( kimin değilki;))
    Airsoft
    Yapay zeka ve algoritma

Son profil ziyaretçileri

877 profil görütülenme

Sejiuku üyemizin başarıları

Hakkında

Merhaba bu yazıyı okuyan arkadaşım, madem buraya kadar zahmet ettiniz ufak bir şeyler yazmak istedim:) 25 yaşında yeni mezun sayılabilecek bir mühendisim.Herkesin kendi hikayesi vardır ve kendi hikayelerini yaşarlar hangi rolü alacaklarını da kendileri belirler.Ben başkalarının hikayelerini dinlemeyi ve onları mutlu sona ulastırmalarına yardım etmeye çalışmayı seviyorum başarılı olurum olmam bu benim bileceğim şey değil sonuçta mutlulukta bir varış değil,yolculuktur ben bu şekilde yolculuk yapmayı seviyorum.Ben açıkcası her ne kadar anime izlemeyi animelerdeki o ütopik kimi zaman aşırı kimi zaman olağan olayları yaşamayı hayal etmeyi her animede kendimden olan ama benim belki de gerçekleştirmeye cesaret edemediğm ya da buna yetim olmayacağı bir şeyleri görmek beni mutlu ettiği için ve sanki her animede farklı bir evrene ,farklı bir hayata başlıyormuşum gibi hissettiğim için başlamıştım.Bu forumdaki amacım ise aslında siz arkadaşlarımla tanışmaktı ,bugüne kadar hep asosyal olarak görüldüm aslında girdiğim ortamlara çabuk uyum sağlarım ve insanları çabuk kabullenirim ,ama çok arkadaşım yoktur,ortak paydalarımız olan ve benim vermeye hazır olduğum duygulara karşılık verebilecek arkadaşlarla tanışabilmek umuduyla bu foruma geldim,bulduğuma da inanıyorum.Onları ve belki bir sonraki arkadaşım olabilecek seni de hiçbir zaman kaybetmemek dileğiyle :))

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.