Jump to content

Sejiuku

Üyeler
  • İçerik sayısı

15
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Teşekkür
    Sejiuku got a reaction from Pseudohomophylus in Her şey birbiri ardına üstünüze üstünüze geldiği anda, Kendinizi nasıl rahatlatıyorsu   
    Dışarı çıkıp tek başıma şöyle bir parkta turlar insanları ve olup biteni izlerim, aman be bu da olmayıversin hayat devam ediyor her türlü,olduğu kadar artık, benden kıymetli mi derim açar bir müzik dinlerim ya da arkadaşlarımla konuşurum.
  2. Harika
    Sejiuku reacted to Pseudohomophylus in İlk durum günceli şeysi... 10 Ekim Dünya Ruh Sağlığı Günü olması dolayısı ile bir pay   
    @AkamineYolun açık olsun Caferhan, umarım kendin için en doğrusu ve hayırlısı neyse öyle bir karar almışsındır, bir sıkıntın olursa gerek forumdan gerekse discorddan bize ulaşabilirsin benim de hakkım varsa helal olsun 
    Allah'a emanet ol 
  3. Karmaşık
  4. Teşekkür
    Sejiuku got a reaction from Pseudohomophylus in İlk durum günceli şeysi... 10 Ekim Dünya Ruh Sağlığı Günü olması dolayısı ile bir pay   
    Teşekkürler, sen de seviliyorsun

5. Beğen
    Sejiuku reacted to Pseudohomophylus in Merhaba arkadaşlar. Şuana kadar 4.sünü yaptığımız birlikte anime izleme etkinliğine d   
    Teşekkürler Mely
    Umarım bu da bol katılımlı ve eğlenceli bir etkinlik olur.
  6. Beğen
    Sejiuku reacted to heymely in Öncelikle merhaba arkadaşlar. Şuana kadar 3.sünü yaptığımız birlikte anime izleme etk   
    @yumulonely
    @KRHerusaizu
    @Chibi-chan
    @Sejiuku
    @ShadyRogue
    @pseudohomophylus
    @pegasusejder
    @Perfectum
    @MrTeddy
    @DieNase
    @herhangibiri
    Kura sonucu çıkan anime: Death Parade
    Anime 12 bölüm olduğundan dolayı 5 Ekim’de incelemesini yapmak üzere konu açılacak. Herkesin katılımını bekleriz. 
  7. Beğen
  8. Beğen
  9. Teşekkür
    Sejiuku got a reaction from KRHerusaizu in Öncelikle merhaba arkadaşlar. Şuana kadar 3.sünü yaptığımız birlikte anime izleme etk   
    Benim için farketmez ama birşey yazmam gerekirse
    Neon Genesis evangelion
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.