Jump to content

Chairo

Üyeler
  • İçerik sayısı

18
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Chairo reacted to haremcilinda in tanışalım   
    Merhaba, hoj buldumm
  2. Beğen
    Chairo got a reaction from Beytize in Merhabalar   
    Çok teşekkür ederim, forumu çok güzel ve samimi buldum. Umarım iyi geçiniriz :)
  3. Beğen
    Chairo got a reaction from Yavuz_zzY in tanışalım   
    Merhabalar, hoşgeldiniz. Ben de katılalı çok olmadı. Ayarlara alışması zor olabiliyor ama ortam gerçekten hoş. Umarım iyi vakit geçirirsiniz. 
  4. Beğen
    Chairo reacted to Amygirl in En Sevmediğiniz Türler Anketi   
    İzlemeye katlanamadığım tek seri haremdir. Harem ya da reverse harem ya da hareme bağlayan shoujolar.. Dünyadaki tek erkek ya da tek kız oymuş gibi bütün meteorların gidip aynı embesile aşık olması... Çok yanlış yapıyor Japonlar... Millet bunları izleyip gerçek hayatın da böyle olduğunu sanıyor sonra...

Bir de aksiyonun dibi animelere gereksiz romantizm sıkıştırılmasından nefret ederim.
  5. Teşekkür
    Chairo got a reaction from Real-Men-Frrranky in Merhabalar   
    Teşekkür ederim, yaptığın işte başarılar.
  6. Beğen
    Chairo reacted to heymely in Merhabalar   
    Aramıza hoşgeldin!
    Arkadaşlarımız mekanın linkini paylaşmışlar seni de aramızda görmek isteriz. 
  7. Teşekkür
    Chairo reacted to 908 in Merhabalar   
    Rica ederim, iyi forumlar.
  8. Teşekkür
    Chairo reacted to 908 in Merhabalar   
    Hoş geldin. @Chairo 
  9. Beğen
    Chairo reacted to Ryosuke in Merhaba :)   
    Bende çok memnun oldumm haber bekliyor olacağım.
  10. Beğen
    Chairo reacted to Ryosuke in Merhaba :)   
    Merhaba arkadaşlar adım Emre üniversite öğrencisiyim ortalama 7 yıldır anime izliyorum son zamanlarda biraz uzaklaştığım için foruma üye oldum umarım iyi anlaşırız :)))) genellikle romantizm ve dram ikilisini severim. Hepiniz seviliyorsunuzz
  11. Teşekkür
    Chairo reacted to explorer in Merhabalar   
    Merhaba Chairo, Hoşgeldin.  
  12. Teşekkür
    Chairo reacted to Pseudohomophylus in Merhabalar   
    @Chairo öncelikle günaydın
    Ve aramıza hoş geldin. Burada çok tatlı ve anlayışlı birbirinden güzel insanlar tanıyacağına inanıyorum o yüzden lütfen sen de diğer forumdaşlarla konuşurken kurallar dahilinde suçlayıcı olmayan bir dil ile sohbet et bu şekilde her iki taraf da incinmeden forum arkadaşlığını uzun süreler devam ettirebilir. Forumda gezerken eğlenmen dileğiyle  Ayrıca herhangi bir konuda herhangi bir zamanda muhabbet mekanına yazmaktan çekinme genelde oralarda takılırız. Umarım kalıcı olursun iyi forumlar
  13. Teşekkür
    Chairo reacted to pegasusejder in Merhabalar   
    Merhaba chairo, seni muhabbet mekanımıza alalım hemen :)

Burada aklına bir şey takılırsa sorabilirsin ve istediğin gibi muhabbet edebilirsin, herhangi bir konuda çekinmeden konuya girip bir şeyler yazabilirsin. 
    Ayrıca forumda dolanmadan önce forum kurallarını okumanı tavsiye ederim çünkü bilmeden yanlış bir şey yaparsın sonra uyarı alırsın veya ban yersin :)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.