Jump to content

FlagellumDei

Üyeler
  • İçerik sayısı

23
  • Son ziyareti

FlagellumDei kullanıcısının paylaşımları

1. FlagellumDei

Manga İstek ve Öneri Bölümü

selam sıfırdan ülke kurma konulu manga ve webtoon önerirmisiniz lütfen içinde harem olan serileri önermeyin, ve mümkünse biraz vahşet olsun :)
  2. FlagellumDei

Anime İstek ve Önerileri

arkadaşlar bana anime,webktoon,manga önere bilirsiniz ancak sadece şunu istiyorum, ana karakter, şerefsiz,hertürlü kötülüğü yapacak birisi olsun öyle bir ana karakter olsun ki Adolf Hitler,josef stalin,Hirohito gibi adamlardan bile daha kötü olsun izlerken sen neymiş be arkadaş dedirtsin kötünün kötüsü olsun anladınız işte :D (böyle öneri istememin sebebi iyi ana karaktere sahip o kadar anime izledim ki artık iyi ana karakterden tiksiniyorum)
  3. FlagellumDei

Anime İstek ve Önerileri

selam arkadaşlar ana karakterin ülke kurup diğer ülkeleri feth ettiyi animeleri önerin. not: ana karakt (saf,mal ve aşırı iyi birisi) olmasın lütfen öyle animeleri en fazla 1 bölüm izleyip bırakıyorum
  4. FlagellumDei

Anime İstek ve Önerileri

selam arkadaşlar, önce zayıfken sonra güçlenen ana karaktere sahip animeleri önerin. ama aptal,saf ve sürekli bağıran bir ana karakter olmasa daha iyi.
  5. FlagellumDei

Anime İstek ve Önerileri

selam arkadaşlar, ana karakterin sıfırdan krallık kurduğu, veya mevcut krallığı imparatorluk yaptığı animeleri önerin. not: ana karakter fazla mal ve saf olmasın. şimdiden teşekkürler
  6. FlagellumDei

Anime İstek ve Önerileri

öneriler için teşekkürler
  7. FlagellumDei

Anime İstek ve Önerileri

öneriler için teşekkürler, önerdiğin animelerin çoğunu izledim, izlemediklerimin konusuna baktığım zaman beğenmedim maalesef.
  8. FlagellumDei

Anime İstek ve Önerileri

öneriler için teşekkürler, ama maalesef önerdiğin animeler istediğim gibi değil
  9. FlagellumDei

Anime İstek ve Önerileri

selam arkadaşlar, ana karakterin güçlenmek için herşeyi yaptığı animeleri önerin.
  10. FlagellumDei

Anime İstek ve Önerileri

arkadaşlar ana karakterin kötülüğe hizmet ettiği animeleri önerin
  11. FlagellumDei

Anime İstek ve Önerileri

önerilerin için teşekkür ederim, ama önerdiğin çoğu anime benim istediğim gibi değil. Ben daha çok yüz binlerce ordunun savaştığı her detayını gösterdiği anime önerisi istedim, Örneğin Kingdom gibi.
  12. FlagellumDei

Anime İstek ve Önerileri

selam arkadaşlar orta çağ savaş animeleri önere bilirmisiniz? yüzbinlerce ordunun savaştığı animeler savaşın her detayını falan göstersin. öyle bir anime varsa önerin lütfen not : kingdom,Arslan senki, izledim
  13. FlagellumDei

Anime İstek ve Önerileri

selam arkadaşlar kingdom gibi güzel savaş sahneleri olan anime önerin lütfen.
  14. FlagellumDei

Anime İstek ve Önerileri

selam. orta çağ da geçen, büyülerin olduğu, ana karakterin fazla mal saf olmadığı animeleri önerin
  15. FlagellumDei

Anime İstek ve Önerileri

ana arakterin saf mal sürekli dayak yemediği anime önerin.
  16. FlagellumDei

Anime İstek ve Önerileri

ana karakterin saf,mal,sürekli dayak diyen,aptal olmadığı animeleri önerin
  17. FlagellumDei

Anime İstek ve Önerileri

önerilerin için teşekkür ederim <3
  18. FlagellumDei

Anime İstek ve Önerileri

selam arkadaşlar, ana karakterin güç için herşeyi yaptığı,sürekli güçlenmeye çalıştığı animeleri önerin lütfen. not: romantizm olmasa daha iyi olur.
  19. FlagellumDei

Anime İstek ve Önerileri

selam arkadaşlar, şöyle bir anime varsa önerin lütfen, ana karakter fakir bir kralıkta varis olarak doğuyor babası öldükten sonra kral olup o fakir kralığı güçlendirip komşu ülkeleri feth etme ye başlıyor, bu veya buna benzer animeler varsa önerin lütfen teşekkürler.
  20. FlagellumDei

Anime İstek ve Önerileri

arkadaşlar ana karatkeri kötü olan bir anime önerin lütfen, kötü kavramına tamamıyla uyan bir ana karakter olsun, Adolf hitleri aratacak kadar kötü olsun, böyle bir anime varsa lütfen önerin. teşekkürler
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.