Jump to content

Uniquevables

Üyeler
  • İçerik sayısı

30
  • Son ziyareti

2 Takipçi

Uniquevables hakkında

• Doğum günü 01/11/1992

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    Animes , games :D

Son profil ziyaretçileri

Son ziyaretçiler bloğu devre dışı bırakıldı ve diğer kullanıcılara gösterilmiyor.

Uniquevables üyemizin başarıları

1. Uniquevables

( 13 / 13 ) Overlord

Teşekkurler :)
  2. Uniquevables

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Bokura wa Minna Kawaisou , keske bitmeseydi.neden bi seferde bitmek zorunda :unsure:
  3. Uniquevables

( 13 / 13 ) Grisaia no Kajitsu

Cidden teşekkurler Sinsine ^^.Sizin gibi çevirmenleri yolu hep acık olsun = )
  4. Uniquevables

( 12 / 12 ) Gugure! Kokkuri-san

Devamı ne zaman eklenir.Baya severek izliyorum turkanime çevirilerini ? Arsivimde gormek isterim.Çevirmene kolay gelsin.Beklemekteyim :)
  5. Uniquevables

( 13 / 13 ) Grisaia no Kajitsu

12 ve 13. bolum ne zaman gelir ? Megada gorunmuyorda :'( şimdiden teşekkurler
  6. Uniquevables

( 12 / 12 ) Gugure! Kokkuri-san

Devamını sabırsızlıkla bekliyoruz çevirmen ellerine saglık =)
  7. Hemen indirdim.cok teşekkurler ama 3 bolum kaldı ya :( keske bi 10 dk falan olsaydı bolumler cok guzel olrudu :'(
  8. Diger bolumler ne zaman gelir ? Devamını sabırsızlıkla bekliyorum :)
  9. Cok guzel anime cidden . keske 25 dk lık bolumleri olsaymıs.Aslında iyi konu bulunur bunada , neyseki 13 bolum.çevirmene şimdiden tebrik ve teşekkur ediyorum :D Kalite ve çeviri acısındanda 10 numara olmus.dewamını beklerim :wub:
  10. Eline saglık cevirmen.sonunda agladım la nedense , baska animelere ve filmlerine gitti aklım.Harbiden iyidi konusudan hic soru işareti bırakmadan bitirdiler.Teşekkurler FiberEkip :wub:
  11. Cok güzel konusu warda 3dk olmasa iyidi :( ama yinede güzel cok bolum olsa cok güzel olur :)
  12. Uniquevables

( 12 / 12 ) Barakamon

Çok teşekkurler TAÇE :) Ayrıca çevirmene kolay gelsin.Güncel oldugunuz ve kaliteli oldugu icinde cok teşekkurler :) boyle dewam edin :wub:
  13. Uniquevables

Onee-chan ga Kita Ekstradan 100 Dakika

Cok iyi ya zaten anime toplamda 36 dk , 18 dk acılıs kapanısa gidiyor zaten.bu haber baya iyi oldu guzel 100 dk :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.