Jump to content

Gorkito

Üyeler
  • İçerik sayısı

205
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

5

Gorkito kullanıcısının paylaşımları

1. @Ari01 hakımmı yiyır pega abi. Mesela az önce şu arkadaş bahçe kapısını açarken ufak bir sürpriz yapıp elime atladı, ama ben hiç ari gibi davranmadım
  2. :D çok emek verdim çizerken, o yüzdendir :D Sen her önüne fark etmeden çıkana böylemi davranıyosun, yazıklar olsun Ben gıcıkmıyım beh Benim kadar cana yakın insanı bulamazsın :D Yurdunu bulurum içeriye bir kova dolusu örümcek atarım bak beni deli etme
  3. @Ari01 sen bunun vebalini nasıl taşıyacaksın?!!
  4. sınıfı tekrar okumak yok, mezun oldum artık liseyle işim yok. Sınava çalışıyorum bu gün off günüm :D
  5. selam zoro
  6. aa ne kadar sevimli, büyük olaydı keşke birazda okşar okşar severdin yavrucağı evet :D çok zekice bence bitmeye yakın neredeyse fark etmiyodum :D
  7. @pegasusejder süikastçi reiz büyü yaparken altyazının tersini okumayı denesene bi Yeni fark ettim bende
  8. Günaydınlar. Bu sabah çok mutlu uyandım çünkü sabah sabah modemimiz geldi
  9. O zaman ablamı diyim ari abla Ama aslında ben yaşamıyorum, senin bilinç altınım :D
  10. Cinler bile burda top oynamıyo, burayı çok boş bırakmışız çook...
  11. Ben bir varım bir yokum ama aslında...
  12. Abim benim
  13. saygılı davran. 3 katınım ben senin, hatta ne demiştin hatırlamıyorum ama fiziksel olarak bile en az 2 katınım fdhsdkfhgh
  14. önemli olan kötü adam @BURUNu def etmiş olmamız. şimdi yerimi verirsen mutlu olurum buraları çok boş bırakmışız...
  15. hoj geldin
  16. Kötü yollarla tahtı ele geçiren burunu yolladık sayende. Teşekkürler @Ari01
  17. normalde kart işleri hemen hallolur ama
  18. sınav mı, o ne demek? Ben mezuna kaldım sınav olmasada çalışıyom selamlar
  19. Ne zengink yahu, cebimizde 5 kuruş yok . Sadece vefasızız. Eskiden böyle değildik, burun bozdu bizi hep. Bu arada ben Görkem, merhaba. Günaydın dostlar
  20. Hmm, neyse zor iş, okumaya devamke
  21. Webtoon bana çok acımasız davranıyo
  22. Bak bak, kendini ağırdan satıyo :D
  23. Seninle konuşmak istememe durumu yokki. Zaten zar zor 1-2 kişi geliyo onuda kaçırsınmi? :D
  24. @pegasusejderimzadaki fotoğrafını hatırla, kuyuya çekiyo gizli gizli
  25. valla bende pek bilmiyorum ama şöyle bir düşününce insan yakın arkadaşıyla kalmak ister. Ablam apart tuttuğu için üniversitede ordan yola çıkıyorum.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.