Jump to content

Pika-sama

Üyeler
  • İçerik sayısı

174
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

6

Pika-sama kullanıcısının paylaşımları

1. Pika-sama

Anime İstek ve Önerileri

Yaşamdan kesitler için hatırladığım aklımın bir kenarında yer edinmiş olanlardan birkaç önerim var; ReLIFE Your Lie in April Violet Evergarden Clannad Bakuman Sakurasou no Pet na Kanojo Koe no Katachi (A Silent Voice) Toradora! Great Teacher Onizuka Acchi Kocchi
  2. Pika-sama

Anime İstek ve Önerileri

Korku animesi aklımda olduğunca yazayım :) ; Another Shiki Kiseijuu: Sei no Kakuritsu Elfen Lied Monster! Hell Girl
  3. Lise 2 - yaş bugün itibarı ile 16
  4. Kolay gelsin o zaman :) Kendini zorlama emi Allah iyiliğini daim etsin :)
  5. Çook teşekkürler :) Yeni yaşıma bastım ne mutlu bana
  6. İyidir :) senden naber?
  7. İyi, ertelenmiş sınavları geçen hafta olduk şimdide diyorlar ki 2.dönemin sınavlarını da ay sonuna doğru yapacaz üstüne matematik proje ödevim var o yüzden girmek için bir türlü fırsat bulamadım. Sizler nasılsınız? :)
  8. Selam herkese iyi akşamlar.
  9. Pika-sama

Anime İstek ve Önerileri

İntikam animesi istiyorsan şimdilik aklıma bunlar geldi; 91 days Black Butler Code Geass Rurouni Kenshin Elfen Lied Fullmetal Alchemist: Brotherhood
  10. Çok teşekkür ederim :) Nice senelere ben
  11. Pika-sama

Selam!

Aramıza hoş geldin :) kendi halinde takılsan da en azından burayı seveceğini düşünüyorum umarım forumda dilediğin gibi keyifli vakit geçirir ve eğlenirsin.
  12. Pika-sama

Bu Cosplay Hangi Animeden?

sword art online -> yuuki sıradaki soru:
  13. Pika-sama

İyi günler arkadaşlar :D

Aramıza hoş geldin :) umarım forumda eğlenir ve keyifli zaman geçirirsin.
  14. Başın sağ olsun, kendine iyi bak sağlıcakla kal. Derslerinde başarılar diliyorum, Başka bir zaman tekrar görüşmek dileğiyle.
  15. Pika-sama

Kimim ben???

Aramıza Hoş geldin :) Umarım forumda keyifli zaman geçirir ve eğlenirsin.
  16. Tabi ki otto kral adam Bu kısım animeyi izlememiş olanlar için spoiler olabileceğinden okumayınız :)
  17. Pika-sama

SelamlarT^T

Aramıza Hoş geldin :) Umarım forumda keyifli vakit geçirir ve eğlenirsin.
  18. Hahaha garibim mikrofonumdan ne istedi acaba. Olur :)
  19. Pika-sama

selam^^

Aramıza Hoş Geldin Sena :) Umarım forumda keyifli zaman geçirir ve eğlenirsin.
  20. Yok bu sefer ben sona bıraktım çoğunu birikti
  21. Aynı, Almancacı 9 syf. ödev vermiş onu bitirirsem matematik projesine yavaştan giriş yapayım diyorum. Hoş bulduk ve güle güle Duydum kardeşim bilgisayarla arası iyi değildir nasıl yapacağını felan çözememiş Müsait bir zamanda bende sizlerin sesini duymak isterim :)
  22. Herkese Selam bir süredir yoktum, nasılsınız? keyfiniz yerindedir umarım :)
  23. Pika-sama

Son Harfinden Başlayan Bir Anime Yazın!

Uzaki-chan wa Asobitai
  24. ???
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.