Jump to content

Maenas

Kayıtlı Üye
    6
  • Last visited

• Days Won

1

Reputation Activity

1. Beğen
    Maenas got a reaction from Lizard in Attack On Titan Mikasa Ackerman Çizimi / Maenas [2022 FanArt Yarışması]   
    Sitede hata oldu galiba o yüzden ikinci defa atıyorum çizimi youtube kanalımda görebilirsiniz...

2. Beğen
    Maenas got a reaction from Nones in Attack On Titan Mikasa Ackerman Çizimi / Maenas [2022 FanArt Yarışması]   
    Sitede hata oldu galiba o yüzden ikinci defa atıyorum çizimi youtube kanalımda görebilirsiniz...

3. Beğen
    Maenas got a reaction from Tolstoyevski in Attack On Titan Mikasa Ackerman Çizimi / Maenas [2022 FanArt Yarışması]   

4. Beğen
    Maenas got a reaction from Ellen in Attack On Titan Mikasa Ackerman Çizimi / Maenas [2022 FanArt Yarışması]   

5. Beğen
    Maenas got a reaction from zaman in Fate/Stay Night Saber(Altria Pendragon) Fanart / Maenas [2022 FanArt Yarışması]   
    Resmi kendim çizdim youtube kanalımda nasıl çizdiğimi gösteren bir video var merak ederseniz bakabilirsiniz, yazım biraz kötü kusura bakmayın...
  6. Beğen
    Maenas got a reaction from zaman in Attack On Titan Mikasa Ackerman Çizimi / Maenas [2022 FanArt Yarışması]   

7. Beğen
  8. Beğen
    Maenas got a reaction from Beyza_ in Attack On Titan Mikasa Ackerman Çizimi / Maenas [2022 FanArt Yarışması]   

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.