Jump to content

Gorkito

Üyeler
  • İçerik sayısı

205
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

5

Gorkito kullanıcısının son zaferi 4 Şubat 2021

Gorkito en beğenilen içeriğe sahiptir

Gorkito hakkında

• Doğum günü 10/23/2003

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    1-Boş yapmak
    2-Daha çok boş yapmak
    3-Anime izlemek

Son profil ziyaretçileri

6520 profil görütülenme

Gorkito üyemizin başarıları

1. eh işte, bütün oyun hesaplarım gitti falan
  2. maalesef :(
  3. Ufak çaplı bir truva atı saldırısından sonra yine ben
  4. Mahoutsukai No Yome 2. sezon gelmiş
  5. buralar çok değişti, eskiden açık tutardım sürekli safayı biri gelince yanıtlayım diye. Şimdi 2 sene oldu, hala beni 2. en çok mesaj atan kişiden düşürememişler...
  6. Selam olsun ölü toprakların unutulmuş sakinlerine. Golden Age arc'ı bitince buralara uğranmaz olmuş bakıyorumki. Oysa eskiden ne güzeldi buralar; dağlarında ağaçların şıkırtısı, yamacında oturan çobanın türküsü, derelerinden akan oluk oluk sularını içen kanatlı atları ve nicesi. Ancak bakıyorum ki o dağlar çöldeki kum birikintisiymiş, üzerine basan olmayınca rüzgar almış savurmuş; çoban ot bulamayınca sürülerini taşımış, dereleri kuruyunca atlar gelmez olmuş. Bu aciz kulun yapabileceği tek şey çölün üzerine az dahi olsa serinletir diyerek su dökmek olsada elimde testim ile geldim. Tekrardan merhabalar size ahali
  7. Günaydın
  8. Ulan eski günleri hatırladım. Bir ara çok canlıydı burası. En azından şu 1500 lere kadar insan vardı burada.
  9. sana o zaman bu şarkıyı atıyorum Buraları çok boşlamışız. (peki spoilerı el ile koyarken <spoiler>yazılacak şey<spoiler/> yapmıyormuyduk?)
  10. Ne yapsam bilemedim. Huzurunuzumu kaçırsam acaba? ancak huzurunuzu bozacak arkadaşlarım birer birer eksilmiş buradan. "Masadan birer birer eksiliyor dostlar." https://www.youtube.com/watch?v=sDF2auWzpmM spoiler koyamıyormuyuz artık?
  11. Aynen, milletin kafası ağrıyor sonra çok konuşulunca
  12. Selam sana uzak doğunun kültürünün meyvesi Selam sana dut ağaçları ile kaplı mesken Muhabbetinden tatmaya, yoldaşlarınla konuşmaya geldim Görürüm ki dutların dal budak salmış Bağ olan yerler dağ olmuş Gölgesinde serinlediğimiz yeri otlar basmış Otlarını kesmeye, bir nebzede olsa gölgende dinlenmeye geldim. Selam ben yokken burası iyice sessizleşmiş demek yahu Neler oluyor görmeyeli?
  13. Selam olsun size
  14. git buradan havasını bozuyorsun buranın, insanlar sen geldin diye uzaklaştı buradan
  15. Kimseler yok burada, 1 günde 1 sayfa ilerlemiş anca Selamlar herkese, nasılsınız? Ben şu aralar fazla yokum buralarda. Yok dişçisi, yok ehliyet için sağlık belgesi derken ömrüm hastanelerde geçti. Şu işler bittikten sonra bir süre hastane görmek istemiyorum
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.