Jump to content

Shuryuken

Kayıtlı Üye
  • Content Count

8
  • Last visited

About Shuryuken

• Rank
    Level 1

Profil Bilgileri

Recent Profile Visitors

163 profile views
  1. Coğrafya dersi almaya devam ediyorsun değil mi?Coğrafya nefret ettiğim ve hiçbir zaman yaptığım sorulardan kesin emin olamadığım tek ders.
  2. Evet.Tabi ki.Sen hangi bölümü seçtin?
  3. Diğer derslerden çok olmasa da fizik hocası ünite veya konuyu bitirir verir 30 sayfa ödev bir de mat hocası çok veriyor her gün ders olunca ama bugün biraz abartınca saat 8'den beri yapıyorum daha yeni son sayfaya geldim. Bu arada hangi light novelı okuyorsun?Ben daha önce hiç okumadım.
  4. İyiyim matematik ödeviyle uğraşıyorum.Sen nasılsın?
  5. Keşke dahi olsam. Ben sadece derste aktif olup,hocarla aramın iyi olması dolayısıyla çok rahat aklımdaki tüm soruları sorduğum için derslerimde başarılıyım.
  6. TYT.2.dönem konularını bilmiyordum İşlemediğim şeyi eğer mantık kullanılarak çözülemiyorsa çözemem AYT den 410 almam imkansız
  7. Evet ama bnde onlarla beraber girmek istedim online dı zaten
  8. Alışkanlıkları değiştirmek zor vücudum kabullenmiyor.
  9. Geçen cumartesi 12.sınıflar bir denemeye girdim de normalde 450'nin altına düşmüyorken onların sınavında 410 aldım sinirim bozuldu pzr günü oturdum 4 saat ders çalıştım hayretler içerisindeyim.(Bu arada TYT sınavı 9. ve 10 konuları bir kısmını işlememiştik ama farketmez)
  10. Bu aralar ders çalışayım diye anime falan izlemeyi azalttım,kendi eğlence vaktimi azalttım ama sonuç olarak yine ders çalışmıyorum sadece boş boş duruyorum.
  11. Uzun bir süredir ders çalışmıyordum.O yüzden şu an ders çalışmaya çalışıyorum hoş buldum
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.