Jump to content

Uniquevables

Kayıtlı Üye
  • Content Count

30
  • Last visited

2 Followers

About Uniquevables

• Rank
    Level 1
  • Birthday 01/11/1992

Profil Bilgileri

• İlgi :
    Animes , games :D

Facebook

• Facebook
    facebook.com/jackal963

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Bokura wa Minna Kawaisou , keske bitmeseydi.neden bi seferde bitmek zorunda :unsure:
  2. Cidden teşekkurler Sinsine ^^.Sizin gibi çevirmenleri yolu hep acık olsun = )
  3. Devamı ne zaman eklenir.Baya severek izliyorum turkanime çevirilerini ? Arsivimde gormek isterim.Çevirmene kolay gelsin.Beklemekteyim :)
  4. 12 ve 13. bolum ne zaman gelir ? Megada gorunmuyorda :'( şimdiden teşekkurler
  5. Devamını sabırsızlıkla bekliyoruz çevirmen ellerine saglık =)
  6. Hemen indirdim.cok teşekkurler ama 3 bolum kaldı ya :( keske bi 10 dk falan olsaydı bolumler cok guzel olrudu :'(
  7. Diger bolumler ne zaman gelir ? Devamını sabırsızlıkla bekliyorum :)
  8. Cok guzel anime cidden . keske 25 dk lık bolumleri olsaymıs.Aslında iyi konu bulunur bunada , neyseki 13 bolum.çevirmene şimdiden tebrik ve teşekkur ediyorum :D Kalite ve çeviri acısındanda 10 numara olmus.dewamını beklerim :wub:
  9. Eline saglık cevirmen.sonunda agladım la nedense , baska animelere ve filmlerine gitti aklım.Harbiden iyidi konusudan hic soru işareti bırakmadan bitirdiler.Teşekkurler FiberEkip :wub:
  10. Cok güzel konusu warda 3dk olmasa iyidi :( ama yinede güzel cok bolum olsa cok güzel olur :)
  11. Çok teşekkurler TAÇE :) Ayrıca çevirmene kolay gelsin.Güncel oldugunuz ve kaliteli oldugu icinde cok teşekkurler :) boyle dewam edin :wub:
  12. Cok iyi ya zaten anime toplamda 36 dk , 18 dk acılıs kapanısa gidiyor zaten.bu haber baya iyi oldu guzel 100 dk :D
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.