Jump to content

Gorkito

Üyeler
  • İçerik sayısı

205
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

5

Gorkito kullanıcısının paylaşımları

1. @pegasusejder in öğrencisi :D
  2. İyi akşamlar zoro Hoş geldin
  3. Yok korkmasa bile aklına gelince tırsar
  4. Örümceklerden korkuyoduya:D
  5. @Ari01 kumo desu ga nani ka güzel anime izleyebilirsin
  6. hoj geldin NAO daha var okumama diyosun :D
  7. Gorkito

Anime İstek ve Önerileri

tabikide, biraz geç gördüm ama. hepsini birden beşe kadar puanladım, eğer izlememiş izlemeyi düşünüyorsam başına "-" koyucam. okul animeleri(not: Infinite stratos gibi savaş öğretilen okulanimelerini eklemedim. 2 Aho girl 4 Great Teacher Onizuka 2 Bokutachi wa Benkyou ga Dekinai 3 Gekkan Shoujo Nozaki-kun 4 Handa-kun 3 Kaichou wa Maid-sama! 3 Kawaikereba Hentai demo Suki ni Natte Kuremasu ka? 3 Kanojo, Okarishimasu 2 Kenka Banchou Otome: Girl Beats Boys 3 Nisekoi 3 Ore Monogatari!! 3 Ore no Kanojo to Osananajimi ga Shuraba Sugiru 4 ReLIFE 5 Saiki Kusuo no Ψ-nan 3 Renai Boukun 2 Sakamoto Desu ga? 3 Seishun Buta Yarou wa Bunny Girl Senpai no Yume wo Minai 3 Senryuu Shoujo 4 Shokugeki no Souma 5 Tanaka-kun wa Itsumo Kedaruge 2 Tsurezure Children 2 Watashi ga Motete Dousunda 3 Beelzebub 4 Yahari Ore no Seishun Love Comedy wa Machigatteiru. - Toradora! - Clannad - Chuunibyou demo Koi ga Shitai! 3 Sakura-sou no Pet na Kanojo 3 Tonari no Kaibutsu-kun 4 Danshi Koukousei no Nichijou 4 Youkoso Jitsuryoku Shijou Shugi no Kyoushitsu e - Kakegurui burdan sonrası slice of life - Toradora! - Clannad 4 Yahari Ore no Seishun Love Comedy wa Machigatteiru. - Violet Evergarden - Chuunibyou demo Koi ga Shitai! 3 Sakura-sou no Pet na Kanojo 3 Kobayashi-san Chi no Maid Dragon 3 Tonari no Kaibutsu-kun 4 ReLIFE 5 Mahoutsukai no Yome 4 Danshi Koukousei no Nichijou 5 Saiki Kusuo no Ψ-nan 4 Great Teacher Onizuka 4 Youkoso Jitsuryoku Shijou Shugi no Kyoushitsu e 2 Sakamoto Desu ga? - Barakamon 5 Grand Blue 5Tanaka-kun wa Itsumo Kedaruge 2 Danna ga Nani wo Itteiru ka Wakaranai Ken 1 Dumbbell Nan Kilo Moteru? 3 Uzaki-chan wa asobitai 4 Handa-kun 4 Kakushigoto 3 Honzuki no Gekokujou: Shisho ni Naru Tame ni wa Shudan wo Erandeiraremasen 3 Senryuu Shoujo 4 Wotaku ni Koi wa Muzukashii 4 Shounen Maid 2 puan verdiklerim meh, 3 puan verdiklerim ortalama, 4 puan verdiklerim iyi, 5 puan verdiklerim beğendiklerim. kusura bakma çok üşendim açıklama yazmadım.
  8. hoş geldin Eariel, günüm her zamanki ibi geçti. Seninki nasıldı?
  9. malesef benimkinler her gün farklı saate olduğundan genelde burda takılıyorum Zaten hepsine girmiyorum, gerekli olanlara sadece.
  10. herkesinde dersi var :D
  11. Gorkito

Herkese Merhaba!

Hoş geldin Alp. Ben Görkem, 17 yaşındayım. Pega yukarıda mekanı bırakmış her zaman bekleriz
  12. Günaydın. Herkese
  13. bu gün geç saatlere kalmışsın
  14. @BURUN Reverse Villain insanı öbür webtoonlarda ki gibi kanser etmeyen okuyucuya istediğini veren sayılı webtoonlardan biri olabilir
  15. yok alışmadı, çok aşırı vahşi bizim kuş. Elime aldığımda son gücü ile ısırıyor, kaçmaya çalışıyor falan ama odaya alıştı. Artık kafasına göre dolaşıyor oda da genelde dışarıda olduğundan. Ancak son zamanlarda kapısı açık olmasına rağmen kafesinde duruyor. Eski kuş olsaydı pencere açıkken bile dışarı çıkmıyordu, hatta dışarı çıkardığımızda uçup odaya geri dönüyordu ama bu fırsatını bulduğu anda kaçacak gibi :D hatta eski kuş yazın pencere önünde ağzına kadar açıkken karpuz çekirdekleri yiyordu masada :D Birde çok pis bir hobim var oda arada sırada hayvanları kızdırmak dsıfmşlsdf. Eski kuşun kuyruğuna dokununca kızıyordu şimdiki tutarken parmağını gagasının altına doğru yaklaştırınca. Muhabbet kuşunu sevmedim ama ben, ufak olduğundan elime sığmıyor sevemiyorum o yüzden. Papağan varken kucağıma alıyodum okşuyodum :D Normalde yine papağan alacaktık ama iyice büyük olanlarından, annem pisliğinden korktu muhabbet kuşu aldı
  16. yok yav, hepsinden yani şu anki bütün düşmanlarından bahsediyodum :D
  17. @Caprihorn
  18. bildiğim meme müzikleri @spike kork benden!
  19. 60. Bölüme falan denk gelmesi lazım knk Tamamdır @BURUN al moruq, ingilizceni geliştirecek eleman. Geçenlerde ingilizcemi geliştirmek istiyorum demiştin :D @sakurazozo hi, welcome to forum of turkanime. My name is Görkem and im 17 years old. Normally we cant speak english in forum but we took premission to talk with you in english but you'll be bored if we talk turkish between us, and you'll cant chat with us. So please if you want to talk with us try to speak with us for to have better time with us.
  20. Gorkito

Merhaba ben Cihan.

Hoş geldin, ben Görkem 17 yaşındayım. Muhabbet mekanına bekleriz.
  21. Hoş geldin, evet öyle.
  22. İyiyim sen nasılsın?
  23. Adını görüce spirit farmer diye bir manhwa vardı, orda hawa diye bir çocuk vardı o geldi :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.