Jump to content
  • Create New...

10sakuragi

Kayıtlı Üye
  • Content Count

14
  • Last visited

About 10sakuragi

• Rank
    Level 1

Profil Bilgileri

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. arkadaşlar öldükten sonra bir kez daha aynı dünya veya farklı dünyada hayatı yaşama konusu olan film,dizi,anime,çin animesi ne varsa önerebilecek varmı
  2. yao shin ji ve douluo dalu ya benzer çin animesi önerebilecek varmı bide uzun olursa güzel olur şimdiden teşekkürler
  3. beelzebub var 100 + baya iyi koruko no basket var basketbol animesi buda iyi eyeshild 21 var amerikan fotbulu ama baya sarıyor major var beyzbol hem dram hem sonuna kadar güçlenme bu baya baya iyi one outs var buda beyzbol kısa seri ama iyi seri aklıma bunlar geliyor
  4. en iyi bilim animesi olarak steins gate diyebilirim çok güzel çizimleri ve konusu olarak ve 10 bölüm death parade var kısa ama çok iyi işlenen afro samurai var bunları izleyebilirsin
  5. izlemediysen izle bence güzel seri 3 sezonu var aileler var her ailenin bir tanrıçası var zindan var bu zindanda canavar öldürerek level kasıyorlar ve para kazanıyorlar aileler arası savaş felan da var
  6. arkadaşlar bana danmachi benzeri anime önerebilirmisiniz
  7. izledim alttaki slam dunk izlemiştir
  8. beelzebub la bleach izledim shugu charailgimi çekmedi ama sailor moonu izleyebilirim #arigato#
  9. fairy tail i sonraya sakladım gintamayı ara sıra izlyorum bitmesin diye inuyashi sarmadıydı yarıda kaldı rurouni kenshinde beni içine çekmediydi belki izlerim sonra baska varmı önerebileceğin
  10. bana uzun animeler önerebirmisiniz 100+ ben çoğunu bitirdimde yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.