Jump to content
  • Create New...

Pika-sama

Kayıtlı Üye
  • Content Count

119
  • Last visited

• Days Won

6

Pika-sama last won the day on December 1

Pika-sama had the most liked content!

3 Followers

About Pika-sama

• Rank
    Level 1
  • Birthday March 21

İletişim Yöntemi

• AIM
    (。>﹏<。) ◕‿◕ ('ㅅ') (^_^.) ♪♫*•♪

Profil Bilgileri

Recent Profile Visitors

231 profile views
  1. Bende kaçıyorum okumam gereken bir kitap var da :)
  2. Sezonun tam adı "Yedi Ölümcül Günah: Öfke Yargısı" olacakmış ancak Studio Deen henüz 5. sezonun tüm prodüksiyonuyla ilgilenip ilgilenmeyecekleri konusunda yorum yapmadı yani kesin bir şey yok. Bence stüdyo ile ilgili bir değişiklik olursa büyük bir kitlenin tepkisi iyi yönde olur.
  3. Charlotte'de kadın karakter yeteneğini kullanıp ana karakteri dövüp sonra da zorla öğrenci konseyine alıyordu bunun da olacağını sanmıyorum. @desuu Belki budur (pek sanmıyorum ama bir bak istersen) -> https://www.turkanime.net/anime/beatless
  4. İyi akşamlar ve Görüşürüz daha sonra uğrarım az önce hoca wp'den ödev attı da
  5. Teşekkürler :) Yine kahvaltıdan sonra kahve kısmına takıldım hadi neyse (pega sensein ilginç damak tadı) Ben daha sonra yine uğrarım kahvaltıdan sonra girmem gereken birkaç canlı ders var da
  6. Bu seni aynı zamanda her yeri ağrıyan bir ejder de yapar. Geçmişler Olsun.
  7. Aramıza Hoş Geldin Baran :) Umarım forumda keyifli vakit geçirir, eğlenirsin.
  8. Yok ben de aşağı yukarı aynı düşüncelerdeyim ama Tanya'yı kötü olarak nitelendiren insani standartları karşılamıyor oluşu (merhamet, sağduyu vb.) benle alakalı bir mesele değil.
  9. Seven kitle meselesi değil bence popülarite meselesi Tanya böyle bir listeye girecek kadar popüler ayrıca pek seveninin olmaması duygusuz, bencil ve kötü karakterinden kaynaklanıyor olabilir bu yüzden böyle bir listede oluşu gayet normal bence zaten Youjo Senki bir çok kitle tarafından beğenilen bir anime en azından izlemeni tavsiye ederim :)
  10. İlk izlediklerim Pokemon ve Samuray Jack (küçükken tr dublajlarını çizgi dizi olarak izlemiştim) ama anime olduğunun bilincinde olarak izlediğim ilk anime Re:zero

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.