Jump to content

Gorkito

Üyeler
  • İçerik sayısı

205
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

5

Durum yanıtları bölümüne Gorkito kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Forumdaki katil kim?

Birisi yeni üye oluyor, geliyor konu açıyor merhaba diye, konuşmak istiyorum diyor ama konuyu açtıktan sonra bir anda ortadan kayboluyor.

Birisi bilinmeyen animelere/karakterlere yardıma konu açıyor sonra sırra kadem basıyor. Bir insan hiç mi merak etmez açtığım konu ne oldu diye.

Bunun tek bir açıklaması olabilir, o da yeni kayıt yaptıran üyeleri birisi öldürüyor veya tehdit ediyor. Bunu kim, neden yapıyor bilmiyorum ama lütfen bıraksın bu işi. 

Sizce bu katil kim olabilir? :ahaaah-onion-head-emoticon:

1. Gorkito

Gorkito

Forumdaki katil bizi bir birimize düşüren kişi olabilir :smoking1-onion-head-emoticon:

2. (See 13 other replies to this status update)

2. İlk serime yeniden başladım.

1. Gorkito

Gorkito

Çok şanslısın, ben fairy tail ile başladım :sigh-onion-head-emoticon:

2. (See 3 other replies to this status update)

3. Merhaba arkadaşlar. Şuana kadar 4.sünü yaptığımız birlikte anime izleme etkinliğine devam ediyoruz. Bu etkinlikle ilgili bilgisi olmayan arkadaşlarımız @DieNase'nin güncellemelerini kontrol edebilir.

Kısaca bahsetmek gerekirse; 

Herkes izlemek istediği bir animenin adını yazıyor. Daha sonra kura yöntemi ile aralarından birini seçiyoruz. 13 bölümlük animeler 1 hafta, 24+ bölümlü animeler  ise 2 hafta süre ile izleniyor. Anime tanıtım ve inceleme bölümüne açılan konuyla katılan herkes incelemelerini yazıyor.

Unutmayın, söylenilen animeler tek sezonluk olmalı ve 30-35 bölümü geçmemeli.

Konuyla alakalı soru sormak isteyenler muhabbet mekanında sorularını sorabilir.

Kendi seçtiğim anime ise: Higashi no Eden

1. Gorkito

Gorkito

Somali to Mori no Kamisama, bir türlüizlemek nasip olmadı.

2. (See 15 other replies to this status update)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.