Jump to content

DavosMeister

Üyeler
  • İçerik sayısı

15
  • Son ziyareti

DavosMeister kullanıcısının paylaşımları

1. DavosMeister

Japon Şarkıcı Önerileri

Miki Matsubara:https://en.wikipedia.org/wiki/Miki_Matsubara Stay with me şarkısının sahibiymiş yeni öğrendim yeni öğrendiğim için pişmanım kadının hayat hikayesi bizim Bergen ile aynı acı ölçüsünde. Not: anime açılış şarkısı bulmadım baya baktım ama genel anlamda şarkıları güzel dinlemenizi tavsiye ederim
  2. Baktılar artık hiçbir şey tutmuyor ilk hikayeyi bide asuna gözünden anlatıcaklar 21 dk oynayan batmanın jokeri efsana olması gibi asunada onların kültüründe okadar efsane diye biliyorum tutarsa ana seri devam eder kasada para yok para
  3. DavosMeister

Merhabalar

Teşekkür ederim kalıcı olmaya çalışacağım bakalım artık Teşekkürler
  4. DavosMeister

Türler ve Katagoriler hakkında

İnsan bir kere bıçaklandı mı dikiş tutmuyor :)
  5. DavosMeister

Merhabalar

Değerli ve güzel yorumlarınız için teşekkür ederim hoş buldum :))
  6. DavosMeister

Dediğiniz gibi haklısınız o konuda bişe diyemem ama ufak bi uyarı eklene bilir bide yorumları göz gezdirmeye korkuyorum spo yiyeceğim diye
  7. Sene 2010 televizyonda kidz/animez diye bi kanal olurdu sobanın son ateşinde 9 dan sonra hellsing d-grayman fullmetal alchemist başlardı izlerdim doğu bölgesinde olan Malatyada doğdum büyüdüm bilgisayar herkes olmazdı sonradan Bizim onisan eve internet ile bilgisyar almıştı türk animeyi ozaman görmüştüm hayatımın en mutlu günlerdinden biriydi şimdi sene olmuş 2020 2 ay sonra askere gideceğim animeye devam
  8. DavosMeister

Söylediğinde çok haklısın ama bazıları genel anlamda ağır drama oluyor bunu bilmeden izledin mi güzel olmuyor çünkü ondan sonraki hafta hiç anime izliyemiyorum hayattan bunalıyorsun yani
  9. Salı günü Darling in the FranXX diye bir anime başladım başlamadan önce anime türlerini iyice inceledim fragmanına baktım renkli robatlar falan dedim eğlenceli ve sade bir animedir dram yazdığını gördüm sorun bu türk animede bazı animelerde dram yazsada öyle aşırı bir dram her zaman olmuyor animeden dolayı 1.5 saat ağladım (20 yaşındayım) hassas bir insanım şunlarıda bi ayıralım bence hard drama düz drama komedi drama yada ayrılmıştır ben bilmiyorsam eğer affola bu animenin türünü Dramanın dramasına dönüştürün fikirim şahsidir dikkate alırsanız sevinirim
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.