Jump to content

DouluoDalu

Üyeler
  • İçerik sayısı

3
  • Son ziyareti

Profil Bilgileri

DouluoDalu üyemizin başarıları

1. DouluoDalu

Anime İstek ve Önerileri

Buldum Sanırım Çeviri Yapan Arkadaşlardan Birine Danıştım Bu Anime Olduğunu Söyledi Başlıyorum " Wu Geng Ji " :)
  2. DouluoDalu

Anime İstek ve Önerileri

Teşekkürederim Öneri için Başlıcam Bugün Mutlaka Halen Kafaya Taktım Arıyorum Bulamadım Biraz Çevirmeye Çevirtmeye Çalıştım Oyun Olma İhtimali de Var Bir Yandanda Bu kadar Güzel Kalitede Animasyonuda Oyun için Kullanılcağını Düşünmüyorum Ondan ziyade Oyun Tarzı Bişi Olsa Öngösterimlerde Kenarda QR Kodu Felan Olurdu O da yok Umarım bilen Eden Birisi Çıkar :(
  3. DouluoDalu

Anime İstek ve Önerileri

Merhaba Arkadaşlar Anime Serilerine Yeni Başladım Şuana Kadar Birçok Anime İzledim Burdan Öncelikle Tüm Çalışan ve Emeği Geçenlere Teşekkürederim. Anime Olarak Dövüş Sanatları Kategorisi Acayip Derecede Hoşuma Gidiyor. İzleyip bitirdiği ve Yeni Bölümlerini Beklediğim Animeler Bunlar ; Douluo Dalu Xing Chen Bian Yao Shen Ji - Levius'a Birazdan Başlayacağım Bunlar Kadar Tat Vericek mi Bilmiyorum ama En Azından Hikayesi Değişik Geldi. Aslında Buraya Yazmamın Amacı Ne Olduğunu Bilmediğimden Sormak İstedim Eğer Anime ise Adını Bilen Varsa ve Söylerse Çok Sevinirim. Douluo Dalu: Qian Hua Xi JinDouluo Dalu: Qian Hua Xi Jin 13. Bölüm Final Bölümünde 17:55'de Başlayan Bir Ön Gösterim Var Onu Arıyorum. Ekran Görüntüsü
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.