Jump to content

zaraki-kenpachi

Üyeler
  • İçerik sayısı

3
  • Son ziyareti

zaraki-kenpachi kullanıcısının paylaşımları

1. Gerçekten hepsiyle uğraştın mı tek tek mükemmelsin sen teşekkür ederimm
  2. 150 ileti epey yorucu olsa gerek -.- 1 senede tamamlarım sanırım sevdiğim karakterler Bleachten Kurosaki ichigo, zaraki, Death Notedan L, AoTtan Mikasa, DxD'den Rias Gremory
  3. İlk profil fotoğrafına denedim olmadı sonra sohbet imzası için denedim, onu da yapamadım
  4. Boyut yüzünden ekleyemiyorum aslına bakarsan profil fotoğrafı kısmına da eklenebiliyor galiba yanlış hatırlamıyorsam 1-2 profilde öyle görmüştüm ama dosya boyutu yüzünden hiç bi' şekilde bende işe yaramıyor vazgeçtim o yüzden.....
  5. Hoş bulduk Acaba imza yerine gif eklemekte tek ben mi sorun yaşıyorum boyutunu ne kadar düşürürsem düşüreyim boyut fazla deyip iptal ediliyor
  6. Günaydıın yeni katıldım aranıza burada muhabbet ediyormuşuz
  7. zaraki-kenpachi

Selamm

Teşekkür ederim ilgin için O halde muhabbet mekanında biraz ortama ısınıp öneri alayım en sağlıklısı
  8. zaraki-kenpachi

Selamm

Teşekkürler hepinize hoş bulduk Aslında yeri burası mı bilmiyorum fakat şu an aktif bi' uğraşım olmadığı için kendimi bir şeylere adayasım var, öneriniz varsa bleach tarzında dinliyorum
  9. Selam, ben Çağıl. 2-3 senedir bu siteyi kullanıyordum üye olmak şu an aklıma geldi, şimdiden memnun oldum.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.