Jump to content

road

Üyeler
  • İçerik sayısı

9
  • Son ziyareti

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

358 profil görütülenme

road üyemizin başarıları

1. @Pseudohomophylus@explorer teşekkür ederim cevapladığınız için
  2. arkadaşlar merhaba bana güzel manga okuma siteleri söyleyebilir misiniz rica etsem? ne kadar varsa
  3. road

AoT Final tahminleri

bu arada arkadaşsız herkesin ölmesi falan demişsin ama erenin amacı sadece paradis adasındakilerin yaşaması yani herkes ölmeyecek bu bir marleyde yorgun düşüp apradise saldıramayacak demişsin son chapterlara doğru marleylilerin yaptıkları yüzünden pişman oldukları çok belli olduğu için paradise asla saldıracaklarını düşünmüyorum olmasını istemediğim şey olacakmış gibi geliyor ama leloucha yapılan erene yapılacak gibi kendini tüm dünyaya tek düşman olarak tanıtma falan marley paradis birleşsin ereni katledelim ayağı umarım öyle bi son olmaz.
  4. road

AoT Final tahminleri

erenin öleceği açık bir şekilde serinin başından beri belli zaten. hajime klasik olarak ereni durdurtup diğerlerini kazandırtırsa klasik bir manga finali yapmış olur böyle olmayacağını düşünüyorum ama erenin kazanmasınada izin verirse çok faşist bir mangaya dönüşmüş olur o yüzden net eren gg. final paneli göstermişti zaten büyük bir ihtimalle eren ölecek
  5. road

Boku no Hero Academia Anime Sonrası

o gifteki kadın hangi animeden acaba merak ettimde
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.