Jump to content

Gorkito

Üyeler
  • İçerik sayısı

205
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

5

İtibar Etkinliği

1. Üzgün
    Gorkito got a reaction from pegasusejder in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    maalesef :(
  2. Beğen
    Gorkito reacted to pegasusejder in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Hoş geldin kardeş. Buralar böyle işte, artık yapacak bir şey yok. :D 
  3. Beğen
    Gorkito reacted to Kemankech in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Hoş geldin uzak diyarlardan bir yudum taze nefes getiren yolcu. Dark age başladı başlayalı burası susuz, çorak, yalnız. Arka sokaklarda botlar kelebek çevirir, gündüz gözüyle forum dağa kaldırılır oldu. Ekinler bir damla suya hasret, dikinler kavrulup kav oldu. Göçerler kalktı göç eyledi, kalanlar yandı kül oldu. Hoş geldin testisi elinde olan yolcu, sefalar getirdin amma sen yokken burası ömrünün son demine geldi durdu. Belki bir gün kendi küllerinden dirilir olur zümrüdü anka, biz de bineriz uçarız kanadında diye bekçiliğe durduk bekliyoruz. Kavrulup kuruyan mumyalarımız bir gün burada bulunursa unutmayın ki her zaman sizi ağırlmaktan mutluk duyuyoruz yolcu, hoş geldin.    

4. Beğen
    Gorkito got a reaction from Bungou_fan_girl in Yeni çizmeye başladım, nasıl olmuş yeterince kötümü?   
    belki burda hata vermez.

Buda Ulquiorra

5. Beğen
    Aaa şimdi de Gorki'ciğime saldırıyor. :D "Ona ufak sürprizler yapın" tavsiyesine uymuş işte örümcek. :D 

Ooo telefonlaşmalar falan, çok hızlı yaşıyor bu gençlik. :D 
  6. Üzgün
    Gorkito got a reaction from pegasusejder in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    @Ari01  sen bunun vebalini nasıl taşıyacaksın?!!

7. Beğen
    He ayrı eve çıkmak biraz daha farklı doğru ama yine de olmayabiliyor ya, bir arkadaşım da sadece kira için başkasıyla kalıyordu, hani ondan biraz daha şey oluyor saygı olduğu sürece illa çok iyi anlaşmana gerek yok ama genelde iyi anlaştıklarınla çıkarsın. Ben daha çok yurt falan onlardan bahsettim.
  8. Üzgün
    Dostlar sağ olsun. :)

Buralara artık pek gün aymıyor ama sana gün aysın. :D
  9. Harika
    Gorkito got a reaction from Ari01 in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Buralarda bir efsane varmış, gitmiş ve şimdi geri dönmüş.

10. Harika
    hoj geldin o zaman

naptın? benimde boş zamanım vardı geldim.
  11. Teşekkür
    Gorkito got a reaction from botyougetrekt in Anime İstek ve Önerileri   
    Yani izlediğin şeylere bakıcak olursam o 200 e yakın animenin çoğunu ben zaten izlemişimdir 
  12. Teşekkür
    knk bu biraz aklına gelen bütün animeler olmamışmı yahu 
    (yazdıklarından 53 tanesini izledim zevklerimiz uyuşuyo demek isterdim ama içinde sevmediklerimde var )
  13. Teşekkür
    karakterler hangi şampiyonlardan çalınmıştı belki bilirim.
  14. Harika
    Hoş bulduk, tamda gidiyodum hawa

15. Beğen
  16. Beğen
    Gorkito reacted to Ari01 in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    @Gorkito Başınız sağ olsun. Allah rahmet eylesin, nur içinde yatsın baban.
    Geçmiş olsun. Çok geçmiş olsun.
    Ne demem gerektiğini bilemiyorum, özür dilerim. 
    Sana diyebileceğim tek şey ağlaman gerektiği, bu öyle içinde tutabilecek bir şey değildir çünkü. Hiç kimsenin görmediği bir yerde bile, sessizce olsa bile ağlamalısın. 
    Hayat bundan sonra bir garip ve eksik olacaktır. (Ben kasım ayında hayatımda ilk kez birini, dedemi kaybettiğimde 3 hafta kendime gelememiştim. Senin acının ne kadar fazla olduğunu düşünemiyorum  bile.)  Ama ne zaman kendini yalnız ve üzgün hissedersen şunu sakın unutma, o bedenen yanında olamasa bile ruhen her zaman senin yanında olacaktır. Seni izleyip hep senin için en iyisini istemeye devam edecektir.
    Çok geçmiş olsun tekrardan. 

17. Beğen
    Gorkito got a reaction from Toprakezgi in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    @pegasusejder in öğrencisi :D
  18. Harika
    @pegasusejder in öğrencisi :D
  19. Beğen
    Gorkito reacted to Noya in Anime İstek ve Önerileri   
    İlk önce Barakamon'u izleyip Handa-kun'u daha sonra izlemeni önerirdim daha iyi anlaman için ama zaten izlemişsin Barakamon da güzel animedir. Arada izlemediklerim var önerilerin için çok teşekkür ederim 
  20. Beğen
    Gorkito got a reaction from Neunix in Herkese Merhaba!   
    Hoş geldin Alp. Ben Görkem, 17 yaşındayım. Pega yukarıda mekanı bırakmış her zaman bekleriz 
  21. Beğen
    Gorkito got a reaction from spike in Ne Dinliyorsun? (müziksiz hayat hayat mı be, diyenlerin mekanı)   
    bildiğim meme müzikleri 
    @spike kork benden!

22. Beğen
    Gorkito got a reaction from Toprakezgi in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    yok alışmadı, çok aşırı vahşi bizim kuş. Elime aldığımda son gücü ile ısırıyor, kaçmaya çalışıyor falan ama odaya alıştı. Artık kafasına göre  dolaşıyor oda da genelde dışarıda olduğundan. Ancak son zamanlarda kapısı açık olmasına rağmen kafesinde duruyor.
    Eski kuş olsaydı pencere açıkken bile dışarı çıkmıyordu, hatta dışarı çıkardığımızda uçup odaya geri dönüyordu ama bu fırsatını bulduğu anda kaçacak gibi :D
    hatta eski kuş yazın pencere önünde ağzına kadar açıkken karpuz çekirdekleri yiyordu masada :D

Birde çok pis bir hobim var oda arada sırada hayvanları kızdırmak dsıfmşlsdf. Eski kuşun kuyruğuna dokununca kızıyordu şimdiki tutarken parmağını gagasının altına doğru yaklaştırınca.
    Muhabbet kuşunu sevmedim ama ben, ufak olduğundan elime sığmıyor sevemiyorum o yüzden. Papağan varken kucağıma alıyodum okşuyodum :D
    Normalde yine papağan alacaktık ama iyice büyük olanlarından, annem pisliğinden korktu muhabbet kuşu aldı 
  23. Üzgün
    Gorkito got a reaction from Caprihorn in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    @Caprihorn

24. Beğen
    Gorkito got a reaction from kirpii in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Adını görüce spirit farmer diye bir manhwa vardı, orda hawa diye bir çocuk vardı o geldi :D

25. Harika
    Bu daha komik :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.