Jump to content

kuzeysanta

Üyeler
  • İçerik sayısı

1
  • Son ziyareti

Profil Bilgileri

kuzeysanta üyemizin başarıları

1. dönek p.ç yazana da banlıyorsanız bence bu politikanızı bence kontrole etmeniz gerek bu aşırı argo bir kelime küfür bile değildi ben burda piç kalleş anlamında kullandım bu bir kişiye bile yönelik değil karaktere yönelik insanların yorum yapmadan animeyi izlemesine yönlendirir sadece bu Tabi site size ait ben sadece eleştri yapıyorum bence ufak şeylere tolerans gösterilmeli kimse zaten orada aşırı küfürlü yazılılar yada kendilerine küfür edilmesini istemez GÜNCEL TÜRKÇE SÖZLÜK piç Farsça pīç 1. isim Anası ile babası arasında evlilik bağı olmadan dünyaya gelen çocuk, haramzade, veledizina. 2. isim Babası belli olmayan çocuk. 3. isim Her şeyin küçüğü, büyüğü ile aynı nitelikte olmayan. 4. isim, kaba konuşmada Terbiyesiz, arsız çocuk. 5. isim, kaba konuşmada Kalleş, kurnaz, kötü niyetli kimse. 6. isim, bitki bilimi Bir bitkinin çevresinde yeniden beliren sürgün ve filiz. teilty , Shokugeki no Souma: San no Sara - Toutsuki Ressa-hen 3. Bölüm tartışmasında size yanıt verdi an hour ago kuzeyliler a month ago Kaldırıldı dönek p.ç çıktı teilty an hour ago filtre aşımından kaç gün istersin.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.