Jump to content

Pika-sama

Üyeler
  • İçerik sayısı

174
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

6

İtibar Etkinliği

1. Teşekkür
    Pika-sama got a reaction from mrsaitama in aga sen bir konu açmışsın basketballla ilgili oraya yazmayı bulamadım şöyle takdim ed   
    Buradan gidebilirsin oraya :)   (üstüne tıkla)

2. Beğen
    Pika-sama reacted to pegasusejder in Seven birisi sevdiğine karşı her şeyi yapabilir, altını çizerek tekrar söylüyorum her   
    @heymely sadece sevecek birini bulmakta yetmiyor artık :/

@Pika-sama sana olayı biraz daha açıklayayım. Nefret eden bir insandan beklenecek şey bellidir, onun sabit düşüncesi vardır. Seven insan da durum biraz değişiyor. Hani bir laf vardır ya "Büyük aşklar nefretle başlar" diye, aynı şekilde bence tersi de mümkündür. 

Şimdi birbirini seven bir çift düşünelim, bu çiftlerden birisi diğerini aldattı, aldatılan kişi bunun sonucunda her şeyi yapabilir ve ne yapacağı kestirilemez ama muhtemelen içindeki sevgi deryası bir anda nefret volkanına dönüşecektir.

Birbiri ile anlaşan iki arkadaş, birisi diğerine oldukça değer veriyor ama diğer kişi aynı şekilde karşılık vermiyor hatta belki de arkadaşı olarak bile görmüyor, bazı konularda yalan söylüyor veya sana sadece işi düştüğünde geliyor. Şimdi bu kişi karşı tarafın onu çokta umursamadığını anladığı zaman içindeki o sevgi pıtırcıkları nefret tohumuna dönüşebilir. 

Pek tabii tamamen karşılık beklemeden sevebilen insanlar vardır ama bunlarında ne yapacağı belli olmaz. Dedim ya her şeyi yapabilirler, kendisine ve hatta karşı tarafa acı verse de bazı durumlarda iki tarafın daha kötüye gitmemesi için bir çok şeyi yapabilir. 
  3. Beğen
    Pika-sama reacted to Akame777 in Seven birisi sevdiğine karşı her şeyi yapabilir, altını çizerek tekrar söylüyorum her   
    Yinede güzel bir söz keşke herkesin öyle birisi olsa 
  4. Beğen
    Pika-sama got a reaction from 908 in Mobilden manga okumama yarayacak, bildiğiniz güzel bir App var mı? Bir tane buldum da   
    -ZingBox Manga (android için) (ücretsiz)
    -MangaZone (android için) (ücretsiz)
    -Shonen Jump (hem ios hem android) (ücretli) [en iyilerden biri manga uygulaması olarak]
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.