Jump to content

Pika-sama

Üyeler
  • İçerik sayısı

174
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

6

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Pika-sama got a reaction from Beninrik in Anime İstek ve Önerileri   
    Yaşamdan kesitler için hatırladığım aklımın bir kenarında yer edinmiş olanlardan birkaç önerim var;
    ReLIFE
    Your Lie in April
    Violet Evergarden
    Clannad
    Bakuman
    Sakurasou no Pet na Kanojo
    Koe no Katachi (A Silent Voice)
    Toradora!
    Great Teacher Onizuka
    Acchi Kocchi

2. Teşekkür
    Pika-sama got a reaction from alparcan1 in Anime İstek ve Önerileri   
    Korku animesi aklımda olduğunca yazayım :) ;
    Another Shiki Kiseijuu: Sei no Kakuritsu Elfen Lied Monster!
    Hell Girl
  3. Harika
    Pika-sama got a reaction from pegasusejder in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Kolay gelsin o zaman :) Kendini zorlama emi
    Allah iyiliğini daim etsin :)
  4. Harika
    Pika-sama reacted to Eolo-sama in TürkAnimeTv Genel İzleyici Anket Sonuçları!   
    Rem seçenler hayal aleminde yaşamaya devam ediyorlar...

Aynısının bir de pembesi olan waifu mu olur?
  5. Beğen
    Pika-sama reacted to Amygirl in TürkAnimeTv Genel İzleyici Anket Sonuçları!   
    Merhaba arkadaşlar,

Sonuçları duyurmadan önce katkı sağlayan ve destek veren herkese teşekkür ederiz. 
    İşte sizlere site izleyicilerinin genel profili:

Ankete toplamda katılan sayısı: 5829

En çok tercih edilen 3 tür:

3) Slice of Life (%30,5)

2) Seinen (%42,0)

1) Shounen (%82,1)

En çok tercih edilen 3 içerik:

3) Komedi (%45,9)

2) Doğaüstü (%56,0)

1) Aksiyon (58,8)

En çok sevilen 10 anime:

10) Yakusoku no Neverland (%26,1)

9) Re:Zero Kara Hajimeru Isekai Seikatsu (%28,9)

8) Code Geass (%30,1)

7) Haikyuu!! (%33,5)

6) Full Metal Alchemist Brotherhood (%42,6)

5) HunterxHunter (%44,8)

4) Death Note (%48,6)

3) One Punch Man (%49,2)

2) Kimetsu no Yaiba (%50,3)

1) Shingeki no Kyojin (%63,6)

En çok sevilen 10 erkek karakter:

10)Kaneki Ken / Tokyo Ghoul (%24,9)

9) Lawliet L / Death Note (%26,1)

8) Monkey D. Luffy / One Piece (%26,3)

7) Zoldyck Killua / HunterxHunter (%28,0)

6) Uzumaki Naruto / Naruto (%29,4)

5) Hatake Kakashi / Naruto (% 31,9)

4) Saitama / One Punch Man (%33,4)

3) Yeager Eren / Shingeki no Kyojin (%33,8)

2) Uchiha Itachi / Naruto (%37,1)

1) Levi /Shingeki no Kyojin (%45,8)

En çok sevilen 10 kadın karakter:

10) Nico Robin / One Piece (%21,7)

9) Evergarden Violet / Violet Evergarden (%23,8)

8) Shiro / No Game No Life (%24,1)

7) Gremory Rias / High School DxD (%24,5)

6) Scarlet Erza / Fairy Tail (%25,4)

5) Rem / Re:Zero Kara Hajimeru Isekai Seikatsu (%26,1)

4) Yuuki Asuna / Sword Art Online (%30,3)

3) Zero Two / Darling in The FranXX (%32,8)

2) Hyuuga Hinata / Naruto (%34,4)

1) Ackerman Mikasa (%55,7)

Bazılarının öngördüğü bazılarının beklemediği bazılarının da beğenmediği bir liste çıkmış olabilir
    Peki ya sizce nasıl bir profil oluşmuş? Görüşlerinizi bekleriz 

Planımız başka anketler de düzenlemek.
    Şimdilik hoşça kalın!!

6. Beğen
    Pika-sama reacted to Bahallah in Dota Evreni Yeni Animesiyle Genişliyor DOTA: Dragon's Blood   
    Dota evreninin daha önce hiç görmediğiniz yanlarını keşfetmenizi sağlayacak yepyeni anime dizisi 25 Mart'ta geliyor. Duyuru videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.
    Konusunu bilmiyorum fakat Oyundan bir karakter olan Dragon Knight (Davion) ve Mirana (Prenses Mirana) karakterlerini içericek.
    !!ek olarak aşağıdaki fotoğrafta en sağdaki karakterin Windranger olabileceğini düşünüyorum.

!! Invoker, Luna ve sanırım Undying de gözüktü.

7. Beğen
    Pika-sama reacted to Yavuz_zzY in Sword Art Online 5. Sezon   
    kirito artık sal beni diyo şu güzelim animeyi dahada batırmayın
  8. Teşekkür
    Pika-sama reacted to Batush in Sword Art Online 5. Sezon   
    Üstteki yorumdaki filme ek olarak yeni sezon eğer çıkarsa [spoiler olabilir]
    Bir ara araştırmıştım ama şu an tam aklımda değil. Sanırım Kirito, Asuna ve Alice olacak yeni arcda.
    Arc adı: Unital Ring
  9. Teşekkür
    Pika-sama got a reaction from lulideft in SelamlarT^T   
    Aramıza Hoş geldin  :) Umarım forumda keyifli vakit geçirir ve eğlenirsin. 
  10. Beğen
    Pika-sama got a reaction from spike in Selam Arkadaşlar!   
    Aramıza Hoş Geldin "Spike"  :) Umarım forumda keyifli zaman geçirir ve eğlenirsin. 
  11. Beğen
    Pika-sama got a reaction from Kofteor in İzlerken Keşke Japon Olsaydım Dedirten Seriler   
    Katılıyorum monogatari serisi yapı gereği hızlı bir akışa sahip olduğundan alt yazıyı okuduğumuz sıralar bazen animenin izleyiciyi içine çekmeye çalıştığı atmosferi tam anlamıyla tecrübe edemeye biliyorsun bu da bir çok kişinin bu efsanevi seriyi beğenmemesine, kendine uygun bulmamasına neden olabiliyor.
  12. Beğen
    Pika-sama reacted to Kofteor in İzlerken Keşke Japon Olsaydım Dedirten Seriler   
    monogatari'yi izlerken altyazıya bakmak yerine etrafı dikkatlice izlemeyi tercih ederdim
  13. Beğen
    Pika-sama got a reaction from Kiriku13 in İzlerken Keşke Japon Olsaydım Dedirten Seriler   
    Bende dil bariyerinin sıkıntılarının farkındayım ama benim izlerken keşke japon olsaydım diyeceğim seriler genellikle japon kültürünü veya günlük hayatını ele alan seriler olur herhalde çünkü bu yapımlara bir de o kültürün içinde büyümüş birinin bakış açısından bakmak daha bir ilgi çekici duruyor nasıl desem o kültüre başta pek aşina olmadığımız için sanki her sunulan kısım gerçekmiş gibi varsayılsa da en azından farklı bir bakış açısıyla (bilgi sahibi bir bakış açısıyla) yorumlamak isterim.
  14. Beğen
    Pika-sama got a reaction from Pseudohomophylus in En nefret ettiğiniz şeyler ?   
    Ben sadece aklıma gelenleri yazım sizin bunlar hakkındaki görüşlerinizi de isterim katıldıklarınız, benimle aynı fikirde olmadıklarınız veya eeklemek istedikleriniz varsa 
    Wp, dc gibi sosyal platformlarda sık aktif olmuyorum diye sanki ölüymüşüm yada inzivaya çekilmiş kimseyle konuşmuyor muşum gibi muamele yapılması çok sinirimi bozuyor yani kardeşim ben tüm gün 7/24 senin boş mesajın için whatsapp başında nöbet tutmak zorunda mıyım. Normal şartlarda evden pek çıkmadığımdan beni 7/24 anime izleyen, manga okuyan asosyal sananlar var. (bende normal bir insanım aktiviteler yapabiliyorum bolca kitap okur arada resim çizer ailemle kutu oyunu felan oynarım arkadaşlarla dışarı da çıkarım) ama sırf anime felan izliyorum diye beni kendince toplumdan tam anlamıyla soyutlanmış ailesinin bile yüzünü göremediği genç ilan etmişler var. Ne izliyorsun sorusuna anime diye cevap verince aklı hemen hentai'ye giden (anime ve hentaiyi bir tutan veya karıştıran seni ona göre eleştiren) sinir bozucu kesim. Her cümlesinin sonuna bir nedeni olmadan küfür veya aşağalıyıcı kelime ekleyen ve bunun havalı olduğunu düşünen tipler. Her şey en iyi bildiğini sanıp bildiği yanlış olamasına rağmen onda diretip sorundan başka bir şey olmayan cahil tipler.
  15. Üzgün
    Pika-sama got a reaction from 1456ha in İzlerken Keşke Japon Olsaydım Dedirten Seriler   
    Bende dil bariyerinin sıkıntılarının farkındayım ama benim izlerken keşke japon olsaydım diyeceğim seriler genellikle japon kültürünü veya günlük hayatını ele alan seriler olur herhalde çünkü bu yapımlara bir de o kültürün içinde büyümüş birinin bakış açısından bakmak daha bir ilgi çekici duruyor nasıl desem o kültüre başta pek aşina olmadığımız için sanki her sunulan kısım gerçekmiş gibi varsayılsa da en azından farklı bir bakış açısıyla (bilgi sahibi bir bakış açısıyla) yorumlamak isterim.
  16. Harika
    Pika-sama got a reaction from Gorkito in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    İnternette böyle bir resim buldum baya güldüm ya  - Adı: Efkarlı Pika 

17. Teşekkür
    Pika-sama got a reaction from Ellen in En nefret ettiğiniz şeyler ?   
    Ben sadece aklıma gelenleri yazım sizin bunlar hakkındaki görüşlerinizi de isterim katıldıklarınız, benimle aynı fikirde olmadıklarınız veya eeklemek istedikleriniz varsa 
    Wp, dc gibi sosyal platformlarda sık aktif olmuyorum diye sanki ölüymüşüm yada inzivaya çekilmiş kimseyle konuşmuyor muşum gibi muamele yapılması çok sinirimi bozuyor yani kardeşim ben tüm gün 7/24 senin boş mesajın için whatsapp başında nöbet tutmak zorunda mıyım. Normal şartlarda evden pek çıkmadığımdan beni 7/24 anime izleyen, manga okuyan asosyal sananlar var. (bende normal bir insanım aktiviteler yapabiliyorum bolca kitap okur arada resim çizer ailemle kutu oyunu felan oynarım arkadaşlarla dışarı da çıkarım) ama sırf anime felan izliyorum diye beni kendince toplumdan tam anlamıyla soyutlanmış ailesinin bile yüzünü göremediği genç ilan etmişler var. Ne izliyorsun sorusuna anime diye cevap verince aklı hemen hentai'ye giden (anime ve hentaiyi bir tutan veya karıştıran seni ona göre eleştiren) sinir bozucu kesim. Her cümlesinin sonuna bir nedeni olmadan küfür veya aşağalıyıcı kelime ekleyen ve bunun havalı olduğunu düşünen tipler. Her şey en iyi bildiğini sanıp bildiği yanlış olamasına rağmen onda diretip sorundan başka bir şey olmayan cahil tipler.
  18. Harika
    Pika-sama reacted to Akame777 in En Sevdiğiniz / Unutulmaz Anime Replikleri   
    “O masum gülüşünden anlatabilirim “ 

-Saitama 

19. Üzgün
    Pika-sama reacted to Ellen in En Sevdiğiniz / Unutulmaz Anime Replikleri   
    :Ah yağmur yağacakmış gibi görünüyor. 
    :Pek sanmıyorum. 
    :Bak başladı bile
    Full metal alchmist..
  20. Harika
    Pika-sama reacted to pegasusejder in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Evde herkes pes açıp oynuyor. 
  21. Beğen
    Pika-sama reacted to Kyuseishu in En nefret ettiğiniz şeyler ?   
    Anlamıyorlar sanattan
  22. Teşekkür
    Pika-sama got a reaction from czkombo in selam   
    Aramıza Hoş Geldin  :)  Umarım forumda keyifli vakit geçirir ve eğlenmeye devam edersin 
  23. Üzgün
    Pika-sama got a reaction from Perfectum in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Allah Rahmet eylesin huzur içinde uyu kardeşim  
  24. Beğen
    Pika-sama reacted to KaladinStormblessed in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    4 sene ara verdiğinde bile bakmadım yahu
  25. Karmaşık
    Pika-sama got a reaction from BURUN in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Bir de bu mesele vardı tam unutmuştum ha 
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.