Jump to content

Judgment

Üyeler
  • İçerik sayısı

46
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Judgment got a reaction from Ucanbirkedi in Meraba   
    Hoş geldin, umarım güzel vakit geçirirsin.
  2. Beğen
    Judgment reacted to pegasusejder in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Sağ olasın sana da kolay gelsin. :)

Aman aman uyku önemli, aksatma sakın :)
  3. Beğen
    Judgment got a reaction from AliSldk in Merhabalar   
    Hoş geldin, umarım güzel vakit geçirirsin. Hunter x Hunter'ı ben de yakın zamanda bitirdim, ilk bölümleri biraz sıkabilir ama gittikçe güzelleşiyor. İzle derim, pişman olmazsın.
  4. Beğen
    Judgment reacted to pegasusejder in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Bir sonraki sınava düzeltirsin inşallah, kötü hisset ama bu seni gaza getirsin ki bir sonraki sınav için çabala :)) İnşallah bir sonrakinden daha iyi alırsın.
  5. Beğen
    Bende iyi, inşallah bugün kitaplarım gelecek onları bekliyorum :)) 
  6. Beğen
    Judgment got a reaction from umutyilmazkurt in Selamlar Ben Umut :)   
  7. Teşekkür
    Judgment got a reaction from Alchemisto in JoJo Part 3 (Spoiler)   
    Dio tüm evreni dondurabiliyor.
    Joseph kaçarken durdurmamasının sebebi eğlence içindir.
    Uçma konusunda yorum yapamayacağım, saçma bir durumdu.
  8. Beğen
    Bende iyi
  9. Üzgün
    Judgment reacted to heymely in 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü   
    10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü, 10 Kasım 1938 günü saat 09.05'te yaşamını yitiren, Türkiye'nin kurucusu ve ilk Cumhurbaşkanı Mustafa Kemal Atatürk anısına her yıl tutulan ulusal yastır.

10 KASIM 1938’DE NE OLDU?

Sağlık durumu kötüye gitmekte olan Atatürk’e 1938 yılı başlarında siroz teşhisi konuldu ve Avrupa’dan doktorlar getirilmiş olundu. Fakat tedaviler sonuç vermedi. Bunun devamında ise Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu olan ulu önder Atatürk, 10 Kasım 1938 Perşembe sabahı saat 09:05’te İstanbul Dolmabahçe Sarayı’nda hayata gözlerini yumdu.

‘’Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu kafidir.’’

10. Beğen
    Bende iyiyim, 
    Tamamdır kolay geldin
    Olur öyle hatalar, inşallah çok puan kırmaz hocalar. Yani korkutmak gibi olmasın zaten sizin sınıflarda yapmazlar ama üni de işlem hatası yüzünden bazı hocalar direkt 0 veriyor :D
    Kolay gelsin sınavların için
  11. Beğen
    Benimde kimya çalışmam lazım, ne yapsak bu kimyayı 
  12. Beğen
    Judgment reacted to Pika-sama in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Günaydınlar, umarım güzel bir gün olur. 
  13. Beğen
    Judgment got a reaction from pegasusejder in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Geçmiş olsun. Teşekkürler. :)
  14. Beğen
    Judgment got a reaction from pegasusejder in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Kolay gelsin sana da.
  15. Beğen
    Öyle yaparlarsa ciddi ayıp ederler :D 
  16. Beğen
    Witcher'da güzeldi ama Skyrim benim için bir tık üsttedir :)
  17. Beğen
    Judgment reacted to devonrex in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    chikatto chika chika :') buna başlamayı unutmuştum iyi oldu teşekkür ederim 
  18. Beğen
    Judgment got a reaction from Akame777 in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Buraya yazan biri değildir zaten. Stalklayan varsa olabilir.
  19. Beğen
    Judgment reacted to Akame777 in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Teşekkür ederim iyi akşamlar
  20. Beğen
    Judgment got a reaction from Faviann4 in Hepinize selaaaam <3   
  21. Beğen
    Judgment reacted to Pseudohomophylus in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    RPG oyun oynamam ama baktıkça kafamda ^Destan yazdı ^ ifadesi yankılanıyor
  22. Beğen
    Judgment reacted to Pika-sama in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Aynen öyle arada bu çizginin dışına çıkmak gerektiği de doğru ...hoşbulduk :)
  23. Beğen
    Judgment reacted to Gorkito in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Adamın en güzel okul günleri evde geçiyo 
  24. Beğen
    Judgment reacted to Gorkito in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Ben Gorjek geliyorum.

25. Beğen
    Judgment got a reaction from sujishipender in Selamlar :)   
    Hoş geldin. Umarım güzel vakit geçirirsin.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.