Jump to content

Gorjek

Kayıtlı Üye
  • Content Count

41
  • Last visited

About Gorjek

• Rank
    Level 1
  • Birthday 10/23/2003

Profil Bilgileri

Recent Profile Visitors

165 profile views
  1. Bloggdan attım şimdi görüntüleniyo olması lazım.
  2. cidden attığım kötü oldu ama güzel taktikmiş kullanırım eyw brom xd
  3. Ainz Ooal Gown çizimim. (Medya yüklenemedi hata verdi. Akşama düzeltirim) -(hala hata veriyor :(. )
  4. Ayrıca "Subaru'yu" en iyi geleceğe götürecekti, bu aynı subarunun ölüp dirilmesi gibi sadece kendisini etiliyecek etrafındaki insanların kurtarılıp kurtarılmaması echidana nın kelimesine bakacaktı bunlardan ayrı subarunun her şeyini öğrenmek istiyordu(yaşamını,hangi yolu seçeceğini vs.).
  5. Yeni bölümler geliyor youtubeden gördüğüm kadarıyla ama çeviri gelmiyor, bir sıkıntımı var çeviri konusunda?
  6. Konusu muhteşem olmasada savaş animasyonları efsane. Bence sadece savaş animasyonları için bile izlenebilir ama izlemeden önce şunu söyleyim chrunchyoll animeyi değişitrmiş mesela Mori vs İlpyo maçının galibi webtoon da ilpyo iken animede Mori kazanıyo, arada böyle ufak tefek şeyler oluyo ve bence seri baya uzun sürer bir overlord gibi veya biraz daha uzatırlarsa SAO gibi uzun sürebilir. Bide bazı karakterler az gösterilmiş bence mesela Jin Mori'nin dedesi Jin Taejin aşırı güçlü ama animede 2-3 sahnede gördük saniyelik (gücünden söyle bahsedeyim savaşmaya baaşladığında en iyi ihtimalle bir şehir yok oluyo hatta doğayı çok sevdiğinden "Bu yüzden savaşmayı sevmiyorum, güzelim doğayı yok ediyorum" tarzı bişey söylüyor.) animeye puanım:7
  7. Ortadaki hariç ikisinide izledim, teşşekkür ederim.
  8. bence ucu açık bırakırlar seriyi ve orda kalır devam sezonu gelmez.
  9. Overlord veya Youjo senki. Kaç defa izlesemde sıkmıyor, en sevdiğim yanları ise ana karakterlerin ne iyi ne kötü olup bir şeyi başarma amaçlarının olması.
  10. Bana maceracı loncasının falan olduğu anime önerirmisiniz (hazır elim değmişken hepsini izleyim dedim). Ve mümkünse anime çöp olmasın, İsekai cheat magician gibi aşırı sıradan olup 3-4 bölüm izledikten sonra sıkılmayım.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.