Jump to content

Farewell156

Üyeler
  • İçerik sayısı

155
  • Son ziyareti

5 Takipçi

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

Son ziyaretçiler bloğu devre dışı bırakıldı ve diğer kullanıcılara gösterilmiyor.

Farewell156 üyemizin başarıları

1. Pek çok kişi yüzlerce tavsiyede bulunmuş. Her birini tek tek kontrol etmedim ancak aklıma gelen birkaç şeyi buraya düşmeden geçemeyeceğim :D Yuu Yuu Hakusho Code Geass Fullmetal Alchemist(2003 yapımı olsun Brotherhood olsun fark etmez. Orası sizin seçiminize kalsın ^^) Cowboy Bebop Bu dördü anime izleyecek nispeten küçük denilebilecek yaştaki bir çocuk için altın değerinde yapımlar bana sorarsanız. Kaç yaşında olduğunu bilmiyorum ama nedense benim de animeye atıldığım 12-13 yaşındaki zamanım gözümün önüne geldi :D Ghibli'nin filmleri kesinlikle çok doğru bir karar olur. Miyazaki'nin eserlerinin yanısıra Isao Takahata'nın yapımları da şiddetle izletmenizi önerebileceğim yapımlar. Özellikle "Ateşböceklerinin Mezarı" ile "Prenses Kaguya Masalları" enfes yapımlardır. Aynı şekilde Mamoru Hosoda'nın filmleri de çok güzeldir. Kendi fikirlerinize göre eleyerek izletebilirsiniz bu zatın yapımlarını da :) Son olarak görsel romandan uyarlanan yapımlar kurgu, kadro ve senaryo açısından oldukça derinlikli olduklarından onları da bir düşünmenizi tavsiye ederim. İlk aklıma gelen yapımlar: Steins;Gate Fate serisi Key'in yapımları NOT: Tabii konu görsel roman oldu mu cinsellik kimi zaman işin içerisine girebilir. Onları da yine size bırakmak gerektiğini düşünüyorum. Çocuğunuz için neyin doğru neyin yanlış olacağını sizden başka kimse daha iyi bilemez sonuçta. İyi günler dilerim :)
  2. Doğrudan animelerin zararlı olduğunu öne süren kimseye denk gelmedim doğrusu. Fakat zararlı olabilecek kısmı içeriğinden çok animeyi bir bağımlılık hâline getirmek durumu bana kalırsa. Tabii ki bu sırf anime için geçerli değil. Her şeyin azı karar, fazlası zarar :D
  3. Farewell156

Son Harfinden Başlayan Bir Anime Yazın!

Attack on Titan
  4. Farewell156

Bir hata oldu bu mesajı önemsemeyin lütfen :)
  5. Farewell156

Akame ga Kill
  6. Farewell156

Sen to Chihiro no Kamikakushi (Zaten pek yoktu ona uyan :D)
  7. Farewell156

Noragami (O gün bizi bunun kurtaracığını sanmıştık :D)
  8. Farewell156

Neon Genesis Evangelion (Aklıma sürekli döngü geliyor bunu yazınca eğlenceliydi o gün :D)
  9. Farewell156

Usagi Drop
  10. Farewell156

Ansatsu Kyoushitsu
  11. Farewell156

Infinite Stratos
  12. Farewell156

Shingeki no Kyojin
  13. Farewell156

Enen no Shouboutai
  14. Farewell156

One Piece
  15. Farewell156

Rurouni Kenshin
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.